Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Unhappy Account Creation Abuse Hatası

MERHABA

2 GÜN ÖNCE YENİ AÇTIGIM ACCOUNTUMA CASH YÜKLEDİM VE SMS DOGRULAMA YAPTIM VE CYPHER RİNG'Lİ BİR KARAKTER ALDIM.
    KARAKTERİ YENİ AÇTIGIM HESABIMIN İÇİNE BASTIM VE KARAKTER İLE 2 GÜNDÜR OYNUYORDUM BUGÜNKÜ RESETTE ACCOUNTTUM
    Account Creation Abuse HATASI VERDİ VE OYUNA GİRİŞ SAGLIYAMIYORUM.

HESABIMI AÇTIGIM GÜN 1 TANE DAHA HESAP AÇMIŞTIM FAKAT MAİL İ YANLIŞ GİRMİŞİM HESAP ONAYLAMA MESAJI GELMEDİGİ İÇİN
    TEKRAR YENİ BİR HESAP AÇTIM VE O YENİ HESAP İLE OYNAMAYA BAŞLADIM VE CASH YÜKLEDİM, CYPHER RİNGLİ KARAKTERİ BU HESABA
    BASTIM FAKAT HESABIMA ERİŞİM SAGLIYAMIYORUM

HESABIMIN İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM

TEŞEKKÜRLER.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Çoklu hesap açmaya çalıştığınızda bu hatayı alabilirsiniz.
    Bu konuda destek almak için bilet gönderebilirsiniz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Hesabınız için gerekli incelemelerin yapılması adına
    Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti göndermelisiniz. Hesabınızda, bilet gönderebilmek için Npoint bulunmalıdır. Npoint yok ise, Npoint bulunan farklı bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz. Bu süreçte lütfen biletinizin yanıtlanmasını sabırla bekleyin, yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    merhaba,

forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Hesabınız için gerekli incelemelerin yapılması adına
    knight online > ko ban / jail / unblock kategorisi üzerinden destek bileti göndermelisiniz. Hesabınızda, bilet gönderebilmek için npoint bulunmalıdır. Npoint yok ise, npoint bulunan farklı bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz. Bu süreçte lütfen biletinizin yanıtlanmasını sabırla bekleyin, yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin.

bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.
    hesabimda n poİnt var ve tİcket gÖnderdİm cevap henÜz verİlmedİ beklemedeyİm

magdurİyetİmİn gİderİlmesİnİ İstİyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SlmSlv55 View Post
    hesabimda n poİnt var ve tİcket gÖnderdİm cevap henÜz verİlmedİ beklemedeyİm

magdurİyetİmİn gİderİlmesİnİ İstİyorum.
    Yukarıda da belirttiğim gibi, sabırla bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Destek ekibi tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Bu süreç ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir.

Junior Member
    Beklemedeyim, suçsuz yere böyle bir durum yaşamak üzücü en kısa sürede hesabımın aktif olmasını istiyorum.

Teşekkürler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ek olarak lütfen forumda sürekli büyük harfli ileti yazmayalım. Sanal ortamlarda bağırmak anlamına gelmektedir ve forum kurallarına göre sürekli büyük harf ile yazmak yasaktır.

Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajıdır. Bilet gönderimi sonrasında gerekli değerlendirme yapılır, sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ek olarak lütfen forumda sürekli büyük harfli ileti yazmayalım. Sanal ortamlarda bağırmak anlamına gelmektedir ve forum kurallarına göre sürekli büyük harf ile yazmak yasaktır.

Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajıdır. Bilet gönderimi sonrasında gerekli değerlendirme yapılır, sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.
    Büyük Harfle sürekli yazmam yanlışlıkla oldu herhangibi kasitli birşey yok,

Sabırla bekliyorum teşekkürler yardımlarınız için.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SlmSlv55 View Post
    Büyük Harfle sürekli yazmam yanlışlıkla oldu herhangibi kasitli birşey yok,

Sabırla bekliyorum teşekkürler yardımlarınız için.
    Tamamdır. Rica ederiz.

Account Creation Abuse hatası aldım . iki arkadaş oyuna başladık ve 2. gün banlandık şaka gibi Np olmadan da Ticket atılmıyor. Hesabımıza baktığımızda ise Hesap oluşturma suistimali yazıyor.