Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

32 yaşındayım çocukluğumun oyununa dönüş yaptım

merhaba, arkadaşlar evlendik meslek sahibi olduk ama şu oyun hep sol yanımda duruyordu. Oyun mekaniklerini unuttum ama şu ağa 10k versene diyenleri unutamadım. beyler ben tekrar başlıcam ama server önerisi istiyorum arada takılıcam itemin bol olduğu yeni arkadaşlarla takılıcam yer önerilerinizi bekliyorum.

Kardeşim senin o bildiğin eski zamanlardaki gibi değil oyun bende senin gibi başladım ama ayda 700-800 tl premium ve pus alıyorsun ama karşılığında birşey alamıyorsun genede oynayacam dersen yeni serverlerin birinde başla ben exp kasmayı seviyorum dersen kas ama bana sorarsan ben akşamları işten gelip zevkine exp kasacam ufaktan pk farm yapacam diyorsan kasmana yardımcı olmayaçalışırım server ALTAR İyi oyunlar
    Last edited by xBionic; 08-16-2021 at 04:21 PM.

Sirius da başladım +1 veriyorum size bende 32 yaş dün başladım bakalım neler olacak çocukla beraber oynayacaz artık

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by meh_1sBGMUyc View Post
    Sirius da başladım +1 veriyorum size bende 32 yaş dün başladım bakalım neler olacak çocukla beraber oynayacaz artık
    Aga nabıon ya çocuğu felan bulaştırma şu oyuna

Senior Member enezx's Avatar
    farm yapmaya vaktiniz olmayacaksa bir çocuk daha yapmış gibi kenara para koymalısın onerim budur server tavsiyesi ise rosetta veya destan öneririm yeni sunucularda muhtemelen tutunamazsiniz