Page 13 of 15 FirstFirst ... 31112131415 LastLast
Results 121 to 130 of 144
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    2000 NPoint fiyatına 9 sene sonra 400 NPoint alabiliyor olmanız sizi üzmesin arkadaşlar.

Ayasofya'yı açtık Elhamdulillah. Artık dolar düşünsün.
    en iyi yorum vesselam.

Junior Member
    DC Pre alan var mı artık çok merak ediyorum? 4 charım vardı, kendimce zevkine farm yapan biriyim. Öyle para kazanayım derdim yok, item dizerim diye yaptım. İş yerimde 5 pc var, açıklar zaten hep işim dolayısıyla.

Şu an 1 tane char kaldı, hepsinin dc presi bitti. Çünkü zarar ediyor, perisi, köpeği, dc, loot vs. vs. yok yani. O 1 charda pazarda duruyor bronze pre var, canım sıkılırsa jr giriyorum, o kadar. Nttgame dropları düşürmedik diyor ama maalesef durum öyle değil. 2 yıldır aktif oynayan biri olarak droplar düşmüş. Ya da ben 23 ay anlamadım, bu ay anladım 23 ay gayet iyidi, son aylarda azalma olmuştu tabi ama artık tamamen kötü durumda gibi. 2 sene 24 saat farm yapan bir oyuncu bunu rahatlıkla anlayabiliyor, o yüzden gm ya da moderatörler şans işi vs. demesin. Şans 1-2 gün devamlı olmaz. 1-2 saat kasarsın drop alamazsın o şanssızlıktır, ama ben 23 ay kasıp drop alıp, 1 ay boyunca 4 chara da alamıyorsam o pek şans olmuyor. İstatistik bilimine aykırıdır. Mesela seçim anketlerinde ne kadar çok fazla kişiye oy kullandırtırsan o kadar doğru sonuca yaklaşırsın. onun gibi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2000 NPoint fiyatına 9 sene sonra 400 NPoint alabiliyor olmanız sizi üzmesin arkadaşlar.

Like attım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Zorunuza giden konuyu direk anlatın, ona buna bağlayıp kıvırmayın...

Senior Member enezx's Avatar

ah malesef :/
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by S4K4BAZAR View Post
    Zorunuza giden konuyu direk anlatın, ona buna bağlayıp kıvırmayın...
    açık ve net olduğumuzu düşünüyorum.

Senior Member

Ayasofya nın açılmasının dolarla ne gibi bir bağlantısı var?
    Yani ne diye böyle bir yorum yaptın diye sormayacağım çünkü amacın dikkat çekip beğeni toplamak onu anladık ama dediğim gibi Ayasofya ile doların ne alakası var?

Sanırım sen de Ayasofya nın açılmasını hazmedemeyen tuhaf insanlardan birisin!

Senior Member
    Quote Originally Posted by arc44burki View Post
    açık ve net olduğumuzu düşünüyorum.
    Cash fiyatlarının dolar ile çıkması yerine keşke biraz da Power Up Store itemlerinin düşürülmesi taraftarı olsanız da millet de sürünmese!

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Like attım.
    Tebrik ederim, attığın like ile pus itemleri yarı yarıya düştü, şimdi onlar düşünsün

2 kod için hala müşterisini umursamayan bir oyun var karşımızda. Tüm oyunlar bir şekilde indirim yada hediye verirken bunlar ister al ister almaz zorla satılmıyor havasında. Eskiden premium alınca verilen hediyeler artık minumum seviyede. Droplar iyice kısıldığı için premium parasını da çıkarmıyor. Millet bu dengesizlik için isyanda siz provakasyon peşinde.

Koxpa makroya çözüm bulmuşlar. Oyuncu bulacak da video çekecek de CR atacak. Bunlarda at hapise gelsin cashler. Verdiğin cezasın oyuncuya ne faydası var. Aldığın cashi oyuncuya dağıt, biz de inanalım oyun gelişimi için çalıştığınızı.

Ayrıca dolar düşsün diye açılmadı orası, amacınız dolar düşmesi ise iktidar olunca takarsınız tasmanızı belki düşer.

(Yorumlarımı düzenlemeyin yada silmeyin. Rahatsız olursanız banlayın olsun bitsin.)