Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    ben mage oynuyorum ve takıma 5sn kazandırmak için girerken sw sc basıyorum, bu etkinlikte saniyelerin önemi var, ona göre hareket edin.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Bildigim kadari ile ip sinirlamasi var JR gibi etkinliklerde
    O senin dedigin olay tavuk döner parasına oynamayanların gözünü boyamak durumu geçiştirmek için uygulanmış saçma sapan bir uygulama hangi svde oynuyorsun mesela altarda oynuyorsun asıl çarı A1 den sokuyor adam multi çarı A3 felan sokuyor giriyor
    en kötü mobil veriyle diger çarı sokar zaten 5 10 dk içinde belli olur jr pk kalırsa oyundan çıkar kazanırsada gemini alır gider
    Bunula gerçekten mücadele etmek isteseler adamın multi çarını banlarken asıl çarınıda banlarlar ozaman multi sokmaya cesaret ederlermi ?
    edemezler tamamen göz boyama

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Bence sadece ilk odada alınan videolarının doğruluk payının çok olduğunu düşünmüyorum, lag girmiş olabilir yada başka bir şey. Benn video alıyorken her odanın başında afk olduğuna dair 5 saniyelik video alıyorum daha sağlıklı oluyor.
    xD

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    O senin dedigin olay tavuk döner parasına oynamayanların gözünü boyamak durumu geçiştirmek için uygulanmış saçma sapan bir uygulama hangi svde oynuyorsun mesela altarda oynuyorsun asıl çarı A1 den sokuyor adam multi çarı A3 felan sokuyor giriyor
    en kötü mobil veriyle diger çarı sokar zaten 5 10 dk içinde belli olur jr pk kalırsa oyundan çıkar kazanırsada gemini alır gider
    Bunula gerçekten mücadele etmek isteseler adamın multi çarını banlarken asıl çarınıda banlarlar ozaman multi sokmaya cesaret ederlermi ?
    edemezler tamamen göz boyama
    Fazla kafaya takma oyun bu. yok ordan giriyor burdan giriyor. ne sekilde olursa olsun ban'a karsiyim. afq olanlari belli bir surede disari atsin yeterli bence.

deva keserken yüzde 1'de karşı ırkın priesti gelip zehir atarak ks atmıştı 1 dakika ve üzeri afklar ceza almalı tartışmasız

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    3 Gün uzaklaştırılmak. :/ Hemde kendime hakaretten???

Dönüşüm m u h t e ş e m olacak. Yönetime dair tüm kin ve nefretimi hakaretsiz ve küfürsüz dile getireceğim. Forumda sizin istediğiniz dilde oynayacağım.

"Ben Tanrı'nın, NTTGame'in başına musallat ettiği bir at sineğiyim, her gün her yerde sizi dürtüyor, kandırıyor, azarlıyorum; peşinizi bırakmıyorum. Benim gibi bir kimseyi kolay kolay bulamayacaksınız, onun için size kendinizi benden yoksundurmamanızı tavsiye ederim."

"Ben Tanrı tarafından bu NTTGame'e gönderilmiş bir at sineğiyim. Ve bu NTTGame, koca cüssesi nedeniyle yavaş hareket edebilen ve canlanması gereken bir attır. Ben de Tanrı’nın bu NTTGame'e musallat ettiği bir at sineği gibi bütün gün boyunca her yerde sizi uyandırıyorum, hareketlendiriyorum, azarlıyorum ve ikna ediyorum. Ve eğer Tanrı sizi düşünerek bir at sineği daha göndermezse, hayatınızın geri kalanını uyuyarak geçirirsiniz."

Senior Member
    Quote Originally Posted by coldarcher111 View Post
    Simdi bu yoruma kizacak cok kisi olacaktir. Enteresan kurallari var bu ko nun. Slotta biri veya exp party varken, slota girip, oradakileri hice sayarak, saygisizca ks atmak suc ve yasak degil ama JR de afq olmak suc ve yasak. Oyun bu, bu kadar ciddiye almayin. Farzetki JR tikladim. Sonra acil bir sey oldu, disari ciktim. Oyun acik kaldi. Yemisim JR sini de oyununu da. Bu nedir, atak yapmiyor diye ban mi atilir. Askerlik gibi bu ko bazen. Ko'nun basladigi yerde mantik bitiyor : )
    Yemişim JR'sini diyebiliyorsan ban yiyip yememek umrunda değildir. AFK kalıyorsan milletin hakkına giriyorsan bir zahmet ceza ye.

Tags for this Thread