Page 16 of 31 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 303
    Member
    Class
    Priest
    Race
    El-Morad
    Siz ittifağınızı bitirmediğiniz sürece hiçbir şey isteyemezsiniz. Oyun kendi başınıza oynadığınızda oldukça güzel bir halde olur.

Registered Users
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Hocam normalde forumdaki kimsenin konusuyla ilgilenmezsin. Bu arkadaşların açtığı ve denk geldiğim 2 konu oldu nedendir bilinmez bu adamların açtığı konulara pek bir ilgilisiniz. Demezler mi sonra "hayırdır kardeş sen hangi ittifak ekibindensin ?" diye ?

Normalde herkese nasıl davranıyorsanız öyle davranın hocam.

Konuda bahsi geçen sunucuların hiçbirinde oynamıyorum. Haliyle klanları ya da şahısları tanımam, bir fikrim yok. Uzun yıllardır NTT bünyesinde görev yapıyorum ve görevimin bana verdiği yetkileri nerede nasıl kullanacağım konusunda inisiyatif her zaman bana aittir. Açılan bu konuda da nabzın yüksek olduğunu tahmin ettiğim için en başından beri bi tık fazla takip ediyorum hepsi bu.

Mümkün olduğunca esnek davranmaya çalışıyoruz ama olur da bu konuda da kurallar ısrarla ihlal edilirse, açılmamak üzere kapatılır. Bir ekstrası ya da ayrıcalığı yok.

Bu İttifak clanlarına hiç kulak asma NTTGAME amacları heryerden onlar faydalansın czde farm daha cok olsun sanki birbirini kesiyolarda öyle atıp tutuyorlar

Junior Member
    Yukarıdaki arkadasa katılıyorum Bahce farmı kalksa zaten oyun duzelir eslanttaki adamın cok pcsi var evet ama sen onun verdigi aylık pus masrafının yarısını vermiyosundur öyle atıp tutmakla olmuyor yayında farm kalkıcaksa bi yerde ya HEP ya HİÇ mantıgı olmalı kalkıcaksa heryerde kalkıcak öyle czde kalcak diye bişey yok

Junior Member
    Size yayında argo kelimeler kullanan ittifak sürüsünü takmıcagınızı biliyorum tek katıldıgım nokta PUS indirimi onun dısında bişeye katılmıyorum . bunların olmadıgı her serverin tadından yenmez . bunlar gitsin zaten user kaynar oyun

CSW Gelse Ne olucak Birbirinizimi kesicektiniz ? Bifrost gelse her yeri kapatıcaksınız Nttgame nabıyosa cok cok iyisini yapıyor sesleri nedense bişeyler asagı cekilince cıkmaya basladı

Junior Member
    Sevgili Oyun Yöneticileri Lütfen Biz Oyuncuları Birkez Dahi Olsa Göz Önüne Alınız Sizlerden Cok Bir Şey Talep Ettiğimiz Yok
    Sadece Oyun İçerisine Biraz Daha Aktif Etkinliklerin Gelmesidir Sizin Denginiz Olmayan Bir Çok MMPORG Oyunu Düzenli Bir Şekilde Birçok Aktivite Yaparken Sizin Gibi Koca Bir Çınarın Bunların Gerisinden Kalması Biz Oyuncular İçin Malesef Üzücü Bir Durum İnşaallah En Kısa Zamanda Bir Cok Turnuva İle Oyuna Tekrar Heyecan Gelmesi Umudu İle İyi Çalışmalar...

Junior Member
    Pus İndirimi Gelmeli Drop rate Artırılmalı . Czde farm slotları azaltılmalı

Junior Member
    Dropları duzeltin. Czyi azaltın eslanta emc'ye bişey olcaksa czyede olsun şartlar iyice eşitlensin eslanttaki adamın pus masrafını bunlar vermiyor o adamlarda 15-20tane pc olsa bile charbası gideri bu adamın zaten yuksek bi rakam bide 15-20chara alıyor . bu oyun CZ üstüne kurulu değil NTTGAME iyi calısmalar

10 numara olmuş eline sağlık ilhan kardeşimizin hep destek tam destek