Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Lightbulb Adalet mi ? Ceza mı?

Merhaba öncelikle kolay gelsin,bir konu ile alakalı bilgi almak istiyorum,bildiğiniz gibi oyunun jr,bdw,chaos gibi etkinliklerine oyuncuların artık aynı ip den 2 3 pc den girmesine müsade edilmiyor,bu çok geç kalınmış bir hamle olmasına rağmen yinede yerinde bir müdahale olmuştur,bu sebeple bir çok oyuncu hatta bende dahil mağdur olmuştuk,ADALET için de gerekli bir çalışmaydı teşekkürler.Sorum şu sadece bu etkinliklere mi aynı ip den giriş kısıtlaması getirildi yoksa oyunun bütün bölümlerine mi artık 2 3 çarla girilmesi yasaklandı?Rönarkland,Rönarkland Base,Ardream gibi yerlere hala aynı ip den 2 3 çar la girilebiliyor mu?Bazı arkadaşların bir kaç çarla oyuna aynı ip den girdiğini görüyoruz,bu bölgelere giriş serbest mi?Kısıtlama sadece bu etkinlikleremi geldi yoksa bütün bölgelere mi?Umarım artık kimsenin oyuna bir kaç çarla girmesine müsade etmiyorsunuz dur ADALET için bu gerekliydi.......

Teşekkürler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

İlgili etkinliklere sınırlandırma getirilmiştir.

Aşağıdakl bağlantıya tıklayarak güncelleme notunu inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Notu 07.11.2019

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

İlgili etkinliklere sınırlandırma getirilmiştir.

Aşağıdakl bağlantıya tıklayarak güncelleme notunu inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Notu 07.11.2019
    İşde bende tam olarak bunu soruyorum neden sadece bu etkinliklere giriş sınırlandırılması geliyor?Eğer bir suistimal söz konusu ise bu her bölgede oluyor ,kısıtlamanın bütün bölgelerde olması gerekirdi.Oyuncu oyuna 2 çar sokup diğer pc den karşı ırkdakini mağdur edebiliyo,Rönarkland da,Ronarkland Base de ,Ardream da bunlar şuan yaşanıyor,10 pc den adam çar sokmuş pazar yapıyo fuzili kalabalık oluşuyo moradon bölgesinde,yan pc den adam buf alıyo gelip beni kesiyo,bunun gibi örnekler çok...Bu konuyu ilgililerin önemsemesini rica ediyorum.

ByTakumi96 Çok iyi yazmışsınız fakat benim evde 2 makinam var ve ben bu oyunu oğlumla beraber oynuyorum peki bana nasıl bir çözüm bulurlar aynı iplere girişleri kapatırlarsa kolay gelsin iyi çalışmalar...