Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Vergi olayının mantığını çözemiyorum..

Bu vergi olayı neden getirildi inanın hiç fikrim yok düşünüyorum anlam veremiyorum. Evden çıkarken buy kuruyorum kimse birşey atmıyor. tradeden vergisiz alır mısın diye pm atmışlar.. Sell pazar kuruyorum 500 m lık adam diyor 480e verir misin vergiyi düş.. Afk ken birşey satamıcam mı ben. Ya kardeşim ben nasıl bu itemi satcam ben ne pazarcıyım ne ticaretçi bunlarla mı uğraşayım

Senior Member
    Oyundaki akan parayı azaltmak

Quote Originally Posted by AOTTWiTCH View Post
    Oyundaki akan parayı azaltmak
    hocam öyle diyorsunda vergi ile alınan paralar toplanıp 21 gb den 20 gbsi geri dağıtılıyo nasıl oyundan gb eksiltmek veya azaltmak resmen birşey satamaz oldum dediğim gibi pazarcı falan değilim ben item alamıyorumda satamıyorumda artık

Senior Member
    Bu vergiler_lüre patch_ farmın eslanttan CZ ye taşınması_PUS tan satılan potların kaldırılması_NPC den özel pot atılması_NPC den kanat falan satılması_ve aklıma gelmeyen daha birçok iyi şeyler hep sizin iyiliğiniz içindir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by suat131 View Post
    hocam öyle diyorsunda vergi ile alınan paralar toplanıp 21 gb den 20 gbsi geri dağıtılıyo nasıl oyundan gb eksiltmek veya azaltmak resmen birşey satamaz oldum dediğim gibi pazarcı falan değilim ben item alamıyorumda satamıyorumda artık
    1 gb 1gb siliniyo işte mantık bu kadar

Senior Member
    Buy pazarı kurup aldıklarını , Sell pazarı ile satıyorsan. Sen bir pazarcısındır.

Ölücü değilsin sadece.

Ee buy açarken düzgün fiyata açarsan gelip atıyorlar. Sen kar yapma amacı içeren bir pazarcı olduğun için buy'u çok saçma fiyatlara kurduğun için trade ile satmak istiyor adamlar.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Buy pazarı kurup aldıklarını , Sell pazarı ile satıyorsan. Sen bir pazarcısındır.

Ölücü değilsin sadece.

Ee buy açarken düzgün fiyata açarsan gelip atıyorlar. Sen kar yapma amacı içeren bir pazarcı olduğun için buy'u çok saçma fiyatlara kurduğun için trade ile satmak istiyor adamlar.
    kardeşim konuyu amacından saptırma ben pazarcı değilim ben atıyorum +8 ib alıyorm buy kurmuşum satarken kendi itemim olan 7 ib yi pazara koymuşum her buy açan ticaretçi mi oluyor konunun amacını saptırma ve alakasız yorumlar atma

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Zaten buyuk item alip satacaklar tradeden isini hallediyor. Olan kucuk item satanlara oluyor. Bence sacma bir sistem. Gucunuz yetiyorsa tradeye de vergi getirin sayin NTT game. Bakalim o zaman kac kisi kalacak oyunda

İşin kötü tarafı adam pm atıyor vergiyi düş alayım e kardeşim vergiyi düşmemim mantığı nedir öyle de bu para eksiliyor böyle de bari bu şekil çekilişe katılırım belki bana çıkar sen ucuza alıcaksın diye ben niye çekilişten olayım diyince cevap yok zaten pazarcı lar trade den al sat yapıyor gene olan gariban işe güce giderken pazar kurup düşerdiğini kazandığı gemi kutu yu satana oluyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by suat131 View Post
    2-3 m yüzünden mi item alıp satamıyorsun anlamadım %3 yani