View Poll Results: Oyundan Memnunmusunuz?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Memnunum

13 14.44%
  • Memnun Değilim

77 85.56%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by uh5palad1nnnnnnn View Post
    Yazdıklarında sade csw konusunda haklısın, lure güncellemesini oyuncular istedi. Level kasarken mob çekip sürekli exp yattıkları için. Launcherden grafikler lowda sıkıntı yok bende. Np simgesi dedin yapımcılar zaten oyunda yenilik, değişiklik olsun diye yaptılar bunuda. Gölge güncellemesi sade uskoda değil daha bir çok oyunda başıma geldi Denediler yenilik için.
    Çok boş yapıyorsun.! Oyuncuların istediği luring önerileri ile gelen arasında dağlar kadar fark var. Diğer öne sürdüğün konularda da dümdüz ileri düzey BOŞ YAPIYORSUN!!

Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Çok boş yapıyorsun.! Oyuncuların istediği luring önerileri ile gelen arasında dağlar kadar fark var. Diğer öne sürdüğün konularda da dümdüz ileri düzey BOŞ YAPIYORSUN!!
    Evet boş yapıyorum . Düşüncelerimi yazıyorum sade oyun hakkında, ciddi ciddi kafa yoramam o kadar, işim var. Forumdaki konuların yarısı sirius, yarısıda genie altı macro . Ben boş yapıyorum zaten tmm .

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yazdıklarında sade csw konusunda haklısın, lure güncellemesini oyuncular istedi. Level kasarken mob çekip sürekli exp yattıkları için. Launcherden grafikler lowda sıkıntı yok bende. Np simgesi dedin yapımcılar zaten oyunda yenilik, değişiklik olsun diye yaptılar bunuda. Gölge güncellemesi sade uskoda değil daha bir çok oyunda başıma geldi Denediler yenilik için.
    Sanırım aktif olarak oynadığın cz charın yok veya oynamıyorsun.

UTC'de, draki'deki yaratığın lure ile ne alakası var? Lightning ile kitlenince respawn oluyor mob. Sadece 200 kişinin girdiği utcdeki yaratığı respawn olacak hale getirmenin mantığı nedir? Böyle kime ne yararı var? Eskiden kime zararı vardı?

Np simgesine sahip charlar 50 metreden gözüküyordu, 2 gün tepki geldi, oyun oynanmayacak şekildeydi, onlar da kötü olduğunun farkına vardılar ve bi sonraki bakımda patchi geri aldılar.

Gölge güncellemesi gelebilir ama bugsuz gelsin. Yazdığımı okumadın sanırım. Eskiden kapılara, çitlere blink atınca char takılıyordu, şimdi blink atınca objelerin içinden geçebiliyorsun. Sence nttgame veya mgamenin bundan haberi var mı? Varsa objelerin içinden blink ile geçmek normal mi yani? Madem normal niye önceden geçemiyorduk?

Dediğim gibi neredeyse her yapılan güncelleme hatalı veya eksik. Lure patchine bile 5-6 kere düzenleme getirdiler. Anca bu hale geldi. (:

Senior Member
    Eskidende oynadım günümüzdede oynuyorum. Eskiden nerdeyse bir çok görev bugluydu çoğu düzeldi. hata listesi zaten bunun için var sen oraya yazarsan yapımcıya iletirler . Tamam işte farmdan para kasamayanlar ağlıyor sürekli . O para basıp item gb alan adamlara gb sağlamıyacaksın o zaman . Git görev itemleriyle takıl, herkes görev itemleriyle oynasın para hiç bir halta yaramasın o zaman zevk alırsınız oyundan. . Jr konusu beni ilgilendirmiyor, eski sunucuda oynuyorum jr buglanmıyor . Para kasmak için koşmayacaksın o zaman yeni sunucuya . Oyunun para olmasının nedeni oyuncular zaten . Zaten para basıp, sürekli cz' de pk atan oyuncular foruma uğramıyor forumdakiler sürekli gb kasamayıp ağlayan kitle.
    devamlı gb kasamayan ağlayan diyen tipe bak sen hele geçenlerde cz de adam kesince para gelsin diye konu açan adam böyle devamlı gülünce komikmi oluyorsun espiri zeka ister bence kasma fazla

Quote Originally Posted by Karak3di View Post
    devamlı gb kasamayan ağlayan diyen tipe bak sen hele geçenlerde cz de adam kesince para gelsin diye konu açan adam böyle devamlı gülünce komikmi oluyorsun espiri zeka ister bence kasma fazla
    cz adam kesince para gelsin postunun troll olduğunu anlaman gerekiyordu . konu nerde onu bulamadım . ki zaten öylede bir konum yok.

Senior Member
    cz adam kesince para gelsin postunun troll olduğunu anlaman gerekiyordu . konu nerde onu bulamadım . ki zaten öylede bir konum yok.
    seni anlamak mümkünmü

Quote Originally Posted by Karak3di View Post
    seni anlamak mümkünmü
    Anlamaya çalışman gereksiz zaten benim sana karşı yaptığım gibi umrumda değilsin iyi oyunlar . (modlar ikili tartısma falan diyecek şimdi dur yazam silinmesin buraya tartısma yok modlar arkadas umrumda degil). hani nerede benim actıgım konu .

Junior Member
    memnun değilim tabi ki, ülkenin tadı nasıl kaçıyorsa oyunun tadı da yıldan yıla azalıyor böyle

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Sanırım aktif olarak oynadığın cz charın yok veya oynamıyorsun.

UTC'de, draki'deki yaratığın lure ile ne alakası var? Lightning ile kitlenince respawn oluyor mob. Sadece 200 kişinin girdiği utcdeki yaratığı respawn olacak hale getirmenin mantığı nedir? Böyle kime ne yararı var? Eskiden kime zararı vardı?

Np simgesine sahip charlar 50 metreden gözüküyordu, 2 gün tepki geldi, oyun oynanmayacak şekildeydi, onlar da kötü olduğunun farkına vardılar ve bi sonraki bakımda patchi geri aldılar.

Gölge güncellemesi gelebilir ama bugsuz gelsin. Yazdığımı okumadın sanırım. Eskiden kapılara, çitlere blink atınca char takılıyordu, şimdi blink atınca objelerin içinden geçebiliyorsun. Sence nttgame veya mgamenin bundan haberi var mı? Varsa objelerin içinden blink ile geçmek normal mi yani? Madem normal niye önceden geçemiyorduk?

Dediğim gibi neredeyse her yapılan güncelleme hatalı veya eksik. Lure patchine bile 5-6 kere düzenleme getirdiler. Anca bu hale geldi. (:
    aktif olarak 1-2 saat oynar çıkarım boş zaman varsa dahada uzar o 1-2 saat içindede milletle pm' den konusurum yada mp rec ile mob keserim zevkine veya achieve puanı için. İlk postumda dediğim gibi oyunda yapacak etkinlik olmadığı için eskisi kadar oynamıyorum oynadıgım chardada item yoktur zaten. Yeni etkinlikler geldiğinde duruma göre tekrardan zaman ayıracağım. Şimdilik sadece günlük görev ve jr o kadar. Bu arada oyundan memnun değilsen daha az zaman harcarsın ona göre yapımcı gerekli adımları atar yenilik getirir 7/24 online oluyorsun diye oyun oynamıyorsun çoğu zaman maradonda oturuyorsundur tahminimce. Çünkü oyuncusunuz 7/24 aktif olarak amele değilsiniz. Güzel güncellemeler geldikçe tekrardan duruma göre online süremizi arttıracağız. Şuan aktif olarak oynamaya gerek yok çünkü. Madem oyuncuysanız çekmeyin pre, pus . Herşey karşılıklı. Manyakmıyız yani 20 saat farm yapalım, online olalım. Çünkü oyuncuyuz amele değil, hangi oyun zevk veriyorsa, değer veriyorsa bizde hak ettiği değeri veririz.
    Last edited by uh5palad1nnnnnnn; 07-02-2020 at 11:31 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    oyundaki tüm sorunlar kanser kitlesi kaynaklı
    consume & adapt