Page 13 of 31 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 303
    Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Archeope View Post
    adamlar eslanttaki bossların cs'ye eklenmesini istemiş yuh artık en önemli çözüm bütün gem vb ürünlerin non-tradeble olmasıdır. bu gerçekleştiği takdirde oyun daha zevkli bir hale gelecek.
    Dostum bunun sebebi Eslant bosslarını taramacı dediğimiz insanların kesmesi. CZ'ye random her hangi bir alana atarsa hem aktif oyuncular keser, hem de taramacı dahil olsa bu işi yapacak adam işi zorlaşır. Ek olarak CZ boss taşına gelince de böyle saatli olması yerine bowlda random zamanlarda bossların atması bowldaki bekleyen insan sayısını ve PVP oranını da artıracaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Archeope View Post
    adamlar eslanttaki bossların cs'ye eklenmesini istemiş yuh artık en önemli çözüm bütün gem vb ürünlerin non-tradeble olmasıdır. bu gerçekleştiği takdirde oyun daha zevkli bir hale gelecek.
    Eslantta ki bossları sen mi kesiyon . Koxperlar kesiyor.

Senior Member
    Bence ciddiye alınmamalı bu ticaretçi tayfa.

Member AryaDeJeaninne's Avatar
    Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Evet yine holdinglerin kobileri bitirme istekleri. Ahahhaha . Destek veren clanlara baktım da bir gülesim geldi. Şu isteklerin altında ittifak yapıp oyunun doğasına aykırı davrananların banlanması şeklinde bi madde olsaydı tereddütsüz altına imzamı atardım. Ama komiksiniz genel olarak.

Junior Member
    itifak karşısındasında 60 dan fazla kılan 20 kişiden desek 1200 kişi eder fazlası ile bu kesin full pus alan ve aylık en az 1000tl pus masrafı yapan kişiler.
    nttgame bu oyuncu kitlesini kaybetmeyi göze alamaz şartlarını kabul edecek gibi duruyor

Senior Member
    Oyunu oyun yapan kullanıcıların isteklerini yerine getirmektir onlara karşıt olmak değildir.

destekliyoruz a dan z ye haklı bir konu.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Desteklemiyorum. Real iş hayatınızda başarılar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IXapreLLa View Post
    Şimdi sana açıklıyorum

(HTB + HTC )24 saat kasınca 4 kişi çift bilgisayar 8 char yaparsan günde 400 - 450m kasabiliyorsun.
    2. Bu HTB-HTC dönen tek kişi 150 pc hile kullanan biri yeni serverda.
    3. Eslant boslarını genelde taramacılar ya da 7/24 son vuruş zehir buguyla boss respawn tutuyor. Burada cz cıksa bu kadar rahat boss tutabilir mi? Bossların defleri canları azalsa 2-3 kişi kesebilir duruma gelse kötü mü olur? Böyle de farmı yapabilirsin. Eslant slotlarını ya azaltın ya da buradaki k0xperları azaltın diyoruz. Genie kontrol sistemini geliştirin makrocuları engelleyin diyoruz?
    4. Pus işi sen dc pre alırken daha ucuza perini daha ucuza alsan geri kalanıyla da eskiden verdiğin o farkla daha fazla genie pot alsan daha mı kötü?
    valla birader senin o dediğin 400-450 m belki eski sw lerde yeşil peri ile oluyordur ama yeni sw lerde max benim dediğim kadar kasarsın eğer 8 char kendin sokup bütün parayı 1 kişi kasarsan anca doyurur orası

biz yıldık birader 6 kişi başlamıştık çok sevdiğimiz bu oyunu bırakmak zorunda kaldık ama bizi yıldıran ne htb-htc deki partiler oldu ne de taramacı dediğin o adamlar oldu yeri geldi ks leştik o adamlarla ama hiç biri bossları respawn ettirmedi ama siz geldiniz respawn ettirdiniz bizi yıldıran siz oldunuz oyunun bütün ruhunu öldüren ittifakınız ve insanlara sizin ittifakınızın nefes aldırmadığı slotlardan başka para kasma slotu bırakmayan saçma sapan oyun yönetimi oldu

normalde bu foruma yazmazdım ama küfürbaz hakan abinizin oyunun içine edip birde burada ağladığını görünce dayanamayıp yazdım inşallah beter olursunuz açgözlülüğünüz yüzünden kimseye oyun oynatmadınız sizde oynayamazsınız

Ve tekrar söylüyorum sakın bana sende güçlü ol sende al slotları saçmalığı ile gelme çünkü siz güçlü değil KALABALIKSINIZ

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Gram samimi bulmuyorum konuyu. 6. Madde kapsamındaki illegal işlerin kontrol edilmesini istemek samimiyetsizlik ve insanlarla dalga geçmektir. Katılım sağladığını söylediğin clanların %80i macro ile oyun oynarken sempatik görünme amacıyla ağız kenarıyla "işte illegal durumlara da birşeyler yapın" demişsin. 1-2-3-4-5. maddeler tamamen sizin ittifak clanlarınızın işine gelirken hepsi uzun paragraflar ama 6.maddede gerçekten oyunu keyif için oynayan adamlar için 3 4 isteği bir arada 3 4 satırda vermen ve oyunun geneli için bir şeyler istediğinizi söylemen cidden komik.

Genie altında ya da pkda macro, 3.parti yazılımların kullanılmasını düşünüyorsanız yapacağınız şey çok basit: Oyun içindeki en büyük illegal topluluk olarak bu mereti siz kullanmayacaksınız. Zaten o zaman emin olun yönetimin birşey yapmasına gerek kalmaz macro kullanımı %50 azalır oyunda.

Bu arada konuyu açması için seçe seçe illegal durumlardan en çok ceza almış kişiyi de seçmeniz muazzam

Oyunda bu kadar çok şeyi tekelinize geçirmek için yönetime istekler sunmak yerine gidip iş bulup çalışın belki o zaman oyuncu olarak görür insanlar sizi.