Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Angry Htb htc de ticaret amacli farm atan 1 adam yuzunden 7 gün ban+ jail yedim.!

Kolay gelsin luringten dolayı 7 gunluk ban + hapis cezası aldım öncelikle belirtmek isterimki luringi neden yaptıgımı size acıklıyayım half trol berserker ve half trol captain görevini yapmak icin her slottta gittigimizde ordaki farmerler yuzunden görevlerimizi yapamaz olduk her slota 4 karakter koyup görev yaptırmıyor sizde giriş yapıp bakabılırsınız eslant aoctakı ekipler aoc drobu sızın dusurmenız durumunda bu sefer htb ve htc slotlarına koymus karakterleri bu arkadaslar yuzunden görev yapamaz olduk insanında dogal olarak bir sınırı var arkadasa pm atıp ricada bulunmamız halinde bile arkadas kufurler etti musade etmedi bilseydım böyle olacagını kufur sslerını yollardım almadım ssleri hem suclu o arkadas hemde suclu duruma dusen benim bizde insanız bizimde bir sinir sınırımız var görev yaptırmadıgı ıcın mobu cektım ustune kufur etti bilseydım sslerınıde atardım suclu burda ben oldum kararı tekrardan sizin inisiyatif inize bırakıyorum en azından hapis cezasını kaldırın teşekur ederım kolay gelsin...

NOT: SONUNA KADAR OKUMADAN ATTIGIM DESTEK KAPATILMISTIR.. LUTVEN YAZDIGIMI SONUNA KADAR OKUYUN BU ŞAHIS TİCARET AMACLI 8 CAR İLE FARM ATIYOR BİZ GÖREV YAPAMIYORUZ BUNUN GİBİ TİCARET AMACLI OYUNU OYNIYAN ŞAHIZ YUZUNDEN 7 GUN BAN + HAPİS YEMEYİ HAKETMİYORUM LÜTVEN BU KONUYU GOREN DİĞER ARKADAŞLAR EMİNİM BENİM GİBİ O SLOTLARDA GOREV YAPAMAYAN BİNLERCE KİŞİ VAR KONU ALTINA SİZDE ŞİKAYETİNİZİ BELİRTİN.!
    Last edited by naim5; 07-03-2020 at 01:54 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba. Karşı tarafın oyun kurallarını ihlal eden bir durumu var ise bunu Cheat Reports bölümüne bildirebilirdiniz.
    Bu gibi durumlarda lütfen cezayı kendiniz vermek yerine kanıtlarınızı da sunarak Cheat Reports ekibine bırakın. Aksi durumda bu şekilde ceza almanız kaçınılmaz olur.

Ek olarak aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Ban Politikası

sizde durumun farkındasınız eslant aoctada aynı durumlar vardı millet görev yapamıyordu herkez şikayetci oldu aoc takı bus drobunu duşurdunuz bu durumdada ordakı 8 karakterle farm atan şahıs veya şahıslar htb htc slotlarına cokmus durumda ve buyuzden htb htc görevini yapamaz olduk bu durumun farkında herkez sizde girip o slotları kontrol edebılırsınız her slota 2 mage ortaya priest geri kalan 3 karakterını oturtup lvl kasıp o karakterleri satıyor adam ticaret amaclı orda amacı exp degil bunun sizinde farkında olmanızı istiyorum hem 7 gun ban hemde hapis i hakedecek birşey yapmadım eger exp kasmak icin kasılsalardı ve her karakterın ayrı bir sahibi olsaydı o zaman ban yedigimde haketmiş olacaktım bu durumun farkında oldugum icin bu şahısın 8 carla ticaret amaclı o slotu kapattıgını bıldıgımden ve bende gorev yapamadıgımdan pm den bildirmeme ragmen ustune kufur ymeme ragmen bende mob cekmek zorunda kaldım baska turlu gorevimizi yapamazdık siz olsanız ne yapardınız bu durumda.?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    genie kaldırılmalı genie kaldırılmalı genie kaldırılmalı

burda suclu sensinki aldin ceza yerindedir gorew yapmak için son vurus deneyeceksin can sıkıcı haliyle sinirleniyoruz ben 1 saatte yapabildim son vurus yaptim ne yapalim oyunu bu hale getirenler utansin

Kardesİm htb 40 tane kesİyorsun 2 defa yapiyorsun ettİ 80 adet htc de ayni sekİlde 40 tane kesİyorsun oda 80 tane İkİsİ toplam 160 adet mob kesme gÖrevİ ordaki Şahis 8 tane pc İle orda tİcaret İcİn farm yapsin amaci exp kasmakta degİl bİz gÖrev yapmaya gİdelİm adam musade etmesİn ÜstÜne pm den gerİ donus olarak kufur etsİn bİzde gÖrevİ yapmak icin mob cekİnce hem 7 gun ban hemde ustune hapİs yİyoruz olan neden asil oyunculara oluyor.?

Junior Member
    Hangi serverdı hacı?Char nickin neydi?

Server altar nick: HEROOOOO Benim ile aynı pt dekiler varsa bilir ne zorluklarla yapmayı denedik eziyett

Aramıza hoşgeldin, sırf genie var diye görev yaptığımız slota gelip bırakıyorlar. Düşük level iken görevleri yapmakta ekstra zorlandım çoğu zaman yapmadan bıraktım. Çünkü adam 7/24 uruk blade veya herhangi bir "x" slotunda genie altı makro ile oturuyor. Niye yapmasın ki bu legal sonuçta.

Hele ki 8-10 pcsi olan adama hiçbir şey yapamıyorsun. Yani pus diziceksin teamın olucak istediğini yapıcaksın. Yok öyle dc pre alayım yada exp pre alayım char dizeyim hikaye. Bugün 2 kişinin delosda mafyacılık yaparken çıldırmaları sonucu küfür ettikleri ve multi hesap açtıkları ile ilgili ksclerini bildirdim. Sonuç ; adamlar hala aynı slotta aynı şekilde kasmaya devam ediyor. Hatta bütün delos onların olmuş durumda adam alenen pmden "demek delosda farm yapacaksın ha sana delos yok yazıyor" küfürlü şekilde macro flood yapıyor bunun tek sebebi premium alıp farm yapmaya çalışmamız. Şimdi de hapise düşmüşüm, 1000 cash istiyor napayım gavoltda mı kesmeyeyim kasacak yer yok ki %1500000 drop bonus versen neye yarıcak. Çok büyük hataydı tekrar başlamak. Sonunuzun gelmesi dileğiyle.

butun farm slotları kapatılsın abi 8 tane pc alan cokuyor slotlara biz görev yapamıyoruz ustune ban ve hapis yiyoruz neden ticaret amaclı oyunu oynayanlar degilde asıl oyuncular ban yıyor ben hem ban hem hapis hakettiğimi dusunmuyorum yoneticilerin el atmasını beklıyorum buna hem 7 gun ban hemde ustune hapis yicek birşey hakettıgımı dusunmuyorum ordakı şahis 8 carla ticaret icin car koymus amacı expte degıl ne yapalım bizde ekip kurup o slotta adamlarlamı savasalım o zaman brakalım cz yi slotlarda savasalım oyun nerden nereye geldi ya hicbirşey demiyorum.!