Results 1 to 5 of 5
    Senior Member angelrock's Avatar

Exclamation Güncelleme Sonrası Alınanan Hata Hk.

Merhaba Değerli Yetkili,

Güncelleme sonrası görsel olarak eklediğim hatayı almaktayım nedeni ve çözümü konusunda önerilerinizi bekliyorum.

iyi çalışmalar.

ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    görselden anlaşıldığı üzere belirtilen yolda knightonline.exe'ye ulaşılamadığı için oyun başlamıyor. bunun sebebide yüksek ihtimal antivirüs programınızın exe'yi şüpheli görüp, engellemesi/karantinaya alması/silmesinden kaynaklanıyor. antivirüs programınızı devre dışı bırakıp options'dan patch numarasını geri sarıp patch attırıp, antivirüsü devreye almadan oyun klasörünü dışlayıp oyuna başlayabilirsiniz. buraya antivirüs programınızı ve versiyonunuzu yazarsanız hatayı düzelteceklerdir.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Daha önce anti-virüs yazılımında da problem yaşadığınızı hatırlıyorum. Anti-virüs yazılımı kapalı olarak deneyebilirsiniz.

Düzelirse anti-virüs yazılımında taranmayacaklar kısmına knightonline.exe'yi ekleyiniz.

Bunun dışında Windows 10 kullanıcısı iseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Windows defender'ı kapatmadan, knightonline.exe'yi Dışlamalar adı altında istisnalara ekleyebilirsiniz.

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması'na gidin.

Virüs ve tehdit koruması ayarları altında Ayarları yönet'i ve ardından Dışlamalar altında İstisna ekle veya kaldır'ı seçerek yapabilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Daha önce anti-virüs yazılımında da problem yaşadığınızı hatırlıyorum. Anti-virüs yazılımı kapalı olarak deneyebilirsiniz.

Düzelirse anti-virüs yazılımında taranmayacaklar kısmına knightonline.exe'yi ekleyiniz.

Bunun dışında Windows 10 kullanıcısı iseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Windows defender'ı kapatmadan, knightonline.exe'yi Dışlamalar adı altında istisnalara ekleyebilirsiniz.

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması'na gidin.

Virüs ve tehdit koruması ayarları altında Ayarları yönet'i ve ardından Dışlamalar altında İstisna ekle veya kaldır'ı seçerek yapabilirsiniz.
    Mevcut virüs programında güvenilen programlar listesine ekledim yardımınız için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    görselden anlaşıldığı üzere belirtilen yolda knightonline.exe'ye ulaşılamadığı için oyun başlamıyor. bunun sebebide yüksek ihtimal antivirüs programınızın exe'yi şüpheli görüp, engellemesi/karantinaya alması/silmesinden kaynaklanıyor. antivirüs programınızı devre dışı bırakıp options'dan patch numarasını geri sarıp patch attırıp, antivirüsü devreye almadan oyun klasörünü dışlayıp oyuna başlayabilirsiniz. buraya antivirüs programınızı ve versiyonunuzu yazarsanız hatayı düzelteceklerdir.
    Önerileriniz için teşekkürler.