Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Ft etkinliğinde volcanic roca atak yapma cezasi hakkinda

Düşününki bir oyun oynuyorsunuz ve amacı son mobu öldürmek olan bir etkinlikte siz son moba atak yapıyorsunuz ve hesabınız 3 gün blok cezası alıyor.
    Mage karakterinin asıl özelliği uzaktan vurma yeteneğidir.
    Bu gibi durumlarda kullanıcının hesabını bloklayacağınıza , şikayet edene bir mavi kutu hediye ederek onu çocuklar gibi şenlendirebilirsiniz.
    Veya volcanic rocun uzaktan nova özelliğini kapatabilirsiniz , veya oda olmadı volcanic roca uzaktan vurma eylemini kısıtlayabilirsiniz.

Yada magenin 56 skili harici oyun içindeki tüm skillerinin kullanılmasını ban sebebi sayabilirsiniz.

ben bu hesaptan defalarca eşime, anama, avradıma dinime küfür edenleri reportladığım halde defalarca kimse ceza almadı. Ama vokcanic roca uzaktan atak yapmamız birilerini rahatsız etmesini ciddiye alarak onca insana ceza verilmiş. Rezaletin böylesi görülmemiş..

Ben bu oyuna nasıl bir daha güvenip Premium ve cash alacağım ?
    Biri bana bunu anlatsın.

Acilen yetkililerin bu rezalete son vermesi için çağrıda bulunuyorum...

Senior Member
    Her gün girdiğin iletinin içeriği değişiyor kardeş. Dün de görmüştüm senin açtığın başlığı ‘KESİNLİKLE hiçbir şey yapmamama rağmen ft cezası aldım’ demiştin. Bugün bi şeyler yaptığın geldi aklına heralde. Cezasını bildiğin halde tahmin ediyorum ki seni dc’li bir partiye almadıkları için mavi de alamadın ve ft sonu böyle bir şeye kalkıştın. Video çeken arkadaşın ve seni 3 günlük bu etkinlikten banlayan ekibin ellerini öpmek istiyorum.

Bu da yeni moda oldu. Bir daha premium ve Cash nasıl alacağım, bundan sonra almayacağım... Pre çekip 2 pus eşyası alan kendini oyunun yapımcısı sanıyor. Bir laf ediyorsanız erkek gibi arkasında durun bundan sonra PUS’a 0 TL harcayın da biz de sözünün eri adammış diyelim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, bu konuda itirazlarınızı destek ekibine bilet göndererek yapabilirsiniz.

Ek olarak Ban Politikası konusunu inceleyebilirsiniz. Zira burada aldığınız ceza ile ilgili bir madde var.

Junior Member
    belliki ft etkinliğine giren, ama hiç bir emek sarfetmeden kutu alma peşinde olan birisiniz. Benim uzaktan vuruyor olmam gayet doğal ve legal bir durum. Ama sizin bunu anlama imkanınız belliki yok.

Senior Member
    Evet ft etkinliğine giriyorum. Ekibim yok her akşam farklı pt giriyorum Girdiğim pt’ye göre bazen yeşil bazen mavi kutu alıyorum. Ama Çok şükür sonucunun ceza olduğunu bile bile wr’ye uzaktan zehir skill çalışmıyorum insanların emeklerini hiçe sayıp.

Junior Member
    Her girdiğinizde farklı partiye giriyor olmanızdan ,,, atak yapmadan kutu peşinde olmanız tezimi doğruluyor. Siz istiyorsunuz ki her gün ölmeden kutumu alıyım,, pot harcamayım, bir köşede bekleyim kutumu alayım... Derdiniz bu.. şikayet edenin de sizden farkı olmadığını gayet iyi anlıyorum....

Senior Member
    Atak yapmasam kenarda mana çizgim var görülüyor ordan uyarırlar veya pt’den atarlar. Ayrıca atak yapmasam exp kasamam kutu alamam ne saçma bi şey dediğiniz. Sizin madem bu kadar zorunuza gitti 3 günlük etkinlikten banlanmak bidaha yapmazsanız olur biter. Bu cezalar demek ki gerçekten caydırıcı ekibi kutluyorum. Burdaki mesajlarınızdan bir daha teşebbüs dahi edemeyeceğiniz görülüyor

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forum herkese açık bir platform ve kullandığınız kelimelere özen göstermeniz gerekiyor. İlgili hesap için uyarı yapıldı.

Oyun kuralları bellidir, problem yaşamak istemiyorsanız oyun kurallarını inceleyip o kurallara göre oynayabilirsiniz. Ekip arkadaşım linki zaten paylaşmış, inceleyebilirsiniz. Ayrıca raporunuzu CR formatına uygun yapıyorsanız karşıdaki kişinin ceza almaması için hiçbir sebep yok. Raporunuza verilen cevapları kontrol ederek işlem yapıldı mı ya da yapılmadıysa nedenini öğrenebilirsiniz. Bu konu hakkında daha önceki başlığınızda cevap verilmişti. Lütfen sürekli aynı içerikte konu açmayınız, iyi forumlar.