Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Merhaba macro ihbarları hakkında

biz cr konu açıyoruz ama geliyormu gmler slota bakıyormu herkes boşuna raporlama gelen giden yok diyor

ne yapmamız lazım oyuncunun illegal oldugunu kanıtlamak için teşekkürler

ayrıca cr konumdakı adam illegal herşeyi oto ama kanıtlayamıyorum bu konu için ne yapmamı önerirsiniz

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bildirimlere, gerekli incelemeler sonucunda kurallara aykırı durumun doğruluğu %100 olarak kanıtlanmadan herhangi bir işlem yapılmaz. Geçerli kanıtlar ile ve kurallara uygun bir şekilde yapılmış bildirimlere, incelemeler sonucunda uygun görülen işlemler yapılmaktadır. Bildirim yapmadan önce aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Kanıtlarınızın ve bildirimlerinizin geçerli olması için detaylı bilgileri aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi

Junior Member
    bilmiyorsunuz bari boş boş kelime yapmayın bak diyorum ki bunu inkar ederlerse şuraya en az 10 tane link atarım çok yakın tarih de çekilmiş reportlanmış koxp ve macrocuların videoları sırf kafalarında genie var diye işlem sırasına bile alınmayıp ya mod. scorp bütün konuları kapatıp geçti yada gm arkadaşlar hesaplar oyun içi incelenecektir dedi geçti hiç bir şey yapılmadı burda bilip bilmeden birşey yazmayın senin gibilerin de olan beyin diye kullandığınız o küçük parçacık ortalamanın çok altında bile olan herkes de vardır bilmem anlatabildim mi?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Badddm1 View Post
    bilmiyorsunuz bari boş boş kelime yapmayın bak diyorum ki bunu inkar ederlerse şuraya en az 10 tane link atarım çok yakın tarih de çekilmiş reportlanmış koxp ve macrocuların videoları sırf kafalarında genie var diye işlem sırasına bile alınmayıp ya mod. scorp bütün konuları kapatıp geçti yada gm arkadaşlar hesaplar oyun içi incelenecektir dedi geçti hiç bir şey yapılmadı burda bilip bilmeden birşey yazmayın senin gibilerin de olan beyin diye kullandığınız o küçük parçacık ortalamanın çok altında bile olan herkes de vardır bilmem anlatabildim mi?
    inş yanılıyosundur hocam banada kontrol edilicektir demişler inş sıkıntı çıkmaz cidden bunaltıyor insanı

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Cr açılan her konu ince titizlikle incelenmektedir incelenmeden konu kapanmaz yada arşive kaldırılması söz konusu dahi olamaz.
    Cr şikayetleriniz işlem görmüyorsa bu ya yetersiz delil den dolayıdır yada reportladığınız legal oyuncu olmasından kaynaklıdır, Cr ekibine yeterli delil kanıt sunulması durumunda şikayet edilen hesap hakkında gerekli işlem yapılmaktadır.

CHEAT REPORTS şikayetlerinizin kabul olması için CHEAT REPORTS KULLANIMINI inceleye bilirsiniz

İyi. Forumlar
    Last edited by GamesDepot; 06-30-2020 at 07:54 PM.