Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
    Senior Member
    htb ile htc arası 1 metre açılmalı bunudamı ben söyleyim

Senior Member
    Burası Ekmekparasıonline oyunu bro nerde bir aç k... var gelmiş oyuna ben daha böyle bir saçma sapan yönetim şekli görmedim
    Last edited by crafty994; 07-03-2020 at 06:40 PM.

Hak ettiğin cezayı almışsın

1 ay da zor carı kastım 82 yuzde 50 yaptım geri kalan görevlerle 83 yapmaya calıstım ve sonuc bu oyunda artık görev yapamaz olduk her slotta 8 pc acıp slota cokenlerle dolmus amacları exp kasmak oyuna katkı saglamak veya oyunu oynayıp zevk almak degil bunlar yuzundende olan bize oluyor yöneticiler gmler buna el atın artık oyundan sogudum ayemınle 1 ay emek ver carı kas sonra görev yaptırmasınlar bend egörev yapmak icin adamın hakettiği şeyi yaptım görevimi yaptım suclu ben oldum o ise hala orda ticarete devam 8 pc ile adalet 000000000000000000

adalet istiyoruz............

Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Naim5 Magesin değil mi? Aynen osun ya.. La bu çocuk titanda yata kalka 82 lvl mage kastı be yazık.... CR de adalet yok. CR'DE ADALET YOK!!
    aynen oyum kardesim titanda beraber nasıl emek verip uykusuz kalıp kastıgımızı iyi biliriz

Senior Member
    Son vuruş yapmak zor olmasa gerek. Ben özellikle seviyorum görev slotlarinda farm yapanları. Son vuruşla daha kolay oluyor

mob çektiysen 7 gün ban yemen normal

Senior Member
    Zamanında cardinal,aoc görevini yapmak zulümdü sonradan dropları azaldı görevi rahat yapar olduk.Şimdi de htb-htc ve satiros görevlerini yapmak zulüm.

eski serverde boyle her slotta 8 car koyanlar yok yenı serverlere gelip baksınlar oyle yorum yapsınlar adamlar her slota 8 car koymus yarısını oturtuyor onlarada exp kasıyor oturdugu yerde ve onlarıda tl ile satıyor eskı serverdekıler bi girsin yenı serverlerın farm slotlarına baksın oyle yorum atsın o zaman hak verirsiniz bana adamalr gorev yaptırmıyor 8 pc ile ticaret yapıyorlar biz bir gorev yapamıyalım sonrada suclu biz olalım oh ne guzel adalet..