Results 1 to 4 of 4

Thread: XCoins

Junior Member

XCoins

Merhaba Değerli Şovalyeler.
    Bilmediğim bir konuda hakkında sizden bilgi almak istiyorum
    Sanırım daha önce slotlarda coin alırken arka arkaya olmasada x2 x10 x50 x500 x1000 gibi extradan Coins ınvetorye geliyordu lakin son zamanlarda hiç görmedim. Konu hakkında bilgi sahipleri yada moderatörlerden yardım istiyorum.
    İyi forumlar..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Jackpot diye geçen etkinlik belli aralıklarla yapılıyor. Şu an için aktif olan bir jackpot etkinliği bulunmamaktadır. Yakında kore tarafına 18. yıl etkinliklere gelecek. USKO tarafının da yıl dönüm etkinlikleri yaklaşıyor. Belki yıl dönüm etkinliğiyle tekrar gerçekleşilir. Duyuruları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Jackpot diye geçen etkinlik belli aralıklarla yapılıyor. Şu an için aktif olan bir jackpot etkinliği bulunmamaktadır. Yakında kore tarafına 18. yıl etkinliklere gelecek. USKO tarafının da yıl dönüm etkinlikleri yaklaşıyor. Belki yıl dönüm etkinliğiyle tekrar gerçekleşilir. Duyuruları takip etmeniz yeterli olacaktır.
    Dediğin XP Jackpot belirli periyodik etkinliklerle yapılıyor evet. Arkadaş coins çarpanını sormuş. Bu da bir etkinlik değil, oyunda kalıcı bir bonus aktiviteydi. Geçen aylarda tamamen kaldırıldığını Patheoz belirtmişti.

Junior Member
    neden kaldırıldı ?? yıllardır olan x2 vardı o bile olmuyor şuan
    Last edited by kapkacak278; 07-05-2020 at 08:47 PM.