Page 10 of 15 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 144
    @scorp
    Mesele npoint fiyatlari degil. 400 kc 5 usd bu cok normal. Anormal olan oyunun asiri p2w olmasi ve pus esyalarinin gittikce artmasi. Anlayabilecegin sekilde anlatiyorum.
    2005- premium&sc
    2020- premium, sc, kanat, pathos, peri, tattoo vs.
    2005 yilinda pre ve scni cekip oyunu oynayabiliyorken 2020 yilinda yukarda saydigim puslari almadan rakibinden net sekilde dezavantajli duruma dusuyorsun cunku eklemen tum puslar p2w'i arttirmak uzerine getirildi. Yani kisacasi npoint fiyatlari usd bazinda ayni olsada oyunun gereklilikleri fazlasiyla artti ve insanlar yetisemiyor. O yuzden ya kalici pus indirimi ( sabit dolar kuru ) ya da bu p2w esyalarinin ciddi sekilde azaltilmasi gerekiyor.

Senior Member
    her geçen sene daha fazla fakirleşiyoruz

1 haftalık 15 günlük premium iistiyoruz .

durum çok kötü yoruma gerek yok. çok aşırı pahallı. inan premium bile çekmiyorum ft jr girip çıkıyorum cash fiyatlarından dolayı.

bronz premiüm 53 55 tl arasiyken bi anda 65tl olmuş bunlari kim belirliyor oyun parasida oyle kim yukseltiyor kim düşürüyor git gide oyun pahalaniyor

Quote Originally Posted by Warrior_MoN View Post
    durum çok kötü yoruma gerek yok. çok aşırı pahallı. inan premium bile çekmiyorum ft jr girip çıkıyorum cash fiyatlarından dolayı.
    bende aynı şekilde. Vegada etkinliklere giriyorum. Sirius presiz girişlere kapalı diye ordaki karakterimle oynamıyorum bile.

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    cash fiyatları aynı gibi 31 dolardan 40 dolara çıkmış 3200 cash 9 yılda. yanlışı başka yerde arayın.
    9 yılda %30 gibi bir zam görmüş. ama tl olarak hesaplarsak %400 gibi bir rakam çıkıyor karşımıza.

ben hatırlıyorum eskiden en yüksek gold pre varken her ay alırdım. tekstil de asgari ücretle çalışıyordum. bütçemi sarsan bir durum değildi. 2005 yılı sanırsam.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Alkoerrrr View Post
    9 yılda %30 gibi bir zam görmüş. ama tl olarak hesaplarsak %400 gibi bir rakam çıkıyor karşımıza.

ben hatırlıyorum eskiden en yüksek gold pre varken her ay alırdım. tekstil de asgari ücretle çalışıyordum. bütçemi sarsan bir durum değildi. 2005 yılı sanırsam.
    Ben de öyle, 2006-2007 yılı gibi öğrenciydim. ilk 3-4 gün aldığım harçlığımla ( 1 meyve suyu tavuk döner harçlığından bahsediyorum ) en iyisinden premium alırdım. Üstüne yemezdim biriktirirdim her 3-4 günde bir gb çekişimde çarın gücüne güç katılıyordu, full pus muhabbetinden bahsetmiyorum zaten bu anlattığım dönemlerde babam da pathosta oynuyordu adam 2 sigara parasına bronz pre alıyordu ama gelirimizi ve geçimimizi gram etkilemiyordu. Şimdi yok oğlu yok

Ki 2010-2011 gibi güzel zamanları hatırlayan bilir 3200 chas çektiğinde hediye olarak 5 trina veya 10 trina etkinliği oluyodu çekmicek adam bile çekiyordu mükemmel zamanlardı. Tekrar söylememe gerek var mı? yine yok oğlu yok çöplere muhtaç bıraktılar bu insanları
    Parası olan için bişey değişmedi. ama bu oyunu oynamak isteyen insanlar şuanda çaresiz
    Last edited by sui_N7tMPVcQ; 07-07-2020 at 08:41 AM.

Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    Ben de öyle, 2006-2007 yılı gibi öğrenciydim. ilk 3-4 gün aldığım harçlığımla ( 1 meyve suyu tavuk döner harçlığından bahsediyorum ) en iyisinden premium alırdım. Üstüne yemezdim biriktirirdim her 3-4 günde bir gb çekişimde çarın gücüne güç katılıyordu, full pus muhabbetinden bahsetmiyorum zaten bu anlattığım dönemlerde babam da pathosta oynuyordu adam 2 sigara parasına bronz pre alıyordu ama gelirimizi ve geçimimizi gram etkilemiyordu. Şimdi yok oğlu yok

Ki 2010-2011 gibi güzel zamanları hatırlayan bilir 3200 chas çektiğinde hediye olarak 5 trina veya 10 trina etkinliği oluyodu çekmicek adam bile çekiyordu mükemmel zamanlardı. Tekrar söylememe gerek var mı? yine yok oğlu yok çöplere muhtaç bıraktılar bu insanları
    Parası olan için bişey değişmedi. ama bu oyunu oynamak isteyen insanlar şuanda çaresiz
    Bronze premiumun yanına Tears of Karivdis, Gold premiumun yanına 5-6 tane trina aldığımız zamanları özledik. 5 dolar hayla aynı 5 dolar diyenler o zaman mgameye iletinde k2 zamanında yapılan cash etkinliklerini geri getirsinler.

Senior Member
    konu güncel bildirim bekliyoruz