Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 101 to 110 of 114
    Eslant (genie) farmını bitirmemek için çeşitli npc itemleri ekleniyor.(tatto,kanat,magic scroll,event emblem,draki blessing,5000 mp hp pot,ibex crisis pot.)
    bu tür çalışmalarınızdan dolayı olayı tamamen ticarete döktügünüzü anlıyoruz.Tek istedigimiz bunları yaparken oyunu pk amaçlı oynayan oyuncularada bişiler yapıp elinizde tutsanız? uzun vaadede büyük kayıplar yaşanmadan başlasanız bazı şeylere çok iyi olur.Klasik bir Türk mantıgı gibi en son raddesine geldiginde harekete geçerseniz geç kalmış olabilirsiniz.iyi forumlar.

Premium olmasına rağmen bazen jr lere giriyorum sadece. Premium bittikten sonra oyuna giriş yapmayacagim. Sirius meselesinin mantıklı hiçbir açıklaması yok artık. Bence oyuncular istiyor diye inada bindirdiniz işi.

Bu güncellemeleri yaparken çok yoruluyor musunuz? Gerçekten çok merak ediyorum oyunu nasıl pasifleştirebiliriz diye gece gündüz toplantılar yapıyorsunuz sanırım. Nasıl olsa öyle de böyle de oynuyorlar düşüncesiyle senelerdir aynı şeyleri önümüze sunmaktan bıkmadınız mı gerçekten? Sözüm baştakilere, modların bir suçu yok. Böyle devam ettiğiniz sürece günden güne erimeye devam edeceksiniz. Bir ekip kurulmuş konulara cevap vermek harici hiç birşey yapılmıyor. Ne koxperlarla ne macrolarla ilgilenilmiyor. Anca CR'ye koxper atılacakta günler sonra öyle banlanacak. Birde mesai saati çıkarmışlar çok yoğunlar ya DC'de orda burda gelip siyaset vs. makara yapacaklar. Sonrada ''mesai saati dışındayız'' diyecekler. Yok öyle bir dünya. 1299 bile daha eğlenceliydi. 0'sınız 0.

her 15 gunde guncelleme beklemek dogru olmaz NTTGAME nin gelmiş geçmiş en iyi Guncellemesi 1 Genie sistemi 2 OTP guvenlik sistemidir buda tum oyunculari memnun etmiştir Asete eklenen potlar gorsel olarak gorunmuyor bunu duzeltirseler ne aldigimi tam olarak gormeliyim benim gibi acemiler zorluk yaşayabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post
    yorumları tek tek okudumda cogu arkadaş isyan etmiş niye isyan ediyonuzki ? pus çekerek mgameye para kazandırıp zengin eden sizsiniz.

mageler 2 zırladı meleyi bitirdiler undy sc yi kaldırdılar ekonun alanını kısıtladılar bir nevi mele vs yi bitirdiler meleyi cöp ettiler.

oyunu cöpe sürükleyen tüm mage sever kardeşlerin eline sağlık bol bol boş oyunda dağa taşa nowa atarsınız bundan sonra.
    meleeyi bitirdiler diyor

Allah akıl fikir versin kardeşim. Onsuz yaşamak gerçekten zor olmalı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Koca forumda sadece Bir (1) Post ve bu konuya.

2 tane Yan char yakaladık Acaba kimlerin
    allah allah yav acaba kimim ben inanılmaz gizli bir kişiliğim heralde.hayırlı forumlar

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    meleeyi bitirdiler diyor

Allah akıl fikir versin kardeşim. Onsuz yaşamak gerçekten zor olmalı.
    Sesli güldüm

Adamlar şuan ki mevcut hükümetten beter haklarında olumsuz yorum görünce direk siliyorlar!

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hükümetimiz 1 bu oyun 2 şu ömrümüzde gün yüzü göremeyeceğiz vallaha...

Senior Member
    Yenilikleri neden getirmiyorsunuz insanlar sıkıldı artık.