Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Junior Member
    kilitçi tayfa nerdesin, adam neler diyi, görüş beyan ediyi, konu kilit pls.

esteban7855 sen foruma yorum yapma kardeşim sen oyuncu düşmanısın belli nttgame tek icraatı kötü amaçlı yazılımı azaltmaktı şimdi artış var tekrar

Senior Member
    Quote Originally Posted by hdi_CJK7Ls98 View Post
    esteban7855 sen foruma yorum yapma kardeşim sen oyuncu düşmanısın belli nttgame tek icraatı kötü amaçlı yazılımı azaltmaktı şimdi artış var tekrar
    He Tamam Reis.
    İnatla Trene kafa atmaya devam edebilirsin ama bunun sana bir faydası yok. Başkasına da faydası olmaz.
    Ama oyun tarihini baştan yazacağım dersen devam edebilirsin.

Server boşalmaz yaaa. Yeni sunucu gelince dolu dolu sunucuda oynarsın takma kafana.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Canlı yayınların bir süre yapılmama nedeni pandemi nedeniyle şirket çalışanlarının herkes gibi home office çalışmasından kaynaklıydı ancak pandemi uzun sürünce Khenarth evden yayın yapmaya başladı ve devam ediyor.

Aslında saydığın nedenlerin hiçbiri oyuncu sayısının azalmasıyla bağlantılı değildir. İnsanlar pandemi nedeniyle uzun süre evlerine kapandılar ve şu anda yasakların kalkmasıyla birlikte tatil beldelerine akın ettiler. Her sene aynı zamanlar bunun yaşanması normaldir ancak bu sene ekstra olarak evde uzun süre kaldığımız için hiç tatil planı yapmayanlar bile bunaldıklarından dolayı evde sıcakta pc başında pişmek yerine kır, bayır, ova dünyanın güzelliklerinin tadını çıkarmaya başladılar. Bu çok normal bir durumdur ve insanlar güzel bir tatili hak ettiler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by arc44burki View Post

2 saat öncenin verileri. İlgilenin artik bu oyunla ya.
    Bomboş serverlara bak

Senior Member
    napsınlar dışarı çıkma yasağımı ilan etsinler iyice saçmaladınız

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Canlı yayınların bir süre yapılmama nedeni pandemi nedeniyle şirket çalışanlarının herkes gibi home office çalışmasından kaynaklıydı ancak pandemi uzun sürünce Khenarth evden yayın yapmaya başladı ve devam ediyor.

Aslında saydığın nedenlerin hiçbiri oyuncu sayısının azalmasıyla bağlantılı değildir. İnsanlar pandemi nedeniyle uzun süre evlerine kapandılar ve şu anda yasakların kalkmasıyla birlikte tatil beldelerine akın ettiler. Her sene aynı zamanlar bunun yaşanması normaldir ancak bu sene ekstra olarak evde uzun süre kaldığımız için hiç tatil planı yapmayanlar bile bunaldıklarından dolayı evde sıcakta pc başında pişmek yerine kır, bayır, ova dünyanın güzelliklerinin tadını çıkarmaya başladılar. Bu çok normal bir durumdur ve insanlar güzel bir tatili hak ettiler.
    Müdür kandırmayalım birbirimizi boşuna şimdi...

normaldir kardeşim oyun artık zevk icin oynanılmıyor oynayanların yuzde 90 nı ticaret kardeşim htb htc de 1 adam 8 car koymus ticaret amaclı orda kasılıyor görevimi yapamadım parti topladım son vurus ıcın mıllet alamayınca sıkılıp cıktı pt den pm dende yazdıgım halde ustune kufurle karsılık vermesine ragmen bende mob cektm o sekılde gorevimi yaptım sonra bu şahıs videomu almıs cr atmıs 7 gun ban + ustune hapis verdiler bana olan ticaret icin oynayana degil bana oldu durumu izah etmeme ragmen attıgım ticketi okumadan oto cevap vererek tekmeyi vurdular bu oyunun civisi cıkmıs ben salıyorum artık baska oyunlara yonelıcem bunun icinde şimdi banlarlar.!

Senior Member
    günden güne jr girenlerin Sayısı çok hızlı şekilde eriyor en azından altarda gözlemlediklerimi söylim premium bile almıyorum a2 bile jr saati presiz giriyor