Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

CR Bölümü ile ilgili

Dün akşam saatlerinde sanırım ilk defa CR konu açmıştım. 24 saat boyunca kontrol ettim toplamda 5 kez görüntülenme olmuş. Ama bana herhangi bir cevap verilmeden konu arşive kaldırılmış. Bu ne demek oluyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Kurallara uygun bir rapor oluşturulmamış ise silinmiş olabilir veya yanıtlanmış ve 23:00'dan sonra arşive taşınmış olabilir. Arşive taşınmadan önce kontrol etmek gerekiyor. Rapor oluşturmadan önce Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusuna göz atmanızı öneririm.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Kurallara uygun bir rapor oluşturulmamış ise silinmiş olabilir veya yanıtlanmış ve 23:00'dan sonra arşive taşınmış olabilir. Arşive taşınmadan önce kontrol etmek gerekiyor. Rapor oluşturmadan önce Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusuna göz atmanızı öneririm.
    Rehberi örnek alarak kurallara uygun olarak hazırladım. 5 farklı kişi tarafından görüntülenmiş. Sırf merak ettiğim için dün akşam 21.00 dan itibaren sık sık kontrol ettim. En son da bu gece JR den çıkınca kontrol ettim. Merak ettiğim şey konu suç mu teşkil etmiyor. Bildiğim kadarıyla oyunun buglarından faydalanmak seç diye biliyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Rehberi örnek alarak kurallara uygun olarak hazırladım. 5 farklı kişi tarafından görüntülenmiş. Sırf merak ettiğim için dün akşam 21.00 dan itibaren sık sık kontrol ettim. En son da bu gece JR den çıkınca kontrol ettim. Merak ettiğim şey konu suç mu teşkil etmiyor. Bildiğim kadarıyla oyunun buglarından faydalanmak seç diye biliyorum.
    Konuya gir çık yaptıysanız, o da görüntülenme sayısını arttırıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Konuya gir çık yaptıysanız, o da görüntülenme sayısını arttırıyor.
    konuya 20 kere gir çık yaptım. en az 20 olması lazımdı ama sadece 5 görünüyordu

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

CR'deki konunuzun açılma ve sonuçlanma tarih ve saatleri aşağıdadır. Sonuçlanan her konu saat 23 ila 00 saatleri arasında arşive taşınmaktadır. Sonucu öğrenmek isterseniz lütfen bu saatler arasında raporunuzu kontrol ediniz.

06-28-2020, 09:30 PM / Yesterday, 10:40 PM
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

CR'deki konunuzun açılma ve sonuçlanma tarih ve saatleri aşağıdadır. Sonuçlanan her konu saat 23 ila 00 saatleri arasında arşive taşınmaktadır. Sonucu öğrenmek isterseniz lütfen bu saatler arasında raporunuzu kontrol ediniz.

06-28-2020, 09:30 PM / Yesterday, 10:40 PM
    Ben derdimi anlatamıyor muyum?
    diyorum ki... konuyu açtığım andan itibaren hatırladığım kadarıyla ilk defa cr konu açmış olduğum için sürecin nasıl işlediğini merak ettiğimden ötürü sık sık kontrol ettim. ne kadar sürede cevap veriliyor, nasıl cevap veriliyor mesela burada olduğu gibi konumun altına mesaj olarak mı cevap geliyor. kanıtlarınız yeterli görülmüş cezai işlem uygulanacaktır mı deniyor, yoksa kontrol ettik gereği yapılacaktır gibi genel bir yorum mu yapılıyor. bu tarz şeyleri merak ettiğim için tekrar söylüyorum en az 20 kere kontrol ettim zaten. en son da ya JR girmeden ya da JR girdikten sonra kontrol ettim.

Şu an merak ettiğim ise; vermiş olduğum kanıtların yeterli olup olmadığı, kanıtlarım yeterli olsa bile durumun suç teşkil edip etmediğini merak ediyorum.
    örnek cr konusunu inceleyerek hazırlamış olduğum raporda yanlışlık var mıydı onu söylerseniz en azından... mesela video mu gerekliydi durumun kanıtı için gibi...