Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member
    mslerde de 7 tanede 1 falan drop alıyorum , şansına iyi bişi düşerse işte

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    mslerde de 7 tanede 1 falan drop alıyorum , şansına iyi bişi düşerse işte
    Arkadaşım bu oyunda şans diye bir şey toktur. Asla yoktur.
    Sadece kısıtlı atanmış kod vardır.

Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Arkadaşım bu oyunda şans diye bir şey toktur. Asla yoktur.
    Sadece kısıtlı atanmış kod vardır.
    bir gün 14 ms de 1 takı 1 gün 5 ms de 2 takı 1 gün 9 ms de 0 hergün kodlarla oynuyolar heralde

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    2013
    Cash 5 dolar.
    NPC fiyatları 2020 ile aynı. Pot taş falan.
    MS den %90 drop oranı.
    WB ise npc de satılıyordu. Zibilyon adet WB bulabilirdin.
    HTB de DC pre ile saatte 24/27m kasılıyordu (inanmıyorsan youtubede 2017 videosu var)
    Paramunda günde 60/80 arası drop düşüyordu Raptor falan.

2020
    Cash 5 dolar
    NPC fiyatları 2013 ile aynı. Pot taş falan.
    MS lerde %0,1 drop oranı.
    WB araki bulasın. Yok işte yok.
    HTB de DC pre ile saatte 5,5m kasılıyor. (artık kimse HTB videosu çekmiyor)
    Paramunda kaç adet Raptor düşüyor ? Günde 2/3 raptor var onuda pet toplarsa yani. Pet toplamayıp es geçerse onuda alamıyorsun. Raptoru alabilmen PET inin keyfine kalmış. Almıyorum dese raptorunda olmuyor. Çünkü PET te bug var. Bunca yıldır düzeltilmeyn buğ.

Sence bu millet kafayı mı yemiş ?
    oyun bu şirket para ile içerik satabilir sana oyun içi para kazanıp bunu bedava alacaksın diye bir şey sunmuyor. senin gibiler oyundan geçinmeye alıştığı için oyunun durumu bu halde oyundan döner ayran parası kazanmaya çalışan kanser kitle olmasaydı, droplar da normal düzeyde olurdu ama millet parayı bastırıp oyun parası eşya aldığı sürece daha kötü olacak, bu tipler oyundayken olsunda ..

Banned
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    oyun bu şirket para ile içerik satabilir sana oyun içi para kazanıp bunu bedava alacaksın diye bir şey sunmuyor. senin gibiler oyundan geçinmeye alıştığı için oyunun durumu bu halde oyundan döner ayran parası kazanmaya çalışan kanser kitle olmasaydı, droplar da normal düzeyde olurdu ama millet parayı bastırıp oyun parası eşya aldığı sürece daha kötü olacak, bu tipler oyundayken olsunda ..
    İlk önce herkesi öyle döner ekmek köfte tayfa diyerekten yaftalamayın Lütfen. Birilerinin oyundan reel para kazanması beni zerre ilgilendirmiyor ve bu benim suçum değil benim ayıbım hiç değil.

İçimmden biraz sesli düşüneyim….
    WB NPC den bedava alınmıyordu ki oyun parası ile satılıyordu. Ucuz olması pahalı olması önemli değil.
    Şimdi wb nin drakideki veya CZ deki herhangi bir yaratığın içinde saklanması veya gizlenmesi ve bu yaratıkların bizzat bulunup kesilmesi ve çok nadir düşmesi aslen beni hiç ilgilendirmiyor. WB nasıl düşürülüyor CZ de ? İnt pri mana bile harcamadan dönüyor. Okçular var bildiğiniz şekilde pewpewpew dönüyorlar. WB çıkmıyor ama adam hiç olmassa pot çöp biriktirip satıyor oyun parası bankaya biriktirrrrr. Güzel iş.
    NPC den satılmaya devam etseydi aslında daha iyi olurdu. (benim fikrim kimse katılmak zorunda değil)
    WB eğer NPC den satılsaydı bu güne kadar Trilyon çarpı Trilyon çarpı Zibilyon adet WB yakılacaktı bunun yanında ezik bus yakmalık yakılacaktı. Hesaplayamayacağımız miktar kadar çok oyun parası bu şekilde yanıp gidecekti ve oyun içinde birikmeyecekti…..
    Birilerinin npc den ucuza alıp +7 basması ve satmasının size ne zararı dokunabilir acaba ?
    Ovvvv adamlar basıyor çok oyun parası kazanıyorlar dediğinizi duyuyorum.
    Git sende bas kardeşim. Seni engelleyen mi var ? Sende bas sende kazan.
    Ama sen o riske girmek istemiyorsun veya laptopun iyi değil veya oyuna gir çık yapmak sana zulüm mü geliyor. HMM O zaman ben npc den alıp basamıyorsam ve oyun parası kazanamıyorsam kimse kazanmasın. Bu mudur yani ?
    Bu durumda millet draki girecekte CZ de yaratık dönecekte WB düşecekte onu basmak için ezik bus alacakda gidip onu basarken +4 te yanacakta. Oy benim babam oyyy.
    Bir sw de günde 100 wb düşerse 100 tanesi de +6 olsa 10 tanesi +7 olsa toplamda ne kadarcık oyun parası yakılmış olur ki ? Kocaman bir HİÇ.
    Binlerce player var yakılan 100 WB yanında ezik bus. Şaka gibi bir komik 1 rakam. Bu durumda hiç oyun parası yakılmamış oluyor !!!
    Yani o WB ler içinde saklandıkları yaratıklar tek tek bulunup WB ler çıkarılsa ki 100 değil 1.000 adet üzerinden konuşsak bile yakılacak para yinede çok komik az bir rakam olur.
    Bu durumda oyundan birşey eksilmez adam onu çıkartırken bir dünya çöp kasıyor ve pot kasıyor potu satıyor potu satmasa bile pota para harcamıyorrrrrr. Yani oyundan para eksilmiyor ki aksine para artıyor.
    Oyunda bu şekilde artan para da bir şekilde vergi fon adı altında alınıyor.
    Gerçek şu ki bereket versin NPC de WB yok basılmıyor da paralar yakılmıyor da milletin oyun parası cebinde kalıyor.
    Şahsen benim oyun param cebimde kaldı. Burada NTT ye Teşekkürlerimi bir borç bilirim. Minnettarım. Param cebimde kaldı da biriktirip item dizdim.
    NTT nin bu kararı sayesinde milletin cebi oyun parası gördü.
    Birde şu var.
    WB nepeceden satılırken basılan ve satılan +7 WB +8 WB parası ile ile şu anda yaratıktan binbir zahmetle tek tük düşürülen ve binbir risk ile basılan ve satılan +7 WB +8 WB de aynı oyun parası.

Sonuç:
    1.NPC de oyun parasıyla satılan WB nin drakide veya CZ deki yaratıkların içinde saklanmasına gizlenmesine hiç gerek yok aslında. Oyun parasının silinmesinde çok önemli bir rol üstleniyordu aslında.
    2.WB nin npc den kaldırılıp yaratıktan düşmesi YANİ ÇOK NADİR DÜŞMESİ sonucu oyunda biriken fazla para hiç istemesem de ve onaylamasam da benden/senden/ondan/bundan/şundan/herkesten vergi/fon adı altında alınıyor.
    3.Vergi fon iyi oluyor oyundan para siliniyor diyenlere de tavsiyem benim oyun parama dokunma Lütfen. Oyundan oyun parasının silinmesini istiyorsan kendin gidip NPC den herhangir eşya çekip çöpe atıp yakabilirsin. Misal günlük 1 BUS çekip çöpe atıp yakabilirsin. Bu da oyundan para silmenin bir yoludur. Gidip bankanızdaki paranızı gönül rahatlığıyla silip sonrada ohh iyi oldu böylece oyundan GB silindi diyerek kendinizle övünebilirsiniz. Benim parama dokunmayın.

İyi oyunlar dilerim.
    Last edited by ZAAAA5555; 07-10-2020 at 03:33 AM.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Sana katilmamak elde degil. Pk sevmiyorum bana gore degil. Temple, JR yillardir girmiyorum, chaos ayni sekilde. Onceden kimse fazla bilmezdi. Cok rahat ilk 10 a hatta 5 e girerdik. Simdi herkes pro olmus, yada pro macro. Kimsenin gunahini almak istemem ama ben 3 kill yapana kadar adam 15 kill yapiyor

Bdw dersen 80 den sonra almiyor. Covid'den dolayi uzun sure evde olacagim icin dc premium cektim. Kiyida kosede biseyler keser ufakta olsa chara biseyler alirim diye dusundum. Bu 2 ci veya 3cu ay. Tam hatirlamiyorum. Oyle marifet gibi onune gelene donerci-ayranci demekle olmuyor. Exp pre exp artiriyor, war pre pk da np artiriyor ama dc pre drop atrirmiyor bence. Bol bol gorev itemi, bol bol soul pot. Birde dc pre potcusu avantaji var. Bu benim gorusum, herkes ayni fikirde olmak zorunda degil.

Simdi biri cikacak cop itemlere etki ediyor diyecek. O eskidendi. Su andaki etkisi saatte 4-5m. Harcadigin pot ivir zivir masraflar haric. Golemde 100 pot aliyosam 150 harciyorum. Silah patlayana kadar cantaya dusen cop item 2 sira doldurmuyor bile.

Hergun 2 hesap 6 charla, 18 draki yapiyorum. 1 hesap dc preli oteki presiz. Dc preli hesap ile permiumsuz hesabi kiyaslamak cok kolay. Tamam droplar sans isi olabilir ama dc premiumun o sansa bariz etkisi olmasi lazim. Olmuyorsa neyleyim oyle dc preyi, sag ustteki 100% drop rateyi.

Bir yerlerde biseyler kesip emek vererek charimizi guclendiremeyeceksek napicaz? Moradon arka siralari mi ziyaret edelim? Bu mudur Knightonline nin bizi mecbur biraktigi sey?
    Last edited by muhendsis; 07-11-2020 at 03:30 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Sana katilmamak elde degil. Pk sevmiyorum bana gore degil. Temple, JR yillardir girmiyorum, chaos ayni sekilde. Onceden kimse fazla bilmezdi. Cok rahat ilk 10 a hatta 5 e girerdik. Simdi herkes pro olmus, yada pro macro. Kimsenin gunahini almak istemem ama ben 3 kill yapana kadar adam 15 kill yapiyor

Bdw dersen 80 den sonra almiyor. Covid'den dolayi uzun sure evde olacagim icin dc premium cektim. Kiyida kosede biseyler keser ufakta olsa chara biseyler alirim diye dusundum. Bu 2 ci veya 3cu ay. Tam hatirlamiyorum. Sen oyle marifet gibi onune gelene donerci-ayranci demekle olmuyor. Exp pre exp artiriyor, war pre pk da np artiriyor ama dc pre drop atrirmiyor bence. Bol bol gorev itemi, bol bol soul pot. Birde dc pre potcusu avantaji var. Bu benim gorusum, herkes ayni fikirde olmak zorunda degil.

Simdi biri cikacak cop itemlere etki ediyor diyecek. O eskidendi. Su andaki etkisi saatte 4-5m. Harcadigin pot ivir zivir masraflar haric. Golemde 100 pot aliyosam 150 harciyorum. Silah patlayana kadar cantaya dusen cop item 2 sira doldurmuyor bile.

Hergun 2 hesap 6 charla, 18 draki yapiyorum. 1 hesap dc preli oteki presiz. Dc preli hesap ile permiumsuz hesabi kiyaslamak cok kolay. Tamam droplar sans isi olabilir ama dc premiumun o sansa bariz etkisi olmasi lazim. Olmuyorsa neyleyim oyle dc preyi. Sag ustteki 100% drop rateyi.

Bir yerlerde biseyler kesip emek vererek charimizi guclendiremeyeceksek napicaz? Moradon arka siralari mi ziyaret edelim? Bu mudur Knightonline nin bizi mecbur biraktigi sey?
    Bunu oyuncular istiyor. Aslinda hem bazı kendini oyuncu sanan tipler hem de acillllll item alınır yazan sabahtan akşama kadar acilllll yazan tipler için ideal bir yontem. Benzersiz bir mmorpg keyfi yasatiyorlar işte daha ne istiyorsun .

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yakın zamanda dropların azaldığını söyleyen bir çok oyuncu mevcut.