Results 1 to 8 of 8

Bunun bir yaptirimi var mi ? Yetkili biri bakabilir mi ?

Öncelikle tam olarak bilmedigim için buraya konu açtım crye de bununla ilgili konu açmıştım

Pazar günü czde expe öldüm ve oyundan çıkıp a3 dogdum tekrar a1 girdim emcde rezzer arkadşımı beklerken bir tanesi istemeden bana 4 taş bastı ve dalga geçmeye başladı bende ksc alıp crye attım 'Disturbing gameplay' e giriyor diye düşündüm sanırım konumu kapatmışlar yaptırı mı var mı ? yoksa bende istedigim şekilde eslanta czde ölen kişileri gidip 4 taş basıp emegine girebilirmiyim cezası yoksa.

Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
    bu arada 10 taş rez isteyen ben degilim
    Last edited by SkCLucky; 06-29-2020 at 10:15 PM.

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Bence cezası yoktur, adam yanlışlıkla bastım diyebilir. böyle durumlarda güvenilir arkadaşlarını gelene kadar taşları magic bagta tutmak mantıklı
    xD

Kanka adam yanlışlık yaptım demiyorum foto attım adam resmen bile isteye yaptım insanlara p....lik yapmak hoşuma gidiyor diyo

hemen gönder cheat reportsa banlasınlar kendi ağzıyla itiraf etmiş
    "Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek" 3 gün cezası var

Quote Originally Posted by mur_ykVY9zHm View Post
    hemen gönder cheat reportsa banlasınlar kendi ağzıyla itiraf etmiş
    "Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek" 3 gün cezası var
    gönderdim ama ilk kez crye konu açıyorum yanlış bir başlık veya tam anlatamadığım için sanırım konum kapanmış

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Aşağıdan Cheat Reports Kullanımına dair detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, konunuz arşive taşınmadan önce takibini yapabilirsiniz, bu şekilde rapor sonucunu bir nevi görebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

# Herkese açık bölümlerde Cheat Reports kanıtı sayılabilecek görsellerin paylaşılması yasak olduğu için kaldırılmıştır.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qsman51 View Post
    Öncelikle tam olarak bilmedigim için buraya konu açtım crye de bununla ilgili konu açmıştım

Pazar günü czde expe öldüm ve oyundan çıkıp a3 dogdum tekrar a1 girdim emcde rezzer arkadşımı beklerken bir tanesi istemeden bana 4 taş bastı ve dalga geçmeye başladı bende ksc alıp crye attım 'Disturbing gameplay' e giriyor diye düşündüm sanırım konumu kapatmışlar yaptırı mı var mı ? yoksa bende istedigim şekilde eslanta czde ölen kişileri gidip 4 taş basıp emegine girebilirmiyim cezası yoksa.

Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
    bu arada 10 taş rez isteyen ben degilim
    Kanıt yetersizliğinden herhangi bir işleme alınmayabilir. Kişinin PM'den dalga geçmesi kanıt niteliği taşımamaktadır. PM atarak, ''ben koxperim'' diyenlerin işlem görmediği gibi...

CR bölümünde, %100 kanıt niteliği taşıyan raporlar işleme alınmaktadır. Bahsetmiş olduğun olayı videolu bir şekilde sunsaydın, Disturbing Gameplay olarak nitelendirilebilirdi.

Senior Member
    1 kere yapılırsa cezası yok ama slottayken sürekli taş basıp basıp öldürürse cezası var