Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    premıumların ayrıntı yerine .100 de yuz değilde tamamen şansınıza bağlı !sizinle alakalı sizde şans yok başkası alıyor drobu sende şans yok gibi eklemeler yapılabilir yazılabilir

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şans.

5 ms girip 3 drop almıştım, üstelik premiumsuz.
    ne zaman aldın kardeşm ilk çıktığı zaman mı ? oyunu savunma lütfen drop atmıyor bize. bu kadar insan yalan söylemiyor droplar düşürüldü kabullensin bunu moderatörler artık. dc premium ile drop alamayacaksak ne işe yarıyor bu premium :???

Senior Member
    Ben 2 gun önce 33 msden 3 drop almıstım onlar da çöptü.Her güncellemede el altından drop oranlarını düşürüyolar eslant farmıda bitti cz farmı yarı yarıya düştü hala masal anlatıyolar.Hikaye anlatmayın...

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Mesele o degil. Zaten ms den alabilecegin en pahali taki "Old Ring of Life (2005 ten beri oynarim, 1 kez atmadi) ve Old Opal earing". Onun haricindekileri 2-3m ye bile satamazsin (ARES). Droplar bariz dusmus. Bunu DC premium %2 yi %4 yapar veya sans isiyle aciklamaya kalkmayin. Insanlari saf yerine koymayin. DC premiumumum bitmesine 11 gun kalmis. Gorusecez bakalim sayin NTT game
    Last edited by muhendsis; 07-04-2020 at 10:34 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    50-60 seviye arasındaki MS'ler gerçekten bir şey atmıyor gibi...

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    73 levelden sonra daha iyi old takı atıyor bence. 73 level altında girmenizi tavsiye etmem.

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Bence kesinlikle sans 39 tane ms girip 1 tane ms alıyorsan sorun sende bence. Tamam droplar düştü diyoruzda o kadarda abartıldığını düşünmüyorum. Yada 39 tane msye nasıl giriyorsun onu çok merak ediyorum
    xD

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    cok mu merak ediyorsun. achievelerden gelen ms leri biriktirmis belki, 5-10 da yaratiklardan dusmustur veya farmlamistir. bos yapmayi ne kadar cok seviyorsunuz.

Junior Member
    bu şans nasıl birşeydir ki 1 ay önce hergun 30 msden ortaladam 12 -18 drop atarken son 1 aydr 3-6 drop atıyor aptal yerine kondugumu hissediyorum artık bilgimiz yok mgameden bilgi almadık deseniz daha iyi oluyor yada droplar düştü deseniz kimse sesini çıkartmıcak ama böyle droplar düşmedi şans vs demeniz garip geliyor artık insanlara

Quote Originally Posted by aoboztepe View Post
    bence kesinlikle sans 39 tane ms girip 1 tane ms alıyorsan sorun sende bence. Tamam droplar düştü diyoruzda o kadarda abartıldığını düşünmüyorum. Yada 39 tane msye nasıl giriyorsun onu çok merak ediyorum
    oyunu bilmiyorsun hala yorum yapıyorsun magic bag pus eşyasını duymadın galiba ??????