Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Forgetten temple luring ban şaka mı ?

Forgetten templede vr luringden dolayı 3 gün ban yemişim ve şuanda benim reportlandıgım videoya eriştim izledim
    CR de işlem yapan arkadaş 1.11 saniyelik video adam videoyu kesmişte atmış sizde bunu yediniz mi? VR de yarım El oynarken yeşil halka içinde sagol sol yapıyorum novalatma mesafesimi bu allah için siz hiç Ft girmedinizmi bunu izleyipte luringe karar veren arkadaşlar ? Vr yi novalatmaya çalışan ekip videoyu alan kişiler zaten uzaktan heal atiyorlar bufff tazelemek için kenara çagırıldım dikkatlice izlerseniz zehiri bitene kadar vr yanında durup sonradan gidiyorum videoyu burdan paylaşayım isterseniz gm arkadaşlar izlememiş sanırım 50 tane video atıyoruz vr nova mesafesinin cok daha ilerisinden skill atanları banlamıyorsunuz pet atıp npc yi buglayanları banlamıyorsunuzda videoda ne gördünüzde bana işlem uyguladınız merak ediyorum

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bir yanlışlık olduğunu düşüyorsanız lütfen ticket açınız.

Bilet oluştururken KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bir yanlışlık olduğunu düşüyorsanız lütfen ticket açınız.

Bilet oluştururken KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçiniz.
    ne bileti ya 3 gün ban yemişim cevabi 3 güne gelir zaten videoyu tekrar izlesinler bu kadar basit olay

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Forumdan bu duruma itiraz edemiyorsunuz.

Cevap gelme süresinden ziyade şu anda bu kuraldan 1. ihlali yaptınız 3 gün ceza aldınız.
    Eğer bir daha yaparsanız bu sefer 2. ihlal üzerinden cezanız katlanacaktır.
    Durumun tekrar incelenmesi için ticket açarsanız ve hatalı bir durum varsa siciliniz temizlenir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Yemin ediyorum şaka gibisiniz ya 3 gün girmeyim sıkıntı yok ama pet atıp Ft engelleyen adamlar 3 4 dk rahat süren vr kesimine 1 dk lık videoyla videoyu kese kese beni banlatmışya gerçekten helal olsun kim izlediyse bu kararı verdiyse tebrikler pet atıp bugladıkları video ve ssleri defalarca attık hala geri dönüş yapıp B ye basıtınızmı diyorsunuz ya oda enteresan sicil felanda umrumda degil 1 senedir siriusta aralıksız ft giriyorum 1 kere hakkımda vr novalatıyor diye ne konu açıldı ne cr ye rapor yollandı hergün dakikalarca ugraşıp biz bitiriyoruz ft yi ft ye giren 81 kişiden toplam 2 3 party vr de atak veriyoruz ekmek parasina oynayıp ekibi ful girsin diye npc yi buglayanlar videoyu kesip kesip amaçlarına ulaşıyor

Senior Member
    Yine Vr novalatma konusu, yine zırlayan zehirci mageler, keyfim yerine geldi

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Yukarıda gerekli cevap verilmiş, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise bilet üzerinden devam etmelisiniz.

Ek olarak, bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint yok ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Bu süreçte sabırla bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Biletinize yanıt verilmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilginize,