Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Büyuksehir Calişiyor ,
    @Eryudes Maden Ve Manticore Slotlarinada Bakin Her Sunucuda cunku en cok illegalin oldugu yer.

Junior Member
    Ve yine anıl kankam velet kardeşlerimin botlarına iğneyi batırıyor,ellerin dert görmesin mümkünse hergün bu konunun güncellenmesini bekliyoruz senden oyuncuların online süresinin azaldığı şu zamanlarda illegallerin oyuna daha az coins sokması bildiğiniz gibi GB düşüşünü azaltacaktır ki bu şu günlerde elzemdir,şarttır.Bide CR bölümü gerçekten yavaş işliyor taramalardan vakit buldukça orayada el atıver sana zahmet Son olarak malum oyunun bu senenin sonuna doğru yavaş yavaş piyasaya sürüleceği yapımcı firma tarafında iddaa ediliyor,bunu siz bizlerden daha iyi biliyorsunuz tabiki lakin demek istediğim eğer kınayta günde ortalama 200-300 arasında illegal giriş yapmaya devam ederse bu rekabet günü gelip çattığında hem sizin için hemde kınaytı bizim gibi legal oynamaya çalışanlar için hiçte olumlu olmayacaktır...

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    elinize sağllıkk
    xD

Senior Member
    kaosa artık dur deyin yeter ya herkese sövüyoruz caosta emeği geçen

Junior Member
    2 gündür oyuna giremiyorum disiplin cezasını tamamlamanız gerekiyor diye bir yazı çıkıyor dc veriyor herhangi bir hata macro kötü yazışma falan olmadı bi hata falanmı oldu acaba ilgilenirseniz çok sevirim iyi günler saygılar. server sirius nick 00007

Junior Member
    Buradan hesap desteği verilmemektedir,müşteri hizmetlerine ticket atarak hesabınızı inceletebilirsiniz

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by can_dYKEJceu View Post
    2 gündür oyuna giremiyorum disiplin cezasını tamamlamanız gerekiyor diye bir yazı çıkıyor dc veriyor herhangi bir hata macro kötü yazışma falan olmadı bi hata falanmı oldu acaba ilgilenirseniz çok sevirim iyi günler saygılar.
    Merhaba,

Muhtemelen bir sunucuda Disiplin Zindanı bölgesinde karakteriniz bulunuyor. Ancak forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Hesabınızın detaylı olarak incelenmesi için Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Gerekli yanıt tarafınıza destek ekibi tarafından verilecektir. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan sorun yaşadığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Junior Member
    Nickname
    FireonLy
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ABSTRACT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    tickettttttttttt

Junior Member
    E devletteN cİmere Şİkayette bulundum artik onlar ordan cvp beklesİn ben ÜstÜme dÜŞenİ yaptim gerİsİ onlarin bİlce İŞ da knİgt onlİmemİ asla oynamam bu durduk yere hapse gİren 2 . Hesabim yardimci olan arkadŞa teŞekkÜr ettİm bende nereye Şİkayet edebİlİrm dİye dÜŞÜnÜyodum yardimci olduĞu İÇİn teŞekkÜrler saygilar. SERVER SİRİUS NİCK 00007
    Last edited by can_dYKEJceu; 07-05-2020 at 03:16 PM.

Junior Member
    4 . güne giricez hala bi cevap falan yok durduk yere hapse atmak nedir onca emek onca gün çöpemi gitti kakkım haram olsun hapisa atan gm çarı hapisten çıkaramayan gm nasıl bi yalan bu ciimere şikayette bulundum sıra tüketici haklarına başvurcam bide.server sirius nick 00007
    Last edited by can_dYKEJceu; 07-05-2020 at 03:24 PM.