Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member enezx's Avatar
    keşke kimlere dağıtıldığı belli olmayan paralar direk silinseydi
    sistemde bir açık var mı bazı kişilere nasıl üst üste çıkıyor bunu nasıl ayarlıyorlar diye düşünmek yerine alınan vergi kaybolsa
    aylık havuzu doldurmayı başaran sunuculara haftalık exp event gibi bir şey açılsa gibi gibi..
    event çok önemli değil ama dağıtılmamalı bence vergiler
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Member AryaDeJeaninne's Avatar
    Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ben de anlamadım bu işi. neden bnm vergilerimle biri zengin olsun ki. vergiyi yüzde 1 e düşürsünler 21 gb olunca komple silsinler.

Hayır takip edilecek bir sistem de yok ortada. Suistimal edilebileceği için çekiliş şartları açıklanmıyor. Suistimal edilebilecek bişeyse zaten suistimal eden vardır. Neden oyunculara karsı bu denli gizli kapaklı çalışılıyor anlamıyorum. Oyundan gb silinmesi çok mantıklı hareket, win win durumu var ortada. Ama yolu bu olmamalı . Yukarda dediğim gibi %1 kessinler ya da % 0.5, direk silinsin oyundan.
    Last edited by KontArcen; 07-05-2020 at 08:16 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AryaDeJeaninne View Post
    ben de anlamadım bu işi. neden bnm vergilerimle biri zengin olsun ki. vergiyi yüzde 1 e düşürsünler 21 gb olunca komple silsinler.

Hayır takip edilecek bir sistem de yok ortada. Suistimal edilebileceği için çekiliş şartları açıklanmıyor. Suistimal edilebilecek bişeyse zaten suistimal eden vardır. Neden oyunculara karsı bu denli gizli kapaklı çalışılıyor anlamıyorum. Oyundan gb silinmesi çok mantıklı hareket, win win durumu var ortada. Ama yolu bu olmamalı . Yukarda dediğim gibi %1 kessinler ya da % 0.5, direk silinsin oyundan.
    +1 Mantıklı bir öneri.