Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Etkinliğe Katıldığını Unutmak?

Az önce itibari ile başıma gelen olay. Bilindiği üzere JR'ye girişte bir ön kayıtla sıraya giriyoruz. Bu sıra kaydı da 10 dk sürüyor. Hal böyle olunca alt tab'da farklı şeylerle meşgul oluyoruz. Bu sebepten dolayı etkinliğin başladığını 1 dakika geç fark ettim. Parti ilk bossu kesmiş ve bana saydırıyordu. Akabinde video aldıklarını vs de çokça dile getirdiler. İlk 1 dk'yı saymazsak geri kalan bütün zamanda aktiftim. Herhangi bir ceza alır mıyım?

İşi sorularımıza cevap vermek olan yargılamayan(oyun içinde) Moderatör arkadaşlar sizce ben suçlu muyum? Ceza alır mıyım?
    Last edited by ScORp_LiON; 07-04-2020 at 08:34 PM.

Senior Member
    1dk dan ceza almassın , baştan sona afk kaldıklarını videolamıştım ben ceza altdırttıklarımın

Senior Member enezx's Avatar
    şahsen videoyu alan kişi olsaydım geldiğin süreye kadar olan kısmın tamamını atardım şansımı denerdim townda afk diye
    zaten 5-8dk arası süren bir etkinlikte 1 dakikanın önemini herkes biliyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Etkinliğin 5-6 dk. gibi bir sürede bittiğini düşünürsek 1 dk. çok kısa değildir aslında, gelen kanıta göre cr ekibi değerlendirmesini yapacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Banlanırsın kardeşim ortalama jr 10 dk sürüyor sen 1 dk afk kalırsın adamın teki gelir videoyu keser 1 dklık kısmı koyar 1 dklık video yetiyor banlanırsın şahsen FT de başıma geldi 4 dk da zor kesilen VR kesilirken buf ac re yapmaya gittigimde adam videoyu kesmiş 1 dklık kısmı atmış ve luring ban

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arada etkinliği KAZANDIK (Rakip gelmeden). İyi ne diyeyim. Şayet gerçekten raporlanır ve cezai işlemim davranışıma göre ağır sonuçlanırsa oyunu bırakmazsam *****. Bu saçma düzen içerisinde çabalamanın bir anlamı kalmaz benim için. NTT diktatörlüğü içinde herkese mutluluklar dilerim. Hoş ne kadarda çok sansürleniyoruz. Farkında mısınız? "Basiretsiz" kelimesini bile kullanamıyorum veya eleştiremiyorum. (Eleştiri içinde sanırsın ağır hakaret veya küfür var.)
    Last edited by ScORp_LiON; 07-04-2020 at 08:56 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Bu arada etkinliği KAZANDIK (Rakip gelmeden). İyi ne diyeyim. Şayet gerçekten raporlanır ve cezai işlemim davranışıma göre ağır sonuçlanırsa oyunu bırakmazsam *****. Bu saçma düzen içerisinde çabalamanın bir anlamı kalmaz benim için. NTT diktatörlüğü içinde herkese mutluluklar dilerim. Hoş ne kadarda çok sansürleniyoruz. Farkında mısınız? "Basiretsiz" kelimesini bile kullanamıyorum veya eleştiremiyorum. (Eleştiri içinde sanırsın ağır hakaret veya küfür var.)
    *** yaptığım bölümler forum kurallarına aykırıdır ve dikkat ederseniz sadece sizin postlarınız editleniyor ve bu konuda size bir uyarı vermiyorduk. Bir tık daha ileri gidip ... yazarak dilediğinizi yazamazsınız.

3 gün sonra forum hesabınız açıldığında kurallara uymanızı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Simdi bu yoruma kizacak cok kisi olacaktir. Enteresan kurallari var bu ko nun. Slotta biri veya exp party varken, slota girip, oradakileri hice sayarak, saygisizca ks atmak suc ve yasak degil ama JR de afq olmak suc ve yasak. Oyun bu, bu kadar ciddiye almayin. Farzetki JR tikladim. Sonra acil bir sey oldu, disari ciktim. Oyun acik kaldi. Yemisim JR sini de oyununu da. Bu nedir, atak yapmiyor diye ban mi atilir. Askerlik gibi bu ko bazen. Ko'nun basladigi yerde mantik bitiyor : )
    Last edited by coldarcher111; 07-04-2020 at 09:02 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by coldarcher111 View Post
    Simdi bu yoruma kizacak cok kisi olacaktir. Enteresan kurallari var bu ko nun. Slotta biri veya exp party varken, slota girip, oradakileri hice sayarak, saygisizca ks atmak suc ve yasak degil ama JR de afq olmak suc ve yasak. Oyun bu, bu kadar ciddiye almayin. Farzetki JR tikladim. Sonra acil bir sey oldu, disari ciktim. Oyun acik kaldi. Yemisim JR sini de oyununu da. Bu nedir, atak yapmiyor diye ban mi atilir. Askerlik gibi bu ko bazen. Askerligin basladigi yerde mantik bitiyor : )
    şahsen 10 bilgisayarı olan pazarcı tanıdığım arkadaşlar var ki bunun çok çok daha fazlası olan oyuncular var
    en kötü herkesin 2-3 bilgisayarı var şuan oyunda
    afk kalmak serbest olsaydı gör curcunayı
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Bildigim kadari ile ip sinirlamasi var JR gibi etkinliklerde

Tags for this Thread