Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Cz görevlerinde beni gelip kestiler diye de ağlarsın sen şimdi. Oyun içerisinde oyuncunun etkisi elbet olacak. Kur partini, gel spota, yap son vuruşunu git işine gücüne bak. Sen kimsin ki insanları kendince cezalandırıyorsun ? 20m exp alacaksın diye 82 lvl 8 tane karakteri öldürmenin karşılığını almışsın, sevindim. O slotta belki bin kişinin görevini yaptık, önemli olan insan olmak. Tekrar aynı eylemi yaparsan tekrar banlatırım.

Senior Member
    Haklı isen şikayet et oyunun insanları nasıl sömürdügünü destek verilmedigini bot mesajlarla cevap verildigini vb.. şikayet edebildigin heryer et bro
    Şahsen bugun başıma gelen olaydan sonra bir inceleme zahmetinde bulunmayıp resmen insanın hakkını gasp edenleri erişebildigim her kuruma tek tek şikayet ediyorum şuan mgame mail attım şikayet vara yolladım oyunu ögrenmek hakkında bilgi edinmek isteyenler görüp bulaşmasın diye dahası yetmedi CİMERE bile yazdım bir nevi hak gaspı adı altında knight onlinenin hizmetinin ne kadar kötü ve buradan açıklayamayacagım bir çok yönünü yazdım
    Yarın sabahıda sabırsızlıkla bekliyorum paramla oynadıgım bu oyunda tavuk dönerci asalak birilerinin kumpasıyla gereçliligi bile sayılmayacak bir videoyla magdur edildigimi tüketici haklarına başvurarak bildirecem ki duruma göre dava bile açacam pasif kalmayın sizde bildirin en önemlisi CİMER oyun diyip geçmeyin twitterin bile yasaklanması şuan gündemdeyken milleti bagımlılıga sürükleyip sömüren bu oyunu geniş bir kitle şikayet ederse bir takım yaptırımlar veya engelleme bile yapılabilir burası türkiye herşey olur yeterki hakkınızı arayın üşenme oyunun kötü yanlarını sende az çok biliyorsundur yaz kardeşim

Junior Member
    Infractions
    1/0 (0)
    Ticket at knk

Senior Member
    Arkadasım 4 carmı koymus sende 4 kişi ol git ks at he yok diyorsan ben onu yapamıyorum bu yapmasın ben bunu yapamıyorum bu bunu yapmasın öylede bi dünya yok legal oldugu sürece yani bazen biraz cozum odaklı olmak gerekiyor bence bu arada tabiki etik bişey değil 2dk lıgına partiye alması yada musade verseymiş hoş olurdu ama bu demek değildir ben gorev yapamadım eslantı kapatın neden o adam essek basımı 8 pc 8 pre koymus ama senın canın sıkıldı kapansın olur kardeşim hemen şirket falan yonetıyolar genie pre satıyolar hammer satıyolar ticari bi kurulus para kazanma amaclı yapıyor bunu ama para kazanmasın senın canın sıkıldı keyif alamadın bence bazı şeylere çift taraflı bakmak gerekiyor dedigim gibi bencede yanlış bişey ama bu demek değildir ki sen adama mob cekebilirsin kural ihlali varsa atarsın adamın işlem görür he yokmu kusura bakma dunya etrafınızda dönmüyor cok kızdıysan al sende oturt cok onun slotuna yoksa buraya yaz sabahlara kadar

Senior Member
    bu arada htc htb slotuna gittim o arkadaşlar görevimi yaptılar bilgin olsun gayet düz selam verdım reis 2 dakka alabilirmisin görev var dedim şak parti attı sıgaramı içtim geldim görevim bitmiş bilemiyorum baskan farklı adamlara denk gelmıste olabılırız sende bi hırcınlıkta olabilir ama konulara bakıyorum uzuluyorum oyunun geldigi yere kımsede bı mucadele hırsı bı cozum bişey kalmamıs agzına emzigi alan foruma gelmiş hayırlı ısler kardeşler

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    İşgalci çoklu pclere hayır. Slotta koxper varmış bir sürü pc slotu işgal ediyor farkı ne ? Her türlü oyuncu o slotta rekabet edemiyor.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Desteklediğim açıklamadır. Yorum sizde ss bıraktım Char Reb+2 görev 1 saat sürecek ks atıcam diye yapmıyorum
    Droplar düşürülsün htb htc . Önceden tek charla farm atarlardı party isterdik alırlardı üstümüzü doldurup felan. Şimdi nereye

https://i.hizliresim.com/Og1g88.jpg

burda gelip aglayan bana laf atanlar o slotlarda farm atanlar adama sinirlendiğim icin görevimi yapaamdıgım icin kalkıp bende adam gibi 8 pc alıp 8 carmı oraya koyayım oyunun geldiği hale bakarmısınız dediğim gibi yapalım o zaman bırakalım cz yi herkez ekip kursun farm slotlarında savasalım oyun bumu yani size gore farmkafa? oyunu insan zevk icin oynuyor oyun tıcaret amacla 8 pc 8 carla slotlara cokmekle oynanılmıyor!

Senior Member
    Quote Originally Posted by naim5 View Post
    burda gelip aglayan bana laf atanlar o slotlarda farm atanlar adama sinirlendiğim icin görevimi yapaamdıgım icin kalkıp bende adam gibi 8 pc alıp 8 carmı oraya koyayım oyunun geldiği hale bakarmısınız dediğim gibi yapalım o zaman bırakalım cz yi herkez ekip kursun farm slotlarında savasalım oyun bumu yani size gore farmkafa? oyunu insan zevk icin oynuyor oyun tıcaret amacla 8 pc 8 carla slotlara cokmekle oynanılmıyor!
    1 hafta bekleyip 1000 cashi ver alillanirsin )

Quote Originally Posted by gokhnbaba View Post
    Ticket at knk
    Attım kardeşim ticketlere otomatik cevap veriyorlar ilgilenmiyorlar o yuzden konu actım buraya