Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 222

Merhaba arkadaşlar,

03.07.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 790.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member
    Banlar iyi güzelde etkinlik yok be eryudes etkinlik.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Senior Member
    Destan'da chaos da son 10 günde 3 4 kere denk geldiğim illegaller var. 2 tanesiyle gene dün akşam denk geldim. Bu süreçte bu kadar "Ceza Alan Oyuncular" konusu açılmasına rağmen nasıl oluyor da hala aynı illegallerle karşılaşıyorum kafamda deli sorular !

Senior Member enezx's Avatar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus