Results 1 to 7 of 7

Resmi olmayan forumda KO ya Atılan iftiralar ve kötülemelerin nedeni?

Gm lerin özel hayatına kadar kötüleme kin kusma gibi durumlar mevcut nerden geliyor bu nefret ? ben uzun yıllardır bu oyunu oynıuyorum tamam yönetimin hatası var ancak 10 yorumdan 9 tanesi kötü gelecek kadar kötü yönetilmiyor oyun . Ben bu hesapların fake oldugunu tahmin ediyorum yada başka bir oyunun paralı adamları olabilir. siz ne düşünüyorsunuz ?

Quote Originally Posted by paladin243 View Post
    Gm lerin özel hayatına kadar kötüleme kin kusma gibi durumlar mevcut nerden geliyor bu nefret ? ben uzun yıllardır bu oyunu oynıuyorum tamam yönetimin hatası var ancak 10 yorumdan 9 tanesi kötü gelecek kadar kötü yönetilmiyor oyun . Ben bu hesapların fake oldugunu tahmin ediyorum yada başka bir oyunun paralı adamları olabilir. siz ne düşünüyorsunuz ?
    O yorumların atanların bir çoğu usko oynuyor merak etme . Usko oynamayan oyuncu gidipte sürekli bütün forumlarda usko' yu takip etmez. Oyuncuya sorsan usko oynamıyorum der fakat usko ile ilgili her türlü yeni veya eski bilgiyi bilir . Bunların derdi yönetimle falan değil, bunların derdi oyunla. Oyunu bırakmışlarda hala oynayan adamlara aptal gözüyle bakıyorlar işte . Kendilerini anca öyle tatmin edebiliyorlar işsizler çünkü .
    Last edited by uh5palad1nnnnnnn; 07-02-2020 at 06:36 PM.

Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Haahah emin misin
    bence banned yemiş koxper hepsi :d

Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Haahah emin misin İmkanım olsa NTTgame'in yönetimini ayrı, Mgame'in yönetimini ayrı bir kaşık suda boğmak isterim. :3 <3
    Oynama işte kolay yolu var niye oynuyon

Junior Member
    Çirkin ve iftira niteliğinde dayanağı olmayan konuları kınıyorum, neticede eleştiri yapsak da insanlara iftira ve hakaret şeklinde olmamalı. Ancak ilgili forumlarda oyun ve yönetim şekli ile ilgili bazı konuları daha rahat dile getirerek uzun süreli tartışabiliyorsun, aynısı resmi forum için geçerli değil. Kendi görüşümdür.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    ismi lazım olmayan forum tam bir çöplük, forumların twitterı gibi bir yer. oyun mekanikleriyle ilgili konulara bakınca nasıl cahil cühela kitlesi olduğunu görebilirsiniz. pek çoğunun da illegalde parmağı var, kâle alınacak insanlar değil.
    consume & adapt

Registered Users
    Normalde x ya da y forumları resmi platformun konusu değil ama bir şeyler yazacağım bununla alakalı;

Eleştirmek ve saldırmak farklı şeyler. Keza yönetimde eleştirilmeye kimsenin karşı çıkacağını sanmıyorum çünkü her oyuncu aslında bu oyunun birer müşterisi ve hizmet almak için para ödüyorlar. Bahsi geçen konuların yer aldığı forumlarda saldırgan tutum sergileyenlere baktığınızda genelde hep aynı nickleri gördüğünüzü fark edersiniz. Muhtemelen IP adreslerini incelesek bir çoğu oyundan uzaklaştırılmış tiplerdir.

Son yazdığım kısıma örnek vereceğim; 2-3 gün önce bir hesabı banladım bu forumda. Açtığı konuda oyunun artık bittiğini, insanların oynamaması gerektiğini, sömürüldüklerini vs. yazmıştı. IP adresini alıp incelenmesi için ekibe ilettim ve 7 farklı hesabının koxp kullanmaktan ötürü banlandığını gördük. Arka planının ne olduğunu biz biliyoruz, siz fazla takılmayın

Konuyu yoruma kapatıyorum.