Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 52 of 52
    Quote Originally Posted by can_dYKEJceu View Post
    ArkadaŞa ÜzÜldÜm ben gm olsam banini aÇardim ayni Şekİl banada durduk yere olmuŞ tİcket at dİyolar attikta 4 gÜndÜr bİ cvp gelmedİ da ne kadar beklİcez herkezİn bİ sabri var neyse Ölmedİkya hakkimiz onca emeĞİmİzİ gÜnlerce tİtanda sabaĞlayip verdİĞİmİz emeklerİ hİÇe sayan Çoluk Çocuna haram lokma yedİrenler dÜŞÜnsÜn bİzİm gÖnlÜmÜz rahat hakki hukuku geÇmİŞler kardeŞİm hİÇ ÜzÜlme tek amaÇlarin havalarin isinip gelİrlerİnİn dÜŞtÜĞÜ Şu gÜnlerde gelİr yÜkseltİp kestİrmeden para kazanmak bunu bİl yeter kardeŞİm adamin 8 pc sİnİ banlasa ondan kazandiĞi para Çok 1 pc den kazandiĞi para az Öle dÜŞÜn buna delos mafyalarida daĞİl 8 pc gene oyunda olsun ben kazanayim 1 pc Çokta benİ zarar ettİrmez mantik bu anlican hep solo oyunculari banliyolar ADAMDA NAPSIN VERİYO BİN KC ÇIKIYO NE VAR NE YOK SATIYO BIRAKIYO OYUNU AMAÇ BIRAKMIYAN ENAYİLERDEN PARA KAZANMAK 8 PC OYUNU BIRAKIRSA HEM USER AZALIR HEMDE ZARAR EDERLER .)
    çok haklısın kardesim gmler yardımcı olmuyor attıgımız ticketleri okmuadan direk oto cvp verip yolluyor olan bize oluyor 1 ay hevesle carı titanda kastım hevesim kursagımda kaldı carı 1k kc verir carı hapisten cıkartırım cıkarttıgım gibide ringleyip satarım birdahada girmem baska oyun oynarım hep zarar hep zarar cash fiyatları ucurum pus fiyatları ucurum oyuncuları dusunduklerı yok kafalarına gore adelet..! şimdi bunu dedim diye beni banlarlar bak burayada yazıyorum adalet yok.!

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Her Drop konusunun altında varsın farmer kardeş Kazancın mı bölündü ?

Ee sizin gibileri sevmediğimi her zaman söylüyorum. Gerçekleri duyunca nasıl kuduruyorsunuz ama
    Kurbanam kalın kaşına taç yakışan başına bir gün görmesem ey BlackMbaku yanarım ataşına