Page 17 of 31 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 161 to 170 of 303
    GB/TL konusulmasin okey. "resmi reseller" sitelerinin gb/tl faaliyetlerine mudehale edilecek mi @perastis kardes ? Sonucta oyun icin yasak olan bir seyi senelerdir yapiyorlar. Samimiyseniz bu konuda da aksiyon alinda gorelim.
    Last edited by x0lymposx; 07-06-2020 at 12:48 PM.

Ulan bir akıllı sizsiniz hea. Neymiş oyuncuları düşünüyorlarmış. Csw dediğiniz size yarıyor. Chaos dediğiniz size yarıyor. Yazdığın bütün maddeler sizin lehinize ve gelirinize gelir katmak amacıyla yazılmış. Garibanın üzerinden daha rahat geçinmek amacınız. Yazdığınız tek mantıklı şey pus indirimleri ve illegal. Onun dışında siz kendinize çalışmışsınız resmen.
    Madem adalet, heyecan, eşitlik arıyorsunuz; o hal de chaos stone kesildikten sonra bosslar haritaya random şekilde dağılmalı. Rastgele saçmasapan yerlerde çıkmalı. Dibinizde değil. Güçlü clanların orada değil. Biraz emek de lazım değil mi? Yok öyle bahçede farm yapayım, cs yanımda çıksın biz keselim her şeyi biz alalım olayı.
    Bir diğer güncelleme de sizin bu oyundaki gelirinizi, ittifakınızı kesmek olmalı. Yazsanıza ittifakları da koçum? Bütün oyuncular ittifaklardan rahatsız değil mi? Hani oyuncuları düşünüyordunuz? Ekle oraya ittifak yapanlar da ceza alsın.
    Oyun size çalışsın vallahi o ne güzel. Buradaki oyun ve yayıncılar tarafından beyni kemirilmiş tipler de size aynen destek versin. Hiç sorgulama yok, bir şey yok.
    Bu dediklerimi de yaz madem oraya. İttifak, random boss vs. Hadi? Cs bosları yetmedi eslant bossları da gelsin daha fazla takı alalım diyor adam haha.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bizim kendi faydamıza istediğimiz bir durum yok bunlar tüm oyuncular için yararlı olucak maddeler kusura bakmayında tersi düşünen adamların bu oyunda ne bir ismi nede bir cismi var ezik kesmekten hoşlanan tipler veya bedava farm atayım uzayayım kafasında ki arkadaşlar şu ittifak dedidiğiniz adamların her birinin charı full item ve hepsi kendi serverinda mermi gibi oyun oynuyor pk pk diyosunuz ya cıkında karsılarına bi pk atın görelim o zaman

Quote Originally Posted by Firstblood93 View Post
    Size yayında argo kelimeler kullanan ittifak sürüsünü takmıcagınızı biliyorum tek katıldıgım nokta PUS indirimi onun dısında bişeye katılmıyorum . bunların olmadıgı her serverin tadından yenmez . bunlar gitsin zaten user kaynar oyun
    Kardeşim adamsın. Ben daha uzun yazdım ama sen direkt olarak özetlemiş ve duygularıma tercüman olmuşsun. Yazdıklarının tek iyi yanı pus indirimi. Burada hep destek yazanlar da kendi clanlarından adamlar. Oyuncuyu düşündükleri falan yok. Eğer öyle olsaydı istisnasız bunlardan olmayan tüm oyuncular ittifakçılara ceza verilmesini istiyor. Yazmamışlar? Hani amaç oyuncuydu? Eslant bosslarını biz kovalayamıyoruz, onu da cz'ye getirin demişler bir de ya hahah. Bosslar random atılmalı, dibinizde doğmamalı. Bahçe farmı dropları da ciddi oranda azaltılmalı. Hatta ve hatta bahçe farmı kaldırılmalı, günde yalnızca iki kez olmak üzere bifrost açılmalı. Bu kadar basit. Bakalım oyuncuyu düşünüyorlar ya işlerine gelecek mi? Yazacaksa bunları yazacak.

Quote Originally Posted by Reis0fS00N View Post
    Bizim kendi faydamıza istediğimiz bir durum yok bunlar tüm oyuncular için yararlı olucak maddeler kusura bakmayında tersi düşünen adamların bu oyunda ne bir ismi nede bir cismi var ezik kesmekten hoşlanan tipler veya bedava farm atayım uzayayım kafasında ki arkadaşlar şu ittifak dedidiğiniz adamların her birinin charı full item ve hepsi kendi serverinda mermi gibi oyun oynuyor pk pk diyosunuz ya cıkında karsılarına bi pk atın görelim o zaman
    Ağlama aslan parçası. Kendiniz yazmışsınız işte pus indrimi istiyoruz diye. Ben bu kadar pahalı oyunda neden en güçlü olmaya çalışayım ki? Ayrıca ben pk pk demiyorum. Oyunda birçok harita var. Her haritada heyecan verici ve eğlenceli amaçlar olmalı. Ben belki ezik takılmaktan zevk alıyorum. Priestim, üstüm görev itemleri. Zevk alıyorum. He premium pahalı, o parayı vermek istemediğim için girmiyorum sadece. Ama siz sadece kendinize çalışmışsınız. Eğer öyle değilse şu random boss, ittifak olayalrını da adamsanız eğer, oyuncuyu düşünüyorsanız yazarsınız. Bana ne kimde full item var ne item var. Ben zevk alamadıktan sonra... Ayrıca oyunda en güçlü olmaya çalışan kişi net gerçek hayatta bir başarısı olmayan ezik silik tiplerdir.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kin_yGfs8z1C View Post
    Yukarıdaki arkadasa katılıyorum Bahce farmı kalksa zaten oyun duzelir eslanttaki adamın cok pcsi var evet ama sen onun verdigi aylık pus masrafının yarısını vermiyosundur öyle atıp tutmakla olmuyor yayında farm kalkıcaksa bi yerde ya HEP ya HİÇ mantıgı olmalı kalkıcaksa heryerde kalkıcak öyle czde kalcak diye bişey yok
    ne alaka kardeşim, adam oyundan para kazanıyor o yüzden para harcıyor amacı oyunu sömürmek zarar etse oyuna para yatıracak mı sanıyorsun, bu oyun ticarethane değil.

"Komple boş yapmışssınız. pus fiyatları düşse size faydası olmaz. Ha diceksiniz ki pk atıoruz sizin attığınız pkyı gerçek playerlar kulağının arkasına sürüyor çoğu partinizde np sembolü yok
    Siz bu oyuna para vermiyorsunuz oyundan kazandığınız parayı kazanmak için gerekli materyalleri almak için harcıyorsunuz oyuna bir katmadeğeriniz yok. ittifak yapıp karşı ırkla bir olup insanları oyundan soğutuyorsunuz oyunu gerçekten oynamak isteyen kitleye zarar veriyorsunuz.
    Sadece siz kazanbilin diye ittifak yapılamayan lfc eslant gibi yerleri, Genie gibi farm toollarını kötülüyorsunuz çünkü tek derdiniz para kazandırma karşılığı kurduğunuz ittifaklar şu an gelirsizlikten çatırdıyor.
    İllegal programa makroya dem vurmuşşsunuz sizin bahçede kullandığınız makro kimsede yok önce siz kapatın ki millete örnek olun.
    Sizin oyunu bırakma tehdidiniz aslında oyunun bekası açısından belkide en hayırlısıdır."

farklı bir forumdan bir arkadaşın muhteşem yorumu. Çok haklı. Önce kendi açtığınız makroları kapatın, ittifakları bozun kardeşler. Sizin niyetiniz oyuncu değil siz kendinizi düşünen bencillersiniz.

Sizi dağıtmaları, size ceza vermeleri oyun açısından en büyük yenilik olur zaten.
    Last edited by Perastis; 07-06-2020 at 01:39 PM.

Sizden farklı herkes ama herkes aynen böyle düşünüyor:

yine farkı bir forumdan atıyorum:

"Şimdi kral bütün maddeleri okudum tamamiyle kendinize odaklı kendi farmınıza gb kasmanıza odaklı istekler var.
    CHAOS TAŞINA yüzde atanlar banlansın o moblara sadece yüzde atanlar banlasın demek zaten bizde öküz yüküyle item var 1 yüzdeye gidiyo droplar demek oluyo.
    NP sembollerinin haftalık ödülleri tatmin etmiyor diyorsun neden çünkü sembollerde sizde oda kendinize odaklı daha bir çok şey var.
    YAv yazsaydınya BAHÇE KALKSIN CZDE Kİ DRGONLAR KALKSIN BF DE OLSUN HEPSİ KİM KİME GÜCÜ YETERSE AMA YOK NEDEN UCU SİZE DOKUNUYOR KUSURA BAKMA BOŞ KONU OLMUŞ
    MAMAMIZ AZ MAMA YETMİYO DİYE BAŞLIK OLUR O KONUYA"

Eslanttaki Emcdeki adamlara laf atanlarmı bunları yazmıs sen birtek chara aylık 500-100 harcıon o adamlarda cok pc varsa 15tane pc var 15tane chara aylık pus gideri var sen ne konusuyorsun BVB ? Senin harcadıgın tek char pus azaltılacaksa cz bahce dropları azaltılmalı.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Burası ağlama duvarı değil bu oyunda 2004 te oynanmıyor artık herkes neyden ne cıkar charlara skıll stat takı ne takılır biliyor bitti o donemler şuan item ve oyunculuk on planda işin gucun jr bdw chaos ise zaten orda itemşn pek bi önemi yok oyna yeterli sadece kısacası ben bu oyuna 1000 tl vermek istemiyorum zaten oyundan cıkarıyorum cıkaramayan arkdaşlarda bizle aynı standartlara sahip olsun istiyoruz kötümü orda sayılan clanlarda kaçar tane oyuncu oldugunu biliyomusun ve bu adamlar her ay full pus cekıyo burda bizi eleştirenler malesef doner ekmekçiler üzücü