Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Hesabım Hakkında

ARKADAŞLAR DÜNE KADAR SWİFT WEAPON SETİM ÜSTÜMDE İDİ AMA BUGÜN OYUNA GİRDİĞİM DE BOT GÖZÜKMÜYOR. DİĞER GÖREV İTEMLERİ VAR AMA SADECE BOT ORTADAN KAYBOLDU. BİLGİSİ OLAN YARDIM EDE BİLİR Mİ...!! ÇÖPE VEYA DEPOYA ATTIĞIMI SANDIM AMA HER YERE BAKINDIM YOK. DİĞER KARAKTER OLAN OKÇU (ASAS) ONA DA GİRDİM AYNI ŞEKİLDE ONUNDA BOTU KAYIP BİLGİSİ OLAN LÜTFEN PAYLAŞSIN..!!

FOTOĞRAF : https://hizliresim.com/K3c2cu
    Last edited by GamesDepot; 07-02-2020 at 11:53 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Durumun incelenmesi adına Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint yok ise, Npoint bulunan farklı bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Bu süreçte sabırla biletinizin yanıtlanmasını bekleyin, yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Lütfen English bölümüne aynı konuyu tekrar tekrar açmayalım, english bölümüne Türkçe ileti yazılması yasaktır.

Gerekli bilgi yukarıda verilmiş görünüyor. Bu konudan devam edebilirsiniz.

iyi gunler
    sabah 8 de karakterımı paramun party e sokup uyumustum 11 de kalktıgımda baktım dc yemıs charım tekrar girmeye calıstım girmedi yan karakterin ismi yazıyor girmiyor bende yan karaktere gectim girdim baktım hapse girmis ben en son yan karakterle dun aksam drakı gırmıstım bılgısayarımda hıle kosp vs hıc bırsey yok bunun olma sebebını anlamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz gecen de aynısı olmustu gıdıp npoınt cekıp cıkartmak ıstemıyorum normal nasıl cıkartıla bılır destekden bılet de yolladım

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bir_URQ7PSfG View Post
    iyi gunler
    sabah 8 de karakterımı paramun party e sokup uyumustum 11 de kalktıgımda baktım dc yemıs charım tekrar girmeye calıstım girmedi yan karakterin ismi yazıyor girmiyor bende yan karaktere gectim girdim baktım hapse girmis ben en son yan karakterle dun aksam drakı gırmıstım bılgısayarımda hıle kosp vs hıc bırsey yok bunun olma sebebını anlamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz gecen de aynısı olmustu gıdıp npoınt cekıp cıkartmak ıstemıyorum normal nasıl cıkartıla bılır destekden bılet de yolladım
    Bu konu üzerinden cevap vermiştim size. Eğer bilet gönderdiyseniz lütfen bileti güncellemeden gelecek cevabı bekleyin.

Gelen cevabi nerden gorecem

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bir_URQ7PSfG View Post
    Gelen cevabi nerden gorecem
    Yukarıda "Bu Konu" yazıyor. Üzerine tıklayın. İlgili bağlantıya yönlendirir.