Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Junior Member
    Arkadaslar bende gunde 24 saat farm yapan biriyim genie ile günde en az 40 ms kasiyorum ms leri yan Charimin üstüne biriktiriyrom 83 lwle o Charla ms lere girip 40m aliyorum dropsuz hali bu drop avanta oluyor cikan çöp bus coin 1 ms 1m kasiyor ortalama dropda tamamen sans düzenli günde 40 50 arasi ms giriyorum bazen 10 drop aliyorum bazen 1 2 drop. Ne zaman yapiyordun bu isi diyecek arkadaslarads soliyim hala slotumun başındayim malesef

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonVita View Post
    Arkadaslar bende gunde 24 saat farm yapan biriyim genie ile günde en az 40 ms kasiyorum ms leri yan Charimin üstüne biriktiriyrom 83 lwle o Charla ms lere girip 40m aliyorum dropsuz hali bu drop avanta oluyor cikan çöp bus coin 1 ms 1m kasiyor ortalama dropda tamamen sans düzenli günde 40 50 arasi ms giriyorum bazen 10 drop aliyorum bazen 1 2 drop. Ne zaman yapiyordun bu isi diyecek arkadaslarads soliyim hala slotumun başındayim malesef
    selam , msleri nasıl yan charın üstünde biriktiriyosun ? no trade sonuçta , devil gelme ihtimalinden vazgeçip üstünü mü dolduruyosun diğer charların

Junior Member
    Evet okcunun üstünü fulluyorum warrioruma droplari açıyorum. Milyonda bir ihtimali olan devili bekliyecegime ms biriktiririm.daha iyi

Banned
    Ben hiç rol almadım presiz

Junior Member
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    selam , msleri nasıl yan charın üstünde biriktiriyosun ? no trade sonuçta , devil gelme ihtimalinden vazgeçip üstünü mü dolduruyosun diğer charların
    Aa bak şimdi size cevap verirken aklima düştü seytanlik bi anda okcunun uzerine bütün devil cesitlerinden 1rer tane koydunmu öyle bi sorunda kalmicak iyi aklima geldi bunu sorduğun icin tesekkurler diger arkadaşlarda faydalanmis olur şimdi bundan

Gold pre. ile geçen hafta arka arkaya çift drop aldım.2 ms' dan 4 drop. Birde şöyle bir şey var, sunuculara restart geldiğinde ne zaman draki kulesine girsem 1 tane superior box alırım, sonraki günler hiç drop alamam.
    Last edited by uh5palad1nnnnnnn; 07-05-2020 at 01:52 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    3 gündür günde 1 MS giriyorum hepsinden drop aldım.

1/39 biraz hayalperest olmamış mı? Bence içlerinden 1 tanesi 6-7m eden getirisi olan takıdır
    bugün 1/2

Son 4 günde girdiğim ms sayısı 5 aldığım drop 4.

Şartlar eşit olduğunda şans faktörü ama şartlar farklı olduğunda günde 30-40 diyorsunuz mesela bu karakterlerin sınırı olduğunu düşünüyorum günde 30-40 düşüren adamın önceleri iyi drop alıp zamanla düşmesi karaktere artık yeter denmesi olabilir.
    Zaten normalide bu değil mi?
    Biraz ilahi adalet diyebiliriz artık çıkın slottan başkalarıda oynasın demişler gibi düşün.

Son 15 msden bir tane bile alamadım. Sadece bu da değil, genel olarak drop oranlarında bir düşüş olduğu bariz. Sebebi de basit; yeni gelen oyuncu yok oyunda gb şişti, herkes satıp kaçıyor. Alan da olmadığı için dengesizlik oluşuyor piyasada. Durum bu. Şansmış, peh!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    anlamadığım nokta şu eğer ki drop olayları şansla alakalıysa neden bu kadar insan dc premium denilen ve dropları artıran bu pus eşyasını satın alıyor? eğer oyun tamamen kumar ise söyleyin herkese bunu ve dc premium almasınlar, dc flash basmasınlar nasıl olsa şans işi. eğer dc premium şans oranını artırıyorsa ne kadar artırıyor bunu da söyleyin lütfen net bir açıklama yapın. dc premium ve daha bir çok pus eşyasını alan adam ayın sonunda eğer aldığı eşyaların parasını çıkaramıyorsa dc premiumu kaldırın ve knight online'ı bir kumar oyunu haline getirin nasıl olsa mesele şans. her konuda yapımcıları savunan yalakalara da bir lafım yok gerçekten ne kadar karaktersizsiniz.

Senior Member
    44-3 drop aldım az önce drop düşürülmedi diyenin kendine saygısı yoktur.