Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    1- Chaos taşı kaldırılıp yerine random boss sistemi gelmeli ve bu bosslar sadece bowlda çıkmamalı

2- Bahçe tamamen kaldırılmalı yerine ise
    Fragmentlerin kill görevi ile alınması
    Örnek :
    15 kill - 3 adet pride taşı
    25 kill - 3 adet glutton taşı
    40 kill - 3 adet wratch taşı
    55 kill - 3 adet sloth taşı
    70 kill - 2 adet lust taşı
    85 kill - 2 adet envy taşı
    100 kill - 2 adet greed taşı
    ( 24 saatte 1 defa yapılmalı böylece taşların GB değeri olur )

3- Cz np sıralaması ödülleri
    10. 5 adet black gem
    9. 5 adet green gem
    8. 5 adet blue gem
    7. 5 adet yellow gem
    6. 5 adet red gem
    5. 5 adet silvery gem
    4. 5 adet blue chest ( mavi kutu )
    3. 1 adet buff sc / 1 adet ac sc / 1 adet atack sc veya sw sc
    2. 2 adet buff sc / 2 adet ac sc / 2 adet atack sc veya sw sc / 15 M coins
    1. 3 adet buff sc / 3 adet ac sc / 3 adet atack sc veya sw sc / 25 M coins
    ( Sıralama 6 saatte 1 sıfırlanmalı )

4- Savaşların ödül sistemi cazip hale getirilip oyuncu katılımını maksimum seviyeye çıkarmak

5- Felankor random çıkmalı ve asas yüzde damagesi düzeltilmesi

6- Cz giriş +80 olmalı ( millet exp kasmanin önemini anlamalı ve 70 lvl Kalkanlı asaslarin yok olması )

7- Czde 2 defa ırkların hareketliliğini ve savaş potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak
    Örnek : monument eventi tarzı bi etkinlik cznin en yoğun olduğu saatlerde olmalı ve ödülleri milleti tatmin etmeli

8- monster stone ve old takı sisteminin yenilenmesi

9- Kesinlikle eski CSW'nin getirilmesi

10- Kral olan kişilere yetki olarak GB dağıtma değilde etkinlik sistemi getirilmelidir.
    Örnek : Kral istediği zaman kill etkinliği / boss etkinliği / son vuruş etkinliği tarzı etkinlikler yapabilmeli günde 1 defa olmak şartıyla

Alın size PK Pk PK diye konuşan arkadaşlara basit çözümler
    PK'nın dibini yaşarsın...

NOT : Arkadaşlar kabaca aklıma gelenleri yazdım
    GB düşünce ağlayanlar değil oyunu oyun için oynayanların sesi olalım. Lütfen kendi önerilerinizi yoruma gelerek belirtin.
    Döner ekmekçileri ve ittifak köpeklerini bu oyunda istemiyoruz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Canlı yayınların bir süre yapılmama nedeni pandemi nedeniyle şirket çalışanlarının herkes gibi home office çalışmasından kaynaklıydı ancak pandemi uzun sürünce Khenarth evden yayın yapmaya başladı ve devam ediyor.

Aslında saydığın nedenlerin hiçbiri oyuncu sayısının azalmasıyla bağlantılı değildir. İnsanlar pandemi nedeniyle uzun süre evlerine kapandılar ve şu anda yasakların kalkmasıyla birlikte tatil beldelerine akın ettiler. Her sene aynı zamanlar bunun yaşanması normaldir ancak bu sene ekstra olarak evde uzun süre kaldığımız için hiç tatil planı yapmayanlar bile bunaldıklarından dolayı evde sıcakta pc başında pişmek yerine kır, bayır, ova dünyanın güzelliklerinin tadını çıkarmaya başladılar. Bu çok normal bir durumdur ve insanlar güzel bir tatili hak ettiler.
    Ben ikna oldum beyler

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Katıldığım maddeler: 1-3-7-10 bunlar çözüm bulunursa canlanır bana göre.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Yaz aylarında insanların oyun oynamak yerine tatil yapmayı tercih etmesi gayet normal olmakla birlikte geçmiş dönemlere baktığımda her sene yılın aynı dönemlerinde bu düşüşler yaşanmaktadır. Buna ek olarak görsel'i aldığınız tarih ve saatte bu tabloyu görmeniz gayet normal.

Maddelere gelecek olursam 1. madde dışında katılabileceğim bir madde yok maalesef. Hemen hemen her madde birbirini tekrar eden ve oyuncuların kendi aralarında yaşadıkları sorunları anlatmakla.

Keyifli Oyunlar,

Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Yaz aylarında insanların oyun oynamak yerine tatil yapmayı tercih etmesi gayet normal olmakla birlikte geçmiş dönemlere baktığımda her sene yılın aynı dönemlerinde bu düşüşler yaşanmaktadır. Buna ek olarak görsel'i aldığınız tarih ve saatte bu tabloyu görmeniz gayet normal.

Maddelere gelecek olursam 1. madde dışında katılabileceğim bir madde yok maalesef. Hemen hemen her madde birbirini tekrar eden ve oyuncuların kendi aralarında yaşadıkları sorunları anlatmakla.

Keyifli Oyunlar,
    Bugün günümün çok güzel geçeceğine inanıyorum.

Khenarth uzun bir aradan sonra ilk defa istek/öneri konusunda değerlendirme,yorum yaptı...

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Bugün günümün çok güzel geçeceğine inanıyorum.

Khenarth uzun bir aradan sonra ilk defa istek/öneri konusunda değerlendirme,yorum yaptı...
    ve mageler ölsün de demedi
    consume & adapt

Senior Member
    napsın adamlar havalarımı soğutsun iyice abarttınız

Senior Member
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    napsın adamlar havalarımı soğutsun iyice abarttınız
    13 yıldır oynuyorum oyunu yok yaz gelmiş yok okullar kapanmış-açılmış asıl yaz aylarında ful çektiği günleri biliyorum
    Last edited by GamesDepot; 07-08-2020 at 09:21 PM.

Olayın yazla alakası yok, önceden yazın da kalabalık olurdu oyun. Tek madde var oyunun ticarethaneye dönmesi, Zaten pazar serverlarının full çekme sebebi de oyuncu çokluğu değil , 15-20 char açan internet kafeciler.
    Last edited by GamesDepot; 07-08-2020 at 09:22 PM.

benim anlamadığım şöyle bir durum var.bu farmcılar size ne etti.adam hilesiz makrosuz kasıyor ise mesela benim gibi ne zararım var size fam yapmamın mecburmuyum arkadaşım binlerce para yatırmaya.
    farmı cz ye cektiler en büyük hatayı yaptılar.eslanttaki slotlar yarı yarıya dğüştü daha yaranamadılar.istiyorsunuki kutular boş olsun.
    herkez gitsin para yatırsın alsın itemini.
    Mavi kututnun 2 m silver gemin 3 m oldugu oyundamı görevlerle char dizicem ben?
    bu yazışmam için banlayacaklarsa banlasınlar.
    embesilmisiniz lan siz.
    Kaç gündür farm yapmaya çalışıyorum.kafamda 2 tane makrocu adam gunde 2 video alıyor atıyorum.hakkımı arıyorum.
    bir farmcı olarak farmla char yapan birisi olarak ne zararım var size benim?
    he oyunun ilgilenmesi gereken çok şey var ammenna ama bu ayda 250 tl premıuma ayda 150 tl diyer pus itemlerinede ayda 750 tl genie genie hammerlara para veren biri olarak ayda bunların haricinde kastıgım 10 15 gb mi batıyor size.
    bir adam da makro varsa tpt kullanıyorsa o adam banlansın arkadasım ama öteki türlü bir düşün artık yakamızdan.allah sizi bildiği gibi yapsın ne deyim

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234