Page 14 of 31 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 303
    Junior Member
    evet hepsı kalkan macrosu kullanıolar bı tıkla kalkanı takıolar vs lerde

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kariyer49954 View Post
    evet hepsı kalkan macrosu kullanıolar bı tıkla kalkanı takıolar vs lerde
    Bunun bir sakıncası yok ki? Bu sadece "tuş ataması" denen olay. Erişmekte zorlandığın tuşlarda kullanılabilir. Makrodan ceza alabilmesi için otomatikleştirilmiş davranışı afk iken kazanca çevirebiliyor olması gerek. Anlatabildim mi?

Senior Member
    7. Biz İttifaklara Dokunmayın, Ekmeğimizle Oynamayın.Yoksa Yayın Açar Ağlarız

Junior Member
    Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Bunun bir sakıncası yok ki? Bu sadece "tuş ataması" denen olay. Erişmekte zorlandığın tuşlarda kullanılabilir. Makrodan ceza alabilmesi için otomatikleştirilmiş davranışı afk iken kazanca çevirebiliyor olması gerek. Anlatabildim mi?
    nası yanı macro mous kullanmak yasak dıolar sen tus atamak dıosun o bahceyı zaten saatlerce elle donmelerı ımkansız o bahcedekılerı kontrol etseler zaten en cok onlarda var 19.00 dan gece 03.00 a kadar elle kasıolar he bıraksınlar bu ıslerı bıde madde yapmıslar once onlar kullanmasınlar sora akıl versınleröö

Senior Member
    Quote Originally Posted by V1sher4 View Post
    5. Madde : Colony Zone Chaos Stone - Chaos Stone Rain Atılması ve Eslant Boss'ları hk.

Oyun içerisinde ki düzenli olarak aktif ve tüm oyuncuların birbiri içerisinde aktifliğini sağlayan etkinliklerden olan Colony Zone haritasında yer alan Chaos Stone taşının kesilmesi ile beraber düşen oyun içi BOSS olarak adlandırılan MOB'ların daha değişkenli olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Bunlara ilişkin öneriler;
    - Chaos Stone taşına Rain atan kullanıcıların tespit edilerek gerekli oyun içi ceza-i işlemlerin uygulanması gerekildiğini düşünülmektedir. Örneğin; birinci yapılan işlem de hapis cezası, ikinci olarak tekrarlanması halinde 1 gün ban cezası ve benzeri şeklinde iletilerek, bu tür işlemlerin uygulanarak, Rain sistemini kullanan oyuncuların bu sistemden uzaklaştırılması gerekilmektedir.
    - Eslant Boss'larının yeteri kadar takip edilmediği oyun içerisinde görünmektedir. Çünkü; Eslant haritasında ki çoğu oyuncu, gerek Experient Point yani EXP kasmak ve yahut görev yapmak için orada bulunmaktadır. Kısacası bilgisayar başında bulunmayan oyuncuların BOSS'ları kesebilme şansı bulunmadığı gibi, bu BOSS'ların boşuna bulunması gerekmektedir -ki oyun içerisinde belirli hatalardan dolayı, ilerleyen süreçlerde bir saat geçince ReSpawn süresi bulunmaktadır. Bu nedenle Eslant haritasında ki BOSS'ların mümkün olabilmesi hâlinde Chaos Stone taşına eklenerek, orada aktif olarak takip edilmesi oyunun kalitesi ve oyuncuların daha keyif alabilmesi dikkate alınarak, düzenlenmesi gerekmektedir.

kardeşim bütün herkes cz de oynayamıyor farkında değilsiniz siz kendinize pay biçmissiniz genel olarak yine

bazı maddlerin fıkaraları iyi fakat cogu kendilerine pay bicilmiş inş yetkililer dogru kısımları görerek gerçekleştirler

valla şurda yazılanları baştan sona okudum bu kadar işimin arasında. oyuncuların ne kadar doğru yolda olduğunu görmek beni mutlu etti. bu ittifakçı tayfayı destekleyen ittifak harici insan yok neredeyse.

adam oyunun köküne kibrit suyu sıkmış bir de ağlıyor insanın biraz yüzü kızarır be kardeşim ayıp denen bir şey var. sen karşı ırktan adamla anlaşacaksın bir de pk dönsün istiyoruz diyeceksin. bu nece dalga geçmektir.d yönetime de söylüyorum bunları banlayın pusa değil indirim zam yapın benim için sorun yok. ki ben yeni serverda oynamıyorum. bunların aldığı pusun parasını da bizden çıkartın.
    bi kendisinde para var sanki de pus alıyormuş gibi şov yapıyor. yönetimi suçlayacaksa bizim gibi sadece oyunu keyif almak için oynayan tayfa suçlayabilir. senin gibi para kazanmak için oynayanlar değil. sen bu işten para kaznaıyosan bu adamlar da senin patronun. burda müşteri olan benim gibi oyuncular. sen bu oyuna mecbursun. bir şey talep edemezsin.

açtığınız konuyu okudum ve bunları gerçek den yazdınız mı yoksa şakamı yapıyorsunuz.. yahu hiç mi utanmanız yok sizin.. sadece kendi çıkarlarınız için 6 maddelik konu açmışsınız birde destek verin diyorsunuz..önümüz kurban bayramı isterseniz kurban derilerini sizler için toplayalım mı ??
    açtığınız konular...madde 2 = Castle Siege War ( CSW ) Savaşları hk. burdaki amaç kale savaşı değil kale parası nede olsa toplanmışınız 3- 5 clan buranında getirisine çökmek amacınız..pk cz de atılıyor ws desen arenalar var bunlar bahane kale parasına çökmek diğer oyunculara ne faydası varki csw nin..
    madde 3=Altar, Sirius ve Vega fazla sunucuların kapatılması ve Camp'ların kapatılması hk. bunun neresi kötü ki.. hani diğer oyuncuları da düşünüyordunuz yani bizlerde buralarda farm yapabiliriz..haa pardon cz sadece serwer 1 de olacak orada sizin olacak..cünkü sizin bahçe farmından kastığınız taşların fiyatları düşecek..peki diğer oyuncular ne yapacak..?burada demeniz gereken cz farm slotları kalksın sadece pk atılsın farm slotları eslant lüferson el morad da olsun ki tüm oyuncular yararlansın..buda madde de kendiniz için..
    madde 5,=Colony Zone Chaos Stone - Chaos Stone Rain Atılması ve Eslant Boss'ları hk.. yani yuh artık neymiş eslant exp kasılıyomuş görev yerimiş peki amaç diğer oyuncuları düşünmek ise cz ise pk alanı değilmi orada farm slotların ne işi var desenize..bunları lüfersona elmorad a taşıyın tüm oyuncular faydalansın desenize..cz de ki bossları yediniz sıra eslanttakilere geldi değilmi.. doymadınız hala..
    madde 6=BDW sizin neyinize battı haa oraya el atamadınız değilmi lwl sınırlanmasından dolayı ulan tüm oyuncuların rahatca katıldığı etkinliği kaldırın diyorsunuz..ayıp lan..
    yediniz yediniz doymadınız..sizin amacınız oyun oynamak değilki..sadece biz yiyelim hep yiyelim derdindesiniz..neymiş para yatırıyoruz diyorsunuz ya yatırmayın kardeşim +10 +9 la oynama..sizlerin amacı oyun oynamak değil bu oyunun çıkartmak..+7 +8 lerle oynayın hani oyunu ve oyuncuyu düşünüyorsunuz ya..işiniz gücünüz yalan dolan..eğer bu oyun ve herkes için birşeyler yapalım diyorsanız bir tek şey var GİDİN BU OYUNDAN BAK OYUN DAHA GÜZEL OLACAK HERKES MUTLU OLUR..deneyin görün..son sözüm bir video olacak inş..birazcık anlarsınızda utanırsınız..https://www.youtube.com/watch?v=lCcIy7_m8HY
    Last edited by GamesDepot; 07-06-2020 at 12:40 AM.

Registered Users
    Resmi platformdasınız ve burada GB/Item TL konuşmaları istemiyoruz.

Konunun bundan sonraki gidişatında bu duruma dikkat etmelisiniz.

konuda neden hiç gm yorumu yok

Junior Member
    Kroeaz gelsin csw gelsin o gelsin bu gelsin sanki birbirinizi kesiyorsunuz gene heryeri siz alacaksınız bütün farm slotları czde olsun diyor bide doyumsuzsunuz bu ticaret sürüsünü dikkate alma nttgame