Results 1 to 8 of 8

Thread: Ban

Senior Member

Ban

Juraidde haksız yere ban yedigimiz videoya youtube üzerinden ulaşıp yetkililere attıktan sonra video nedense birden youtube üzerinden gizlendi ? hayırdır dedigimiz gibi haksız oldugu içinmi gizlediniz
    5 6 dk Juraidde video alıyoruz yetersiz kanıt diyorsunuz VR 4 dk'da zor kesiliyorken 1 dk bile video almamış adam 1 kere nova düşüyor VR oda bizden kaynaklı degil neden gizlettiniz videoyu ?
    Videoyu kesen kişide tam buf re yapmak için gidecegim vakit vr yanindan ayrıldıgım kısımı atmış uyanık
    şimdi işin asıl kısmına gelirsek video hala mevcut izleyen gm varsa judgenin yanından atak yapan mageye dikkatli baktınız mı ? o kadar uzak manes nasıl atıyor ? atamaz görüntü bugu çünkü ha atabiliyorsada o kişi novalattı vryi
    kısacası işin ucunu bırakmıyacagımı burdan duyurayım size yarın ilk iş tüketici haklarına başvurmak olacak şikayetvardan şikayetimi dile getirdim mgameye mail attım tüketici haklarından sonra eger bu işin gerçekten sonuçlanacagının garantisini alır isem yasal olarak işlem başlatacagımı burdan bildiriyim son olarakta eger lure yapmış olsam bile kesile kesile bi hal olmuş video ile yasal olarak nasıl ceza veriyorsunuz ?

Senior Member
    kardeş sende bi ft de ban yedim diye konu açıyorsun, 3 saat sonra juraid diyorsun kaç char oynuyorsun sen birader.

Senior Member
    Videoyu videoyu alan kişi gizler

Senior Member
    Quote Originally Posted by Slyvanus1 View Post
    kardeş sende bi ft de ban yedim diye konu açıyorsun, 3 saat sonra juraid diyorsun kaç char oynuyorsun sen birader.
    1. senin biraderin felan degilim herşeye niye salça oluyorsun onu anlamıyorum Forgetten temple yerine juraid yazmışım yalnışlıkla sinirden ne yazdıgımı biliyormuyum sence
    2. benim hakkımda işlem yapan kişinin neye dayanarak ban attıgını merak ediyorum farklı platformlarda iplemedikleri için burdan konuyu açtım
    6 ay boyunca +1 paper +1 jadamarla juraid giren adamı 5 6 dk lık videolarla biz banlatamazken yetersiz kanıt diye arşive atarlarken sıkıntı yokta 30 saniye bile görünmedigim videoda nasıl bana ban attılar onu merak ediyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    Videoyu videoyu alan kişi gizler
    Biliyorumda adamın nerden haberi oldu videoya ulaştıgımdan? oyunda bile degilim vahiymi geldide videoyu gizledi onu merak ediyorum ki bunun olacagını bildigim için video elimde mevcut zaten gece 4 te atılmış video sabahına incelenip işlemi dahi yapılıyor bizim tonlarca attıgımız videolar 3 4 gün geçiyor hala işlem yapılmasını bekliyoruz kafam karişmadi degil yani bu tavuk dönerci aç k..... tayfasi yetkililerden kimi tanıyorda 10 saat geçmeden inceleyip cezasini veriyorlar hesabın o kısmıda geçtim süre bile belirtmeyi unutrsan videoya işleme almayan yetkililer kesile kesile 1 dk bile zor çıkan bu videoyu nasıl işleme alır ? lure yaptım farz edelim üzerinde oynanmış video kabul ediliyormu ? daha önce ben böyle birşeye rastlamadim ki sabahı sabirsizlikla bekliyorum
    Başvuracagım ne kadar kurum varsa hepsine başvuracam sakatlar dernegi dahil
    işin peşini bırakmayacam yasal olarak üzerinde oynanmış videoyla bana nasıl ceza verdiklerini açıklayacaklar mecburlar para veriyorum ben bu oyuna üstelik onlar gibi aç k..... tayfasi degilim evimi bu oyundan geçindirmiyorum kaynanamı yan pc le ft sokmuyorum

Wr alan atan bir canavar yaratik ozelligini yapmasinmi bu yuzden ceza verilmesi cok saçma Ft konusunda magelere ayri bi ozellik taninmiş malesef

Senior Member
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    Wr alan atan bir canavar yaratik ozelligini yapmasinmi bu yuzden ceza verilmesi cok saçma Ft konusunda magelere ayri bi ozellik taninmiş malesef
    Sıkıntı şurda VR alan atabiliyor ben vrye vuruyorken komutçu bana dc den bufflar re diyor ben atak yapmayı bırakıyorum prieste dogru gidiyorum tek tek + ve ac siliyorum ve hemen geri geliyorum VR novalatma amacım olsa zaten uzakta zehir bitene kadar dururum o sürede illaki nova atar en az 1 2 kere buf alıp geliyorum nova atmiyor sonra priest birak gel ya onlar kessin diyor all chatten yazi yazip birakıyorum atak vermeyi dahada gitmiyorum vrye vr kesilmesi siriusta oynayanlar varsa 1 2 3 4 dahil 1 dk altında kesilebiliyormu burdan yazsınlarda görelim bazen süresi doluyor kutulari vermiyor kimse atak vermiyor cunku ben vr yi novalatmaya calissam zaten ben vr nin yanında ölürüm her ft de fix mavi alıyorum niye kendi kutumdan edeyim kendimi sonuçta oynadıgım karakter mage 10 15k hpm yok 2 nova atsa ölecem ama kesile kesile p... edilmiş videoyu nasıl degerlendirdiler buff bitiş oldugu için gittigimi vs.. hesaba katmadan direk 6 7 saat içinde suçu tespit edip nasıl işlemi uyguladilar sonrada videoyu ekleyen kişiye nasıl vahiy gidip bir anda videoyu gizledigini bana açıklasınlarki ben o videoyu buldugumdan haberi bile yok adam 6 7 ay onceki videolari dahil hepsini kanalinda görebiliyordum yani CR ye atip sonra hemen gizleyen biri deil belliki birileri gizle demiş

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Youtube gibi platformlarda video gizleme kaldırma yetkimiz yok ancak siz kendiniz kaldırabilir yada gizleye bilirsiniz.

Yediğiniz banın haksız olduğunu düşünüyorsanız her zaman yasal yolla adli mercilere başvurma hakkınız var.

Ek olarak Cheat reports ekibi detaylı araştırma sonucu gerekli işlemi uygular destek ekibine itirazınız sonucunda hesabınız üzerinde tekrar inceleme yapılır aldığınız ceza kesinleşmesi durumunda sizlere cezanın kaldırılıp kaldırılmayacağı ekip tarafından iletilir.

İyi forumlar