Results 1 to 5 of 5

Jr de çarin buga girmesi

Jr ye girdiğimde çar buga girmiş ve sol tik çalişmiyor deva ya kadar geldik mause yok sadece klavye ile oynuyorum pt den buff isterken deva ya öldüm ve tartiştiğim mage bana çift çar muamelesi yapiyor [php][/php]

Senior Member enezx's Avatar
    eğer jr'de afk olmadıysan, birinin kutu almasını engellemediysen(onu tp edip kutuyu açmamak gibi) ceza almazsın kafan rahat olsun
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator NightOwl's Avatar
    Siz kendinizden emin iseniz, diğer oyuncuların size karşı söylediği "Hilecisin, İki karakter JR giriyorsun, Makro kullanıyorsun" tarzında cümleleri dikkate almanıza gerek bile olmadığını lütfen unutmayın. Bu tarz söylemlerde bulunan kişileri direkt olarak bloklamanız, oyun zevkiniz açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Senior Member
    Genelde jr çift çar girenler bu tarz bahaneler üretiyor kucagımda cocuk var annem bayıldı uyuya kalmışım vs.. sen çift çar girmediysen bile buga girdin oyundan çıkacaksın heal buf atmakta zorlanıyorsan party faydan yoktur sen çıktıgında belkide sana gelecek olan gem adam gibi atak yapan birine gidecek veya pk kaldınız sadece klavyeden oynayarak onları tutamazsın nasıl bir faydan olacak ? buna izin verilirse ozaman bütün multiciler buga girdim bahanesiyle jrlerde yarım yamalak atak yapar yarım yamalak heal atar şahsi olarak algılama ama banlanman gerekiyor oyundan çıkmıyorsan banlanmayı göze almışsındır
    Modlar kafalarına göre yazıyor siriusta altarda vegada aktif olarak oynayan bir tane mod veya gm varmı? ben bilmiyorum şahsen çogu eski svlerde oynadıgı için o svlerde gem para etmiyor multiciler ekmek parasini jrden kovalamadıgı için böyle şeylere takılma diyerek ortamı yumuşatmaya çalışırlar oyuncu açısından yaklaşırsak cezası olması gereken bir durum

Moderator NightOwl's Avatar
    Yukarıda "sadece klavye ile oynuyorum" gibi bir cümle geçiyor. Oyuncu, oynamaya devam etmiş ve takımını geride bırakmamış gibi görünüyor. Bu sebeple yineliyorum; siz kendinizden emin iseniz, yukarıda belirttiğim tarzda cümleleri dikkate almanıza gerek bile olmadığını lütfen unutmayın. Oyuncu bu konuda haklıdır veya haksızdır, bunu biz bilemeyiz. Etkinlikte bulunan başka bir oyuncu, bu durum ile alakalı bildirimde bulundu ise Cr ekibi tarafından detaylı olarak incelenir ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde gerekli işlem uygulanır.

Ek olarak, Mod. ekibinde bahsettiğiniz sunucularda aktif olarak oynayan arkadaşlarımız var. Bizler de etkinliklere katılıyoruz ve bu tarz durumlarla karşılaşabiliyoruz, bunu bilmenizi isterim. Bunun dışında Gm ekibi oyunu aktif olarak oynamamaktadır, onlar oyunun yöneticileridir.