Results 1 to 7 of 7

OTP' yi Telefona Taşıma

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
    Daha önce de konu açmıştım ama çözüme ulaşamadım.
    OTP şuan bilgisayarımda yüklü ama telefona taşımak istiyorum.
    Daha önce 3 kere kod aldım ce101 diye bir hata veriyordu hiç kullanamadım o kodları. Bugün yeniden deneyeyim dedim gelen kodu Any OTP uygulamasına yazarken geri tuşuna bastım yanlışlıkla daha sonra bu kodu da kullanamaz olum bu sefer de SE3010 diye bir hata veriyor.
    Ben mi bir yerlerde yanlış yapıyorum ? yapmam gereken şey nedir otp yi komple kaldırıp yeniden kurmak mı ?
    Last edited by GamesDepot; 07-07-2020 at 09:39 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

SE3010 hatası daha önce aldığınız kodları kullanmaya çalışırsanız bu şekilde bir hata mesajı alırsınız. Telefonunuza gönderdiğiniz kod'un 72 saat süresi vardır. Bu süre içerisinde kullanılması gerekmektedir. Ayrıca daha önce kullanılan bir kodu tekrar kullanmaya çalışırsanız yine aynı hatayı alırsınız.

5 Npoint ile tekrar SMS göndererek güncel kod almanız gerekmektedir. CE1001 hatası alırsanız mobil'e VPN kurduktan sonra deneyiniz.

iyi tamam da kodu bugün aldım daha şifre bile oluşturmadım nasıl kullanmış oluyorum kodu.

Kardeşim otp sitesine gir. Otpyi kaldir. Yada sıfırla telefonuna indir ve kod iste. Ama dedikleri gibi istersen 3 gün bi bekle

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheGeed View Post
    iyi tamam da kodu bugün aldım daha şifre bile oluşturmadım nasıl kullanmış oluyorum kodu.
    Yukarıdaki açıklamada yanlışlıkla geri tuşuna bastığınızı söylemişsiniz. Yani yeni gelen kodu kullanmışsınız, kod onaylanmış yüksek ihtimalle şifre oluşturma ekranında geri yaptınız.

Kullanılan bir kod tekrar kullanılamaz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yukarıdaki açıklamada yanlışlıkla geri tuşuna bastığınızı söylemişsiniz. Yani yeni gelen kodu kullanmışsınız, kod onaylanmış yüksek ihtimalle şifre oluşturma ekranında geri yaptınız.

Kullanılan bir kod tekrar kullanılamaz.
    Yeni kod almak için 3 gün beklemeli miyim peki ? yoksa aynı gün birden fazla kod alabiliyor muyuz ?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    3 gün beklemek zorunda değilsiniz. Günlük bir limit var elbette. Tekrar şifre gönderebilirsiniz.