Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Arrow Kurian Sınıfının Genel Sorunları Hakkında

Merhaba Sayın Yönetim,

Aktif olarak oynadığım karakterin (kurian) bazı sorunlarınızı yazacağım, lütfen en azından kendi yorumlarınızı yazın. Bu zamana kadar farklı konular açılsa da bir forum yetkilisi dahil konulara yorum yapmadı. Hal böyle iken biz sizlerin ''her konuyu takip ediyoruz'' cümlenizi ciddiye alamıyoruz.

GÖRSEL SORUN

Karakterin veya sınıfın çıkışından bir hayli süre geçmesine rağmen üzerimize ne giyersek giyelim görüntü olarak hep aynı kalıyoruz. Gerek devil ts'si basarken gerek ts'siz iken, ister çıplak olalım ister fabric giyelim ister holy set giyelim görüntü hep aynı. Neden sayın yöneticiler neden lütfen açıklayın. Evet bu yapımcı ile alakalı bir sorun ama bizler yetkili olarak sizlere kolaylıkla ulaşabiliyoruz ve geri bildirimleri sizlerden daha kolay alıyoruz. Bu tarz oyunlarda biliyorsunuz ki görsel zevk çok önemli, neden ben sadece defansım artsın diye bir üst sınıf zırh alıyorum neden görsel olarak da bir değişiklik talep edemiyorum. Örneğin ben kişisel olarak kro zırhlarını çok seviyorum, fakat ha chitin giymişim ha kro ne fark ediyor ki görünüş hep aynı. Lütfen görsel olarak çalışma yapılmasını iletin, sıkılıyoruz.
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member
    ATAK BECERİLERİ

Karakterin veya sınıfın atak sekmesindeki beceriler inanılmaz derecede sekiyor. Ve üstelik aynı item'leri yani bir kombin düşünün bu set itemleri warior karakterine ve kurian karakterine takın ap olarak warior daha fazla ap alıyor ve hayvanlara daha fazla vuruyor. İşin daha da vahim kısmı test ettiğim için yazıyorum +8 set (silah dahil- takılar düşük düzeyde) bırakın emc eslantı cz deki hayvanları bile kesemiyoruz. Yine test ettiğim için kıyaslama yapıyorum boş sıfır char 70 lv okçunun vurdugu hasarı +8 setli kurian vuramıyor çıkaramıyor o hasarı. Şimdi sayın yöneticiler neden yahu? Evet biz de biliyoruz yan char 70 lv bir okçu açıp onla hayvan kesmeyi... Hayvan kesmekteki olayı da tahmin etmişşsiniz dir bu oyun malumunuz açık dünya rekabet oyunu, dc premium adında bir takviye de satılıyor bunun için. Şimdi hal böyle iken ben kurian karakterim ile oyun parasını nasıl arttıracağım +8 set var ama vuramıyorum item güçlendirmek için ne yapmam gerek yan char 70 lv okçu mu açmam gerek.
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member
    MASTER BECERİLERİ

Şimdi işin ilginç noktasına gelecek olur isek, pve'nin yanı sıra pvp kısmı da bitik durumda. Master sekmesi tamamıyla m20 beceresi üzerine kurulmuş durumda. Kurıan kılıcı gözle görülmeyecek derecede kısa süreye ayarlanmış, o kadar kısa vakit için o kadar beceri puanı istemesi çok kötü. Daha da vahimi bir skill var thunderstrom adında, tamamıyla havaya zıplayıp karşındakini aaa şuna bak nasıl zıplıyor dedirten bir skill. Yok toplu kiylemeymiş vs... hurafe. Evet, oyuncular arasında kurian yapımcının yarım kalmış alfa projesi olarak görülüyor. Size bunu nasıl kanıtlayabilirim biliyor musunuz? Sadece rastgele bir sunucuya girin ve sunucudaki sınıfların kuriana kıyaslamasını yapın sayısal olarak. Ha tabi burada beşbinbeşyüzaltmışbeş bilgisayar ile pazar yapan kurianları saymayın.
    -.......

Senior Member
    DEVİL TS'NİN HIZLI BOZULMASI

Kurian karakterinin defansif bir karakter olmayacağını zaten açıklamıştınız, evet. Fakat son güncellemeler ile beraber devil ts'nin dayanma gücü yok edildi. Size şöyle bir örnek verebilirim, bir oyuncu 3 3 3 3 3 seri şekilde vurdugunda da ts bozulur iken bir oyuncu ani olarak çift hasar (mevcut cana göre) 4k 3k vurduğunda da ts bozuluyor. Evet ikinci örnek zaten olması gerek bir durum, fakat birinci örnekdeki 3 hasar nedir?

SPRİNT SORUNU

Başlık olarak kasıtlı şekilde sorun kelimesini seçtim. Peki neden mi? Dikkat edildiyse kurian ile warior sınıfının defens ve basit beceri sekmesi aynı. Ha tek bir fark ile; warior da sprint var iken kurian sınıfında sprint yok. Şimdi sayın yöneticiler ben buradan bunu da sormak istiyorum. Neden böyle bir şey gerek duyuldu. Sizler bizden master sekmesine gereksiz beceri puanı ister iken... sırf descent için defans 50 vermemizi zorunlu kılarken (ki burada illa ki devil veya atak sekmesinden büyük paylar vericekeksiniz) yani warior ile eşit rekabete sürükler iken, neden basit beceri sekmesinde böyle bir ayrıma gerek duydunuz? Veya yapımcı tarafı neden böyle bir duruma gerek duydu?

Karakter ile ilgili genel olarak gördüğüm sorunlar bunlar. Tabiii arkadaşlar ben demiyorum ki sadece kurian karakterinde sorunlar var. Diğer karakterlerinde kendine has sorunları olabilir. Ben şuanda aktif olarak kurian karakterini oynadığım için sorunlarını birebir görebiliyorum. Ve bu sorunları buradan toplu bir şekilde dile getirmek istedim. Yukarıda maddelediliğim sorunların aksini savunan var ise buyursun yazsın hep beraber okuyalım. Son olarak istediğim tek şey yetkili kişilerin konuyu sadece okumayıp, kendi görüşlerini yazması, lütfen tek ricam bu.
    -.......

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bu karaktere artık düzenlenme yapılması gerek , ne exspte atak verebiliyor nede boss kesebiliyor . bir çok skili sorunlu destek veriyorum
    [PHP][/PHP]

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Kurian karakterinde bir skill ağacı eksik getirildi defans olarak eklenen ağaç aslında çok farlı bir magic power buildi barındırıyordu fakat sınıf tam olarak bitirilmeden sadece hype dönemi için getirildi uskodan Eukoya geçiş döneminde reklam amaçlı yani koreli bir forumda okumuştum askıya kaldırılmış bir projeydi aslında o yüzden çok dengesiz hasarlar çıkarıyor ve alıyor tam olarak bitirilmediği için

Senior Member
    oyunun yarım yamalak kalan kısmından biri bence.Tipi bile oyunla uyumlu değil bence

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bakalım geri dönüş alamadığımız kaçıncı kurian sorunları konusu olacak.

Umursanacağı bilsem ben de birçok şeyi toplayıp çok kapsamlı konu açmayı sık sık düşünüyorum ancak konu içerisinde kurian oyuncuları olarak kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz hep.

Junior Member
    Şu kuriana bir el attın artık lütfen

Yeni sw de fll +2 takı setli atak kurianım var farm pt bulamıyorum pve si berbat bir job gerçi pvp si de içler acısı durumda mgame sağolsun düzeltmek yerine bitirmeyi tercih ettikleri için. %50 oranı var denilen Rush skili %10 ihtimalle sahip olduğunu kalıbımı basarım.Çekme skili desen çok düşük orana sahip Jobu sadece 255 hp verip support oynayanlar kullanıyorlar harici benim gibi ataker oynayanlar her gün kulaklarınızı çınlatıyor.