Results 1 to 2 of 2

Angry Makro gerçekten yasak mı ?

Merak ediyorum gerçekten yasak mı acaba bu makro.Bakıyorum oyunun yarısından fazlası kullanıyor bu makroyu,ne karışan var ne bişey.Adamlar o kadar rahat ki farmda pk da gayet rahat kullanıyorlar.Yeter kardeşim baş edemiyorum adam beni o kadar seri ok yağmuruna tutarken benim kombo yapacak halim falan kalmıyor,çok sıkıldım bu işlerden bileğinin hakkıyla oynayacak adam o kadar az kalmış ki şu oyunda bir gram oyun hevesim kalmadı artık.Şimdi kalkıp bana robot gibi "şikayerlerinizi bilmem ne yerinden yapabilirsiniz" gibi cevaplar vermeyin boşuna.Ben kaydı açıp bütün gün oyunda makrocu yakalamakla uğraşıp forumlarda discordlarda sürünmek zorunda değilim.Azıcık oyun bilen insan bakın azıcık diyorum şu oyunda bir tur atsa oyuncuların yarısını uçurur oyundan makro yüzünden.Yetkililer bilmiyor mu sanki oyundaki makrocuların çokluğunu,bal gibi de biliyor ama hepsine ceza verecek olsalar oyunda adam kalmaz ve bu yüzden üstüne bile düşmüyorlar.Yazık size de oyununuza da

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sadece sistem tarafından tespit edilmiş 223. konuyu okumanızı tavsiye ederim. Bunlar oyun içi ve cr üzerinden tespit edilenlerin dışındadır.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 223
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.