Page 29 of 31 FirstFirst ... 192728293031 LastLast
Results 281 to 290 of 303
    Senior Member
    Quote Originally Posted by OWNEDD View Post
    Dark Mare slotu eslant da günlük 750m para bırakıyor orası aylardır öyle acil şekilde oraya el atılması gerek
    Altar serveri ilk açıldığı zaman charları 83 yapmıştık sonra Dark mare slotuna gittik orada kastık lakin öyle bir iyi drop atmadı.Günlük 750m atsaydı eğer oraya ilk sağlam charla giderdi bakıyorum öyle değil.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OWNEDD View Post
    Dark Mare slotu eslant da günlük 750m para bırakıyor orası aylardır öyle acil şekilde oraya el atılması gerek
    hayatında 750 m i bir arada gördün mü sen hiç

Junior Member
    Yayınları takip eden MGame takipde miydi acaba ?

Junior Member
    Güncellemeler gelmeden önce istenen istekler. Adaletli olun. Olayın bahçeyle alakası yok, PUS fiyatı gerçekten pahalı. Başka konulara takılarak olaydan uzaklaşmayalım.
    PUS fiyatı indirimi sadece ittifaklara değil, bütün oyunu oynamak insanlara yarayacak.

Senior Member
    Adamların bankalarında 1 yıllık pus alıcak para ve itemlere de sahipler, oyundan belli bir gelir sağladığını da herkes biliyor ama kardeşim, sen solo O pusu daha ucuza almak varken niye pahalıya alasın, hiç bir konu da hem fikir olmayabilirsin fakat sadece pus konusun da bilene şu oyunun birbiriyle kenetlenmesi gerektiğini düşünüyorum, aksini iddaa edenler ya gerçekten durumu iyi olup aylık 800-1000 TL oyuna vermekten yıpranmıyan kişiler ki saygı duyarım ama empati yapıp diğer kitleyi düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum sonuçta, oyuna para yatırmaktan yıpranan kitle %5 ise, diğer kitle %95, 95lik kitle olmasa ne olacak?
    Bu tarz konular da ortak çıkara bakılmalı, bellki, usko pus aylık ne ben ne kadrom 500-600 tl veremiyecek ya da vermekten artık yıpranan kişiler ve farm sisteminin kötü olması
    Bence aksi düşünen arkadaşlar bazı şeyleri bir köşeyi bırakıp sadece pus olayını desteklemeli BENCE!
    Last edited by xMakhWelo; 10-04-2020 at 10:27 AM.

Junior Member
    swıcth premıumu sabıt 200 tl yapın dığer pus ıtemlerınde de %25 e yakın ındırım.. yeter kı ısteyın be nttgame.

oyuncuların %90 solo takılan oyuncu . eskıden knıght onlıne a solo gıren oyuncu bırşeyler yapardı bıryerlere gelırdı.. şımdı nıye yapamasın? çok mu şey ıstıyor knıght onlıne oyuncusu .
    Last edited by xMakhWelo; 10-04-2020 at 10:28 AM.

İndirim olmuyorsa, PUS eşyalarının aynı fiyatlarla daha fazla adet olarak satılması gerekiyor en azından. Aynı paraya 30 yerine 50 sc satılabilir. Premium süreleri 40-45 güne yükselitlebilir. Kostümler 60 günlük olabiliyorsa, pathos, kanat vb. de 60 günlük yapılabilir. Ama gerçekten ülke şartlarında göre çok pahalı bir oyun. Warior dizmeye çalışıyorum şimdiden düşünüyorum sürekli oynayabilir miyim diye!

Junior Member
    İlgili içerik küfürden dolayı kaldırılmıştır.
    Last edited by NativeBrutal; 10-04-2020 at 12:30 AM.

Junior Member
    eline sağlık

Senior Member
    sağ np'ni bir önemi olmalı
    Daily weekly monthy görevler
    en iyi farm pk olmalıdır öyle bir sistem ayarlanmalı, pk atıcak çarı olmayanlar mob keserek (pve) de karakteri geliştirip pk gecmeli