Results 1 to 2 of 2

Nttgameden Ricam beklenti konusunu dikkate almasınlar

Beklenti konusu açılmış. Tamamen oyunda zenginleşmiş bir azınlığın faydasina istekler. Ben oyunda çok daha baska önemli sorunların olduğunu düşünüyorum.

Chaostaki illegaller
    Farm yapmak adina ozellikle exp slotlarina ve delosa sahiplenir sekilde el koyan , gorev bile yaptırtmayan ve hatta o slotlarin babasinda tapusu varmis gibi konusan genie alti macrocular
    Sirf cok pc imkani var diye Pazar sisteminin icine eden ve sana pazar imkani vermeyen skil acmak icin sadece geceleri mavi toz buyu kurdugumda zaman bile burasi benim iki uc aksamdir sende buy pazar actin musammaha gosterdim artik yeter diyerek pazarimi evinde veya ofisindeki onlarca carindan biriyle sabote eden pazarcilar,
    İttifak yaparak normal insanlara hareket etmeyi birak nefes aldirmayan, tüm gelirlere kendi sahip olmak isteyen sözde knighti ayakta tutanlar

Tum bunlar engellenirse oyun mükemmel hal alır. Burasi is yeri değil. Para kazanma yeri degil zevk alma yeri. Para kazanma yeri olsaydi devlet vergisini alirdi. Ticarethane degilde eski efsane oyunumuzu istiyoruz.

Destegi olanlar:.

İllegal, macrocu, ittifakci , pazarci( cok pcli) oyuncular harici tum oyuncular.
    Last edited by ner_XhQdg8Ml; 07-05-2020 at 03:14 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mevcut konudan devam ederseniz hem bizim hem de kullanıcıların takip etmesi kolay olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread