Results 1 to 9 of 9
    Junior Member
    Infractions
    1/0 (0)

Test modlarından rahatsız olmayan var mı?

İnsanın aklıyla alay eder gibi ctrl v yapmaktan başka bir becerileri yok. Kardeşim ben bu oyunu 15 senedir oynuyorum, keza diğer oyuncular da 3-4 günlük değil herkesin min. 5-6 yıllık geçmişi var. Bir konu açıyoruz, dalga geçer gibi ctrl v yapıyor. Yahu birader benim oyun tecrübem de sistemin işleyişi hakkında bilgim de senden fazla. Çeşitli forumlarda post kasan trollerden farkları yok.

Sanırım bu işlere deaconfrost bakıyor, biraz ilgilenirse sevinirim. Valla bir sorun olunca buraya gelmek yerine başka forumlarda çözüm aramaya çalışıyoruz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    ben rahatsız değilim
    consume & adapt

Senior Member enezx's Avatar
    Şuan seçme aşamalarında oldukları için kişisel yorumdan kaçınıyor olabilirler, yönlendirmeye çalışıyorlar işte görevleri o şekilde
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Dostum farkındaysan moderatör seçimleri için oyun bilgisi aranmadı. Aranan iki şey vardı : birisi forum tecrübesiydi diğeri ise kolay yönlendirilebilecek ve söyleneni yapacak kişilikti. Test moderatörlerin hiçbirisi şu an konularda yardımcı olmak ya da bildiği bir şeyi aktarmak gibi amaçlar güden bir yapıda değil. Sadece forumda alakalı konu varsa yönlendirme yapıyorlar eğer konu yoksa zaten hiçbir yorum yapmıyorlar.

Konulara fikir ya da çözüm önerileri getirmemelerinin sebebini bilmediklerine bağlıyorum. Bilmiyorum farkında mısınız ama sadece bayan oldukları için seçilen 2 moderatör adayımız var Geçenlerde discordda sorulan macro sorusunda adama tek tuş atamasının bile suç olduğunu hatta mouse klavye macro programlarının bilgisayarda bulundurulmasının bile ceza verilmesi için yeterli olduğunu söylüyordu Bu moderatörler hakkında ne düşünüyorlar bilemem ama benim fikrim ileride hamur gibi istedikleri şekli verebilmenin kolay olduğunu düşündükleri için seçtikleri.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    ben rahatsız değilim
    İnşallah moderatör olursun

Junior Member
    yok.bence olmamaları daha iyi, kes yapıştır burdan devam et, yaptıkları.

Banned
    ben çok rahatsızım şahsen. kopyala yapıştır ne abi. biz bilmiyormuyuz neyin ne olduğunu. adama droplar neden düşürüldü diyosun. geliyor yok öyle bişey diyor. var işte kardeşim bal gibi var.

Ben de rahatsız değilim. Discordu aktif kullanan kişilerdi , muhabbet ettiklerm de vardı içlerinde, test modluk yaptıkları için de hata yapmamaya çalışıyorlar her şeye nizami bir şekilde yardım etmeye çalışıyorlar . Hepsine bol şans .

Registered Users
    Öncelikle şunu ayırt etmeniz gerek; test moderatörler ya da moderatörler oyun yetkilileri değiller. Drop neden düştü ya da neden arttı, chaos'a neden level sınırı gelmedi, neden oyunda gezip ban atmıyorsunuz, sirius'un adı neden sirius gibi soruların muhattabı ya da çözüm mercii moderatörler olamazlar.

Moderatörler üst yetkililerden aldıkları bilgileri ya da oyun tecrübelerini belirli kalıp cümlelerle size aktarırlar. Hepsi aktif knight online oyuncusudur ve hem size hem de yönetime gönüllü olarak zaman ayırıp, yardım ederler. İstediğiniz cevapları onlardan alamıyor olmanız, görevlerini yapmadıkları anlamına gelmez.

Bunun dışında konuya dönecek olursak; henüz test sürecindeler ve süreç tamamlandığında görevlerini yapıp yapmadıklarına oyun yönetimi karar verecek, sonrasında da aralarından bazıları moderatör olarak yola devam edecekler.