Page 2 of 31 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 303
    Sonuna kadar destekliyoruz, istenilenlerin dikkate alınmasını mevcut yönetime arz ederiz.
    Last edited by Perastis; 07-05-2020 at 03:46 AM.

Junior Member
    bı tanede ben ekleyım net olsun oyunun pus bırımı dolardan tl ye donmesını ıstıyoruz 1.madde ye katılıyoruz bukdar rezıl bı sıstem olamaz oyunun %98ı turklerden olusan yayıncı fırması turk olan bı yerde para bırımı dolar ustunden olması nerden baksan gulunc bı durum

Senior Member
    Sirius ve altarda 2 3 teki cz ler kapansa bu user kaybı demek ittifak savaşları tekrar alevlenebilir şamarlananlar oyunu bırakır ve bu daha az para demek scleri kim çekecek ozaman campları düşürseler afk genie altı makrocu tavuk dönerci tayfasının bir çogu ekmek parası kasamadıgı için oyunu bırakır genie ve genie hammer daha az satılır yazdıklarının hepsi oyun yöneticilerinin daha az para kazanmasını saglıyor bu yüzden hayaller kurmayalm

Registered Users
    Konudaki fazla postları birleştirdim ve forum kuralları gereği yazıdaki bold kısımları azalttım. Lütfen konunun gidişatı forum kurallarına uygun devam etsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Konudaki fazla postları birleştirdim ve forum kuralları gereği yazıdaki bold kısımları azalttım. Lütfen konunun gidişatı forum kurallarına uygun devam etsin.
    yayını ızlıomus kral bellıkı aman ıttıfakları uzmeyelım kral destekleyelım yoksa ıttıfaklar arası savas cıkıcak yakın zamanda

Birşey söylicem gerçekten bunları ittifak olan ekiplerin kendi aralarında konusup cıkarları doğrultusunda önerilerinizi yapmanızda bir ilgiç.
    oyunun güzel olmasını istiyorsanız önce birbirinize atack acın menfatleriniz için birbirinize atack acmıyorsunuz ulan csw gelse ne olarak 10 clan bırselıp csw tutacaksınız yine paralar cebe siteye satmaya bu arada gerçektende aranızda bu oyundan gecim saglayan adamlar var real hayatta birşeyler yapın gencler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Venmystv1337 View Post
    Birşey söylicem gerçekten bunları ittifak olan ekiplerin kendi aralarında konusup cıkarları doğrultusunda önerilerinizi yapmanızda bir ilgiç.
    oyunun güzel olmasını istiyorsanız önce birbirinize atack acın menfatleriniz için birbirinize atack acmıyorsunuz ulan csw gelse ne olarak 10 clan bırselıp csw tutacaksınız yine paralar cebe siteye satmaya bu arada gerçektende aranızda bu oyundan gecim saglayan adamlar var real hayatta birşeyler yapın gencler.
    aa knk ole deme saatlerce butun oyuncular ıcın konustular hıc bırıne faydası yokmus herkeze faydaları varmıs bu maddelerın ama aralarında bazıları bazen dıo pus cekmıcen aslında bunları protesto etcen o ara hepsı olu taklıdı yapıo desteklemıo
    bukadar klan 2 ay pre pus cekmesın bak ne oluo oyunda ama nerdeeeeeee yersen

Junior Member V1sher4's Avatar
    Nickname
    llAsLanMashadoVll
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    VisherA
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Perastis View Post

Teşekkür ederiz desteklerin için
    Last edited by Perastis; 07-05-2020 at 03:54 AM.
    Altar: lllAsLanMashadoVlll AKTİF
    Sirius: lllAsLanMashadoVlll
    Destan: lllAsLanzMashadoVlll
    Vega: lllAsLanMashadoVlll
    Rosetta: lllAsLanMashadoVlll
    Manes: llAsLanMashadoVll
    Ares: llAsLanMashadoVl
    Xigenon : llAsLanMashadoVll
    Resurrection : VisherAsLanMashadoV
    Attila : V1sherA
    Anatolia : llAsLanMashadoVll
    Carnac : llAsLanMashadoVll
    Kronos : lAsLanMashadoVl

Genel itibariyle oyuncu kitlesinin tamamına yakınının beklediği/istediği değişimler/gelişimler içeren bir konu. Destek verilesi bir konu +1

Senior Member
    Eline sağlık.. Her reset günü heyecan ile acaba ne gelir diye bekliyorum aylardır hep hüsran umarım yetkililer artık gerekli beklentileri karşılayacak güncellemeler getirir..