Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37
    Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Pus indirimi gelmesini istiyoruz

malum doların artması ve piyasa degerinin yükselmesinden dolayı puss itemlerini alma konusunda zorlanıyoruz en azından puss fiyatlarında indirime gidilirse daha fazla rahatlıyacagımızı düşünüyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    #tamdestek
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İndirimden ziyade aşağıya çekilmesi ve sabitlenmesi çok daha iyi olurdu. Destekliyorum.

pus indirimi değil kardeşim, pus fiyatlarının düşmesini istiyoruz. bakın benim param yok. işimde gücümdeyim. birikim yapmam lazım. ama bu oyunu oynamak için de premium almak falan gerekiyor. ben gidip de 60-70 lira premiuma para veremem. aylık 100-150 lira oyuna yatıramam. parayı sokaktan mı topluyoruz? Asla olmaz. Ne zaman düzelir o zaman geri döner oynarım.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    ben de kanat ve tattoo ların kaldırılması taraftarıyım. çok fazla power-up eşyası takılabiliyor karakterlere, minerva türevleri ve pathoslar stat arttırımı olarak ve görsel şıklık için yeterliydi fakat kanatı oyunun tamamına yakını kapalı oynuyor ve aşırı pahalı bir aksesuar, tatto ise görsel yönü dahi olmayan sadece güç artışı sağlayan gereksiz bir ürün benim gözümde. pus fiyat güncellemelerinin yanında en azından kanat ve tattolar kaldırılmalı, puslu ile pussuz arasındaki uçurum da azalır bir nebze.
    consume & adapt

Baska bir konuda yazdigimi kopyaliyorum.
    Mesele npoint fiyatlari degil. 400 kc 5 usd bu cok normal. Anormal olan oyunun asiri p2w olmasi ve pus esyalarinin gittikce artmasi. Anlayabilecegin sekilde anlatiyorum.
    2005- premium&sc
    2020- premium, sc, kanat, pathos, peri, tattoo vs.
    2005 yilinda pre ve scni cekip oyunu oynayabiliyorken 2020 yilinda yukarda saydigim puslari almadan rakibinden net sekilde dezavantajli duruma dusuyorsun cunku eklemen tum puslar p2w'i arttirmak uzerine getirildi. Yani kisacasi npoint fiyatlari usd bazinda ayni olsada oyunun gereklilikleri fazlasiyla artti ve insanlar yetisemiyor. O yuzden ya kalici pus indirimi ( sabit dolar kuru ) ya da bu p2w esyalarinin ciddi sekilde azaltilmasi gerekiyor.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Pus indirimi carkifelek Knight royal
    Gelirse guzel olur ,
    #TamDestek

Senior Member
    Pus fiyatları yüksek üstüne çok gereksiz pus eşyaları var.Bazı eşyaların oyun içinden daha tutarlı bir şekilde elde edilmesi de lazım bana kalırsa.Chaosdan alınan kanat gibi bir yöntem le değil tabi ki.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    #TamDestek

Junior Member
    Son zamanlarda oyun içerisindeki bazı durumlardan gerek oyuncular gerek moderatör ler gerekse canlı yayınlarda oyun yöneticilerinin de şikayetçi olduklarını çok fazla görüyoruz. Fakat bu şikayetlerin sonuç getirmesi için somut adımlar atılmalı sadece forumda konu açarak olmaz. #TamDestek