Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 43 of 43
    73 levelin altına cidden çok nadir drop atıyor, yüksek level karakterlerde çöp olsa da old takı çıkma oranı daha fazla bunu tecrübe ettim

Junior Member
    Herhangi bir Mob'un içinden atacağı İtem ve çeşitliliğinin belirlenmiş olduğunu düşünüyorum. Burada konuyu açan kişinin ve diğer kişilerin sayısal olarak değerlendirmesi bundan 15 gün 1 ay 3 ay veya 1 yıl belki daha eski oynadığı zamanda girmiş olduğu ms lere kıyasen daha az
    drop alması sebebiyle yakınmada bulunmuş.Bundan 2 hafta önce CZ Boro 4 saat aralıksız döndüğümüz halde 1 tane bile drop alamadık. Premiumsuz oynansa 4 saatte belki drop alınabileceği düşünülür , fakat genel olarak her kesimin farm atmış olduğu slotlardan bir yakınması var , daha önce eline geçen dropların aşağı yukarı ne kadar getirisi olduğu biliniyor. Drop Rates ( Düşürme Oranları ) ile ilgili bir müdahale olduğu ortada. Bu durum yönetimden hep (ŞANS) olarak kabul görüyor. Ama oyuncular bu durumdan sıkılmış halde ve günden güne user kaybı yaşanıyor. Gelen Güncellemelerden oyundaki GB yi eritme çabalarını görüyoruz. PK için CZ için yapılan hiç bir güncelleme veya etkinlik yok. Günden güne Keyif vermiyen bir oyun oynuyoruz. Böyle gelmiş böyle gider diyerekten Yapımcı ve yayıncı şirketler paramı kazanıyorum gerisi umrumda değil gibi bir algı oluşturdular. Ama Oyuncuların kendi içindeki birlik ve beraberliği Oyunu Mazide bırakabilir..

gb fiyatlarının ateşlenmesi için drop şansları düşürülür kardeşim bir de delos güncellemesi geliyor aklınız varsa gb biriktirin ben öyle yapıyorum