Results 1 to 10 of 10

3 yıldır girmiyordum bi 3 yıl daha girmeyeceğim herhalde.

en son 2017 de bıraktığımda çar sapasağlam maradondaydı. Bi girip bakayım dedim 3 yıldan sonra oyuna can sıkıntısı gidermek için bi de baktım ne göreyim karakterim mapus damlarına düşmüş

Bi 3 sene daha görüşmemek dileğiylen NTTGame

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsan bilet atarak itiraz edebilirsin. Kendi kendine çıkar mı diye ara ara girip kontrol ediyorsan kendi kendine çıkmayacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsan bilet atarak itiraz edebilirsin. Kendi kendine çıkar mı diye ara ara girip kontrol ediyorsan kendi kendine çıkmayacaktır.
    Allah'ını seversen en son bıraktığımda maradonda normal bi şekildeydi çar. Girdiğimde hapisde gördüm. Bu karakterin üstünde item bile yok yani envantere dikkatli bakarsan en son item basıp çıkmışım diye hatırlıyorum üstünde kalan upgrade scroll ile. ne yapmışta mapusa düşmüş ? Olympidaki 64 lv karakterin kendi kendine çıkmasını neden bekliyeyim ? Eleştri yapacaksın diye inceden inceden hakaret sana yakıştıramadım. Moderatörsünüz diye oyunculara üstü kapalı hakaret lüksüne sahip değilsiniz kusura bakma.

Member
    Class
    Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by burkiolojii View Post
    Allah'ını seversen en son bıraktığımda maradonda normal bi şekildeydi çar. Girdiğimde hapisde gördüm. Bu karakterin üstünde item bile yok yani envantere dikkatli bakarsan en son item basıp çıkmışım diye hatırlıyorum üstünde kalan upgrade scroll ile. ne yapmışta mapusa düşmüş ? Olympidaki 64 lv karakterin kendi kendine çıkmasını neden bekliyeyim ? Eleştri yapacaksın diye inceden inceden hakaret sana yakıştıramadım. Moderatörsünüz diye oyunculara üstü kapalı hakaret lüksüne sahip değilsiniz kusura bakma.
    Modların kibirleri konusunda gerçekten haklısın. Kendilerini ne sanmaktalar hiç bir fikrim yok

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    hem ara ara kontrol edecek olsam 3 sene de bir mi kontrol ederim mantıklı konuş ya. Üstümdeki valkyrieye iyi bak 2017 eylülde bitmesi gereken valkyrie. Bugün girdim ve bitti yani öyle art niyetli itamlarda bulunmazsan sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor ne yazık ki. Hesabınızın incelenmesi için destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor ne yazık ki. Hesabınızın incelenmesi için destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.
    Böyle kibarca söylemek varken ScORp_LiON daha dikkatli konuş lütfen.

Teşekkürler GamesDepot konu kilit lütfen.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bu arada destek bölümünden ticket atacağım fakat Ntt game / Knight online / ICS Otp seçeneklerine tıklıyorum konular gözükmüyor destek bölümünde bi problem mi var acaba?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burkiolojii View Post
    Bu arada destek bölümünden ticket atacağım fakat Ntt game / Knight online / ICS Otp seçeneklerine tıklıyorum konular gözükmüyor destek bölümünde bi problem mi var acaba?
    Çerezler dolduğu için ekran gelmeyebilir.

CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Konu isteğiniz üzere kapatılmıştır.