Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    olurmu öyle şey ne kadar fragmen girerse oyuna fragmentçi kankamız o kadar fazla ekmek yer bu oyunudan
    hak eden hak etiğini yesin kardeş hak etmek namına 1 gram emek yok 2. ve 3. sunucularda saçma sapan karakterler farm yapmakta benim canımı sıkan olay 7 den sonra pk nın bölünmesi ve slotları ayakta dahi duramicak karakterlerin kesip sitelere satması

Senior Member
    Konu güncel suculardaki cz ler kapanana kadar da güncel tutacağım

Senior Member
    4. sunucular kapanıyor 3 sunucuda 3 cz şaka gibi bir günceleme konu güncel arkadaşlar .

Senior Member
    Konu tekrar güncel

Senior Member
    altar 02-03 de aksam cz acıldığın da cz felankor kesiliyor sonra belli ekipler bahce farmına kalanlar boro balrog farmına geciyor bana kalırsa kapatılması lazım artık pk bölünüyor sadece pk altar01 olması gerek

Senior Member
    Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    altar 02-03 de aksam cz acıldığın da cz felankor kesiliyor sonra belli ekipler bahce farmına kalanlar boro balrog farmına geciyor bana kalırsa kapatılması lazım artık pk bölünüyor sadece pk altar01 olması gerek
    bende altarda oynuyorum dediğin gibi olmakta açılır açılmaz felankor düşmekte sonra boş slotlarda mücadele etmeden farm yapılmakta akşam üstü saat 7 den sonra oyun oynayıp pk atmak içimden gelmiyor sunucuya giren coin item de cabası 2 ve 3. sunucularda illegal yazılımla slot dönen karakterler var cidden enteresan bir hal aldı durum

Senior Member
    konu tekrar güncel arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum