Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 144
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    ekmeği de mi dolarla alıyos he????
    consume & adapt

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Daha önce konuştuklarımızdan kısa kesitler.
    fiyat bu oynayan oynar, oynamayan uzar mantığıyla bakıyor o zaman mgame anladığım kadarıyla. Yazık valla. Bari 1 haftalık 15 günlük premium eklesinler pusa. Bunu neden yapmıyorlar ?

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Fiyatlarda uçurum var. Ama bunun sebebi kur farkı. Doları ntt game mi yükseltti sanki ? Malesef paramız çok değersiz.

Yok bu oyunun kitlesi yüzde 95 türkmüş bilmem neymiş birincisi burası usko Türkko değil türklerden başka kimsenin oynamaması bir şeyi değiştirmez

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yol yabdık yolllll

Senior Member
    Quote Originally Posted by 25EminDemirci25 View Post
    Yorum yapacak bişey yok 2011 de 400 Cash in dolar karşılığı aynı 2020 de aynı hiç zam gelmemiş sadece bizim ülkenin parası değer kaybetmiş
    Sanki oyun hiç deger kaybetmedi tavuk dönerci fragmentçi amelelere kaldı oyun oyunun belli bir useri var yeni sv açılır onlar oraya gider sen kaçtane oyuncu gördün sana pm attı kardeşim ben yeni oyuna başladım nasıl oynanıyor diye hiç denk geldin mi?
    5 10 sene önce oyunu bırakıp tekrar dönenlerin %80 i bile 2 3 ay takılıp isyan edip bırakıp gidiyor
    kendimden örnek veriyim şuanda sadece ekinliklere girip çıkıyorum elde ettigim parayla upgrade yapiyorum geçen itemleri pazarda satmak için bile artık oyunda zaman harcamıyorum buya atıp geçiyorum sürekli upgrade yapıp çıkıyorum oyundan etkinliklere ekiple girmiyor olsam dakika durmam oyunda bırakrım ki elbet dagılacaz bıraktıgım zamanda beni s.... tekrar oyuna dönmem ayrıca bir çok oyunda kur sabit dolar veya euro yükselip düşüşmesi etkilemiyorken bizde 10 kuruş yükselse dolar etkiliyor
    veya

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    ekmeği de mi dolarla alıyos he????
    Asgari ücret bile dolar üzerinden belirleniyor.

Quote Originally Posted by 25EminDemirci25 View Post
    Yok bu oyunun kitlesi yüzde 95 türkmüş bilmem neymiş birincisi burası usko Türkko değil türklerden başka kimsenin oynamaması bir şeyi değiştirmez
    sen fiyatlardan memnunsun galiba bol bol kullanman dileğiyle.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by arc44burki View Post
    sen fiyatlardan memnunsun galiba bol bol kullanman dileğiyle.
    O arkadaşı bilmem de ben pustaki fiyatların çok ucuz olduğunu düşünenlerdenim. Premium, genie vs. çok ucuz. Nasıl bir mantıkla pahalı diyorsunuz peki hocam parasını 2 günde çıkartan bir ürüne ? Bak ben ucuz dememin mantığını çok rahat bir şekilde söyleyebiliyorum. Eğer ben bir şey alıp ondan para kazanırken 2.günde maliyetini çıkartıyorsam ve 28 günü bana kâr kalıyorsa bu ürün çok ucuz demektir ya da coin alabildiğin hangi slota genie koyarsan koy o genienin parasının çıkması demek bunun ucuzluğunu gösterir. Peki senin pus için pahalı demendeki sebep nedir ?

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    O arkadaşı bilmem de ben pustaki fiyatların çok ucuz olduğunu düşünenlerdenim. Premium, genie vs. çok ucuz. Nasıl bir mantıkla pahalı diyorsunuz peki hocam parasını 2 günde çıkartan bir ürüne ? Bak ben ucuz dememin mantığını çok rahat bir şekilde söyleyebiliyorum. Eğer ben bir şey alıp ondan para kazanırken 2.günde maliyetini çıkartıyorsam ve 28 günü bana kâr kalıyorsa bu ürün çok ucuz demektir ya da coin alabildiğin hangi slota genie koyarsan koy o genienin parasının çıkması demek bunun ucuzluğunu gösterir. Peki senin pus için pahalı demendeki sebep nedir ?
    kardeşim herkes senin gibi gününün bütün bölümünü oyunda oynayıpda 2. günde maliyetini çıkartamıyor kusura bakma ya ben akşamları 8-11 arası pk atmak için oynuyorum diez serverinde neyin parasını çıkartmamı bekliyorsun? Yaptığın yorum çok saçma silmeni tavsiye ederim.