Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Pythonissam View Post
    Asıl amacı exp kasmak tabiki. Oynadığımız oyunda bir çok bug vb şeyler oluyor. Tek temennimiz bir an önce çözülmesi.
    Ben kesinlikle öyle düşünmüyorum. Bence 24 saatte bir girilen bir etkinlik. Amaç sadece exp kasmak olsa sonda ödül olmaz.
    Örn: Sen paramunda kastığında bir ödül alıyor musun ? yok. Çünkü exp kasıyorsun

Az önce 3 tane daha Draki girdim ve sadece bir tane ms attı. Siz şaka mısınız kardeşim? Biz bu Dc Premium'a niye bu kadar para veriyoruz? Bu kadar gereksiz, zaman kaybı ve paragöz bir oyun görmedim. Pre bitsin bırakacam direkt. Siz de bırakın çekmeyin bunları. Bir şeyi kısıyorsanız oyunculara bilgi vermek zorundasınız!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hayir kaldirilmadiiiiii
    kaldirilsa bilgi verilirdiiiiii diyecekler
    ama wb cikmiyor nasil oluyorsa

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tasatancocuk1 View Post
    Az önce 3 tane daha Draki girdim ve sadece bir tane ms attı. Siz şaka mısınız kardeşim? Biz bu Dc Premium'a niye bu kadar para veriyoruz? Bu kadar gereksiz, zaman kaybı ve paragöz bir oyun görmedim. Pre bitsin bırakacam direkt. Siz de bırakın çekmeyin bunları. Bir şeyi kısıyorsanız oyunculara bilgi vermek zorundasınız!
    Aksam bende 9 Drakiye gireceğim sonucları buraya yazarım, Wb badge olarak.
    Benim de premium ve peri son 10 günüm var. Tekrar alacagımı sanmıyorum.

Aoc nerfi sadece aoc slotuna gelmedi tum moblarin drobu cok belirgin seviyede dusuruldu. Siz devam edin dc pre cekip aglamaya.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Aksam bende 9 Drakiye gireceğim sonucları buraya yazarım, Wb badge olarak.
    Benim de premium ve peri son 10 günüm var. Tekrar alacagımı sanmıyorum.
    WB düşmüyor diye mi Premium almayacaksınız? WB sadece Draki'den değil, CZ'de Troll Warrior'dan da düşebiliyor. Farm atabileceğiniz bir sürü yer var. Premium'u sadece WB bazlı düşünmek yanlış.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Evet drakiden wb dusmezse premium almicam tabi. Baska yerde saati 3-4m ye farm yapmak istemiyorum. Drakide dc premium ile 3 giriste 2-3 bazen 3-4 wb alirdim. Simdi cogu zaman sifir cekiyor. Ne shell, ne o alakasiz bonuslu chitinler. Hakkini yemiyim 2-3 badge atabiliyor bazen. Dc premiumun bitmesine 8 gun kaldi. Bu droplarla uste para verse almam artik

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    millet kafayı yemiş ewqewqe, herkes oyundan bedava para kazanma peşinde. bence bu eşyaların dropları tamamen kaldırılsın gemden kutudan felan düşsün ne bu draki sıralamasına bakıyorsun hep koxper..

Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    millet kafayı yemiş ewqewqe, herkes oyundan bedava para kazanma peşinde. bence bu eşyaların dropları tamamen kaldırılsın gemden kutudan felan düşsün ne bu draki sıralamasına bakıyorsun hep koxper..

2013
    Cash 5 dolar.
    NPC fiyatları 2020 ile aynı. Pot taş falan.
    MS den %90 drop oranı.
    WB ise npc de satılıyordu. Zibilyon adet WB bulabilirdin.
    HTB de DC pre ile saatte 24/27m kasılıyordu (inanmıyorsan youtubede 2017 videosu var)
    Paramunda günde 60/80 arası drop düşüyordu Raptor falan.

2020
    Cash 5 dolar
    NPC fiyatları 2013 ile aynı. Pot taş falan.
    MS lerde %0,1 drop oranı.
    WB araki bulasın. Yok işte yok.
    HTB de DC pre ile saatte 5,5m kasılıyor. (artık kimse HTB videosu çekmiyor)
    Paramunda kaç adet Raptor düşüyor ? Günde 2/3 raptor var onuda pet toplarsa yani. Pet toplamayıp es geçerse onuda alamıyorsun. Raptoru alabilmen PET inin keyfine kalmış. Almıyorum dese raptorunda olmuyor. Çünkü PET te bug var. Bunca yıldır düzeltilmeyn buğ.

Sence bu millet kafayı mı yemiş ?
    Last edited by esteban7855; 07-08-2020 at 12:19 PM.

Senior Member
    4 5 gün hiç drop alamadım 6. gün 3 turda 4 tane aldım saçma sapan bişi olmuş droplar